Abraham Hicks – Touha nemít žádné touhy?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Co když si manifestujete touhu, nemít žádné touhy?

Abraham: To je ta nejpraštěnější otázka, jakou jsme kdy slyšeli. Protože popírá veškeré vesmírné zákony. Není možné, abyste jako zaměřená bytost… i jednobuněčné organismy mají touhy.

Host: Zajímavé je, že ve východních naukách jsou tzv. guruové, kteří říkají takové věci… povídají: “Ve stavu bez tužeb se vynoří vaše skutečné já.”

Abraham: V čem?

Host: Ve stavu bez tužeb.

Abraham: To, o čem mluví, není stav bez tužeb… je to stav bez chtění.

Mluví o rozporu s touhou. Protože když říkáte, že po něčem toužíte, naznačujete, že existuje něco nedokončeného, co je chtěné… chceme, abyste pochopil, že vždy bude něco nedokončeného, co budete chtít, ale když jste v souladu a spokojen s tím, co je, a těšíte se na více – to je ideální stav.

Trochu si o tom více promluvme. Stav bez tužeb? Stav bez tužeb?

Host: Je lákavé se tím zaobírat, protože… když se zajímáte o to, odkud pochází vaše vědomí… pocit “Já jsem”, a že budete muset upustit část té dynamiky “vnímání” a “vnímatele”.

Abraham: Bla, bla, bla, bla, bla… my víme. Spousta lidí povídá různé věci. Existuje mnoho náboženství, a jelikož slova neučí, což je dobrá věc, ukažte si sobě tohle… na chvíli to zkuste a uvidíte. Už jste to dělal, tak tohle pochopíte. Přijímáte, že žijete ve vibračním vesmíru? Dává vám smysl, že jste vibrační bytost ve vibračním vesmíru?

Už jste přijal, že vaše emoce vám ukazují… zažil jste dostatek zkušeností, abyste si ukázal, že když jste v souladu s tím, kým jste, cítíte se skvěle, a když nejste, tak se skvěle necítíte. Zažil jste to? Pokud jste došel tak daleko, nyní vám stačí uznat, že zdrojová energie je na vaší straně a ve vašem vortexu.

Na základě životních zkušeností budete neustále vysílat žádosti, a jak vám bude převážně záležet na tom, jak se cítíte, tak si řeknete: Dobře, Abrahame. Budu hrát vaši hloupou hru. Dnes půjdu spát a uznám, že během spánku se moje hybnost zastaví, protože můj bod přitažlivosti není aktivní, když moje mysl není aktivní, Ráno po probuzení si řeknu, že jsem vzhůru, a uznám, že jsem na dobrém místě, že jsem skvěle naladěný, a budu pozorovat první myšlenky, které mi přijdou… nemůžete hned začít křičet na své děti, a nemůžete si začít dělat starosti, že bude zácpa v dopravě, a nemyslete na včerejší problémy… pokuste se z toho udělat nový začátek. Jako kdybyste stiskli tlačítko “Restartovat”.

Čtěte také:  Přijetí - Cesta do vortexu a k uvolnění odpor

Tohle několik dní dělejte, dokud si neukážete, že můžete kontrolovat svou náladu, protože vám na ní záleží, tím, že své myšlenky budete směřovat k tomu, z čeho se cítíte dobře. Buďte co nejobecnější a aby to bylo něco, z čeho se cítíte dobře. Pak začněte sledovat, jak vše na vás začne odlišně reagovat. Jak budete hrát tuto hru více a více, vaše jasnost… její hybnost… všichni mohou zažít povznášející chvíli, když si poslechnete píseň, která vás do toho pocitu ihned dostane… a další chvíli křičíte na své děti.

Tyto výkyvy nahoru a dolů, nahoru a dolů, vám brání ve shromáždění hybné síly, o které mluvíme. Ale jak se dostanete na ten vysoko létající disk, a záměrně na něm zůstanete, a to budete dělat opakovaně, dokud se na něm neudržíte dostatečně na to, že se během dne převážně cítíte dobře, a další den také, a další den také, aniž byste se báli, že z disku spadnete, protože vždy přijde další den. Esther nám říkala: Odmítám přijímat, že musím čekat až na zítřejší ráno, abych se vrátila na svůj disk, když z něj spadnu.

Dali jste nám knihy plných nástrojů, které použiji. Tak začala používat zaměřovací kolo a dostala se zpět do souladu, nebo našla způsob, jak se cítit lépe. Začne vám záležet na tom, jak se cítíte. Jak tohle budete stabilněji udržovat, začnete cítit soulad s tou širší perspektivou. Váš pocit jasnosti se několikanásobně posílí. Najednou budete vědět věci, pro které nemáte žádný logický důvod, abyste je věděli.

Intuitivně se budete pohybovat správným směrem… budete potkávat věci, na kterém vám záleží. Bude to jako magický stav bytí. Není magický… takto se máte cítit. Vy se tedy ptáte: Jak to, že tolik z nás se od toho stavu tolik odchýlilo? My na to: Protože jste záměrně přišli do prostředí s touhou zkoumat a zažívat rozmanitost, abyste přišli na to, co chcete. Pokud jste neidentifikoval to, co chcete, tak nemůžete mít žádné uspokojení z dosažení souladu s tím, co chcete, nebo v uskutečnění toho, co chcete. Jste tvůrce své reality.

Jak začnete záměrně tvořit svou vlastní realitu, kdy pomyslíte na myšlenku, poznáte, že způsobuje nesoulad, tak ji změníte, vylepšíte, opravíte… záměrně ji definujete, a jak pak dosáhnete souladu, ucítíte uvnitř lehkost, a s tou lehkostí přichází jasnost. Jakmile se začnete stávat mistry tohoto energetického souladu, a my víme, že to je důvod, proč jste přijeli až sem za námi za těchto podmínek. Jste mistři v tomto.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak čtení ovlivňuje náš soulad?

Jste ti, kteří mají nejlogičtěji největší pravděpodobnost se naladit na tyto frekvence a udržet ten soulad, abyste cítili jasnost, viděli skrze oči Zdroje, cítili se dobře, byli ti, co ovlivňují a povznáší, být mezi těmi, kteří to nemusí chápat, neřídit se jimi svými empatickými myšlenkami, nenechat je kontrolovat vaši vibraci, shromažďovat hybnost energie, která tvoří světy… máte za zády obrovskou hybnou sílu.

Esther říká: Jako bych měla za zády vlnu, jakoby vše nezbytné mám za zády, a stačí jen, abych se zaměřila ve směru něčeho a ta energie se projeví spolu s jasností. Ne aby to někdo dělal za ni… to není zábava. Vy to chcete definovat… vy chcete najít útržek a sladit se s energií, která poskytuje cestu k naplnění. Záměrné tvoření ve fyzické časoprostorové realitě… to je nejlepší ze všech světů.

Je to důvod, proč jste tady nejen vy, ale proč my všichni jsme tady také. Cokoliv méně než tohle je pro vás nepřijatelné a naprosto zbytečné, a pochází to z ledabylého, nepraktikovaného myšlení. Už nikdy, jak příště budete cítit negativní emoci, nebudete vědět, co to znamená. Momentálně se zaměřuji způsobem, který mě oddaluje od toho, kým skutečně jsem, a co chci, že zažívám tento vnitřní pocit… odpojení je příliš silné slovo… ale bráním si… v čem? V cítění jasnosti cesty. V čem dalším? V cítění energie.

Co to znamená? To znamená, že vaše fyzické tělo nezažívá všechny přínosy, které může, znamená to, že kdokoliv ve vašem okolí neprospívá tak, jak může. Skutečné povznášení je naladit se na tu frekvenci a dostatečně stále ji udržovat, že když někdo jiný… což je většina ostatních… se náhodou dostane do vyšší frekvence, vy už tam jste a připraveni se s nimi setkat. To je vaše chvíle učení.

Tohle je místnost plná učitelů a léčitelů. Máte silnou touhu poskytovat druhým hodnotu. Pokud nejste na vysoce létajícím disku, tak to nejde. Pokud jste na tom disku a druzí nejsou, musí dojít k jedné ze dvou věcí, abyste vůbec mohli komunikovat. Oni musí jít nahoru nebo vy dolů. Často s dobrým úmyslem se k nim přidáváte na nižším disku, a pak cítíte prázdnotu z toho, že nejste schopni jim pomoct. Velmi dobrá konverzace.

Host: Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *