Abraham Hicks – Tři věci, které prospějí zdraví vašeho těla

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Mám dvě rychlé otázky. Na první jsem se včera zapomněl zeptat. Chtěl jsem vědět, jestli konzervanty v jídle a alkoholu nás odpoutávají od naší spirituality?

Abraham: Ne. Jediné, co vás odpoutává od spirituality, je udržovat se ve vibraci, která to neumožňuje. Rozhodně máte sílu na to ovládnout vibraci mrkve.

Host: Dobře. Muž proti mrkvi. To je jasné. Mohli byste také trochu více vysvětlit, jaký vzorec spánku je pro nás ideální? Existuje nejlepší rytmus spánku?

Abraham: Ano.

Host: Jaký to je?

Abraham: Nejprve bychom vám rádi vysvětlili přínos spánku. Nespočívá v odpočívání, protože odpočíváte i tady, jak sedíte na židlích. Přínos spánku je ten, že své vědomí stáhnete z této fyzické sféry. Jak tak uděláte, stáhnete i tak jakýkoliv odpor. Bez odpor se vaše tělo může sladit se svou vyšší vibrací. Spánek je více o sladění vibrací než čímkoliv jiném. Je tedy logické, že člověk, který je napojenější na nefyzický proud energie, by potřeboval nebo chtěl méně spánku. Někdy ale dochází ke zdánlivému opaku.

sleepy_grey_kitten-wallpaper-1366x768

Čím více si zvyknete na vyšší vibraci, tím více si užíváte spánku, což představuje vyšší vibraci. Přirozený rytmus vašeho těla… když spíte a vaše vědomí se stáhne, i když se vaše energie slaďují, vaše tělo není v pohybu… a vaše tělo z pohybu velmi prospívá. Když žijete sedavým životem, a vaše společnost to podporuje, jak pracujete osm hodin… Vaše tělo je tělo pohybu. Vaše tělo je organismus, který se chce pohybovat.

Kdybychom byli na vašem místě, a chtěli bychom z hlediska akce být co nejvíce v harmonii   se svým nefyzickým věděním a záměrem, jsou tři věci, které bychom dělali, které většina z vás nedělá: Pili bychom hodně vody. Tolik vody, že zpočátku by to bylo nepohodlné kvůli vylučovacímu procesu. Ale pili bychom spousty a spousty vody. Budete schopni pojmout více vody, jak jí budete více pít.

Vylučovací proces tedy pak nebude tak nepohodlný. Každá buňka vašeho těla, která je převážně z vody, bude prospívat, protože je tak ovlivněn přenos energie v těle… čím více vody pijete, tím snadněji energie proudí. Je spousta věcí, které byste mohli jíst, ale to jedno, co doporučujeme, je více vody. Myslíme tím vodu bez konzervantů, vodu bez kofeinu, vodu bez cukrů. Myslíme tím vodu. Vážně myslíme vodu. Vodu s minerály a všemi přírodními prvky, které v ní jsou. Pili bychom vodu. Našli bychom zdroj vody, který je co nejčistější. Pokud se vám podaří najít vodu, co je vodou, tak to bychom pili.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Myšlenkou vytvarované fyzické tělo

apples

Dále bychom úmyslně pohybovali svými těly. Našli bychom důvody se pohybovat. Pohybem nemyslíme dramatická cvičení… Myslíme tím pohyb. Převážně chození. Pohybování těla. Pohybování paží. Protahování svalů. Pohyb.

A zatřetí bychom odpočívali tehdy, když jsme unavení, a vzbudili se tehdy, když jsme odpočatí. Snažili bychom se řídit přirozenějším rytmem. To je těžké v pracovním prostředí, ve kterém mnozí z vás jste, ale spali bychom kratší spánky, ale častěji. Na chvilku bychom si zdřímli v obědové pauze, pak bychom si zdřímli po práci. Během noci bychom spali o něco méně. Jinými slovy nespali bychom déle jak čtyři hodiny naráz. Jen protože tělu tolik prospívá pohyb.

Host: Páni. Děkuji. To jsem potřeboval slyšet.

body2

Abraham: Většina si na to bude těžko zvykat. Protože jste přesvědčeni, že potřebujete osm hodin spánku. Esther občas… když cestují a mají let brzy ráno, a Esther dělá mnoho věcí, než se připraví na let, a jak jde do postele, říká: “Budeme spát jen tři hodiny.” A Jerrymu řekne něco jako: “Spi rychle.” nebo “Tohle bude krátká noc.” Tím vlastně říká: “Pořádně se nevyspím.” Často v této vibraci nemůže usnout.

I když má jen tři hodiny, tak se dívá na hodiny a Jerrymu pak řekne: “Vůbec jsem nespala. Tři hodiny jsem tu ležela, ale nevím, jestli jsem vůbec spala.” Doporučili jsme jí, aby než to vnímala jako krátkou noc nedostatku spánku to vnímala jako dlouhé odpolední zdřímnutí. Ospalé dlouhé zdřímnutí.

Tuto konverzaci jsme si velmi užili. Děláte skvělou práci. Netlačte na to. Uvolněte si. Berte to s nadhledem. Více se smějte a hrajte. Dejte korek na hladinu, ať vám plave. Slibujeme vám, že budete žít šťastně až na věky. Velmi jsme si tohle užili. Je zde pro vás spousta lásky. Jsme kompletní.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Jak vibrace jídla ovlivňuje tělo?

Host: Zdravím, Abrahame. Jsem moc ráda, že tu jsem. Před 10 lety mi o vás …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *