Abraham Hicks – Tři záměry pro život

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Zdravím. Chci pochopit, kde hraje  roli fyzická přitažlivost ve fyzické realitě. Chápu zákon přitažlivosti,  chápu oceňování věcí v životě, ale fyzická přitažlivost se zdá odlišná. Zdá se komplexnější.

Abraham: Začněme s prvním krokem  důležitého procesu, kde máte tu možnost si prožít  a pozorovat a preferovat a vybírat si. Probíhá to skrze vaši interakci  a vaše prosévání a rozhodování se. Bez vystavení se rozmanitosti  byste si nemohl vybírat. Spousta těch preferencí,  tak jak se rádi oblékáte, jaké jídlo rádi jíte, nebo  v jakém domě chcete žít, nebo jakou práci chcete dělat,  vychází z vašeho vystavení se životu, a říkání si: Trochu více toho  a méně toho a více toho.

Ale i když to říkáte… tohle je tak důležitá  část toho, jak poznáváte to, co preferujete… musíte si pamatovat, že jste  rozšířením zdrojové energie, a že tohle není vaše první rodeo. A že z nefyzična si sem berete  mnoho záměrů, ale co ty záměry jsou? Tohle je důležité pochopit. Začněme tady. Když se znovu vynoříte  do nefyzična, čemuž říkáte smrt, zanecháte za sebou všechny  pochyby a strachy a berete si s sebou vše, čím jste  se stali, všechny své preference. Berete si vše, z čeho  jste se cítili dobře. a zanecháte za sebou vše  ostatní. Nepůjde to s vámi. Je to vrcholný proces uvolnění odporu.

A dále se znovu vynoříte  do tohoto vědomí, které je také tím vším. Jak spojíte vše, čím jste, a čím jste byli,  a čím jsme my a čím jsme byli, a všechnu tuto novost,  kterou jste přinesli s sebou, nyní jste ještě expandovanější,  radostnější, vyvinutější bytost s čistou pozitivní  energií a tekutou láskou. Z toho pohledu se znovu vynoříte. Spojení tohoto vědění, kým jste,  a tohoto vědění vaší hodnoty, všechna vaše očekávání žití šťastně,  všechno tohle vědění vaší hodnoty  a dychtivosti se do tohoto dostat, abyste mohli žít uspokojivý život,  který vám tento život slibuje. To vše s vámi přichází a pak se  začleňuje do této fyzické zkušenosti.

Mnoho lidí by řeklo: Proč si to vše nemůžeme  vzít s sebou a nemuset to tolik začleňovat? My na to: Protože jste sem  přišli pro více radostné expanze, a protože je to známý a chápaný zákon, že bez otázky nemůže být odpověď, a bez nějakého dilema nebo  problému nemůže být řešení. A protože jsme věčné bytost,  tak ta věčnost je tak důležitá část tohoto všeho. Slyšeli jste nás říkat… víme to,  protože nás sledujete dlouho… že se rodíte se záměrem  svobody, růstu a radosti. Růst je nevyhnutelný, je to  vedlejší produkt být vystaven životu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak Zdroj vnímá naše omluvy?

1377245763-34c83163b8eddc28a5873adebd7e982b

 

Svoboda je také nevyhnutelná, protože jste tak svobodní,  že si můžete vybrat omezení. Svoboda prostě je, ať ji vnímáte,  přijímáte, uznáváte, nebo ne. Ale když z radosti uděláte faktor,  o který dosahujete, tak vše ostatní zapadne tak,  jak vás velmi uspokojí. Je spousta lidí, kteří takto budou  žít a mnoho dalších životů, kde k sobě nebudou dostatečně milí,  aby sahali po radosti, protože jejich brzké vystavení  životu je vyvedlo mimo rovnováhu, odstřihli se z jakéhokoliv zdání  o spojení s tím, kým skutečně jsou, a nenajdou žádnou  skutečnou úlevu, dokud… rádi říkáme nechcípnou, abychom k tomu  byli neuctiví, protože žádná smrt neexistuje.

Nemyslíme si, že byste se museli  znovu vynořit do nefyzična, abyste prožili to,  co jste sem přišli prožít. Pomohlo to? Získáváte to z života. Hodně  z toho jste přinesli s sebou, a spoustu toho pochytíte  na své fyzické cestě. Mnozí z vás sem  chodíte se silnými záměry. Spousta z vás v této místnosti  jste přišli se silným záměrem být jedinečně svými. Protože vaši učitelé… a žili jste  dost životů, abyste to věděli, že je hodně lidí,  kteří žijí podmínečné životy.

A pokud se narodíte do domácnosti, kde vás matka bude nutit si  uklidit pokoj, i když nechcete, může se jí to podařit… možná bude  dostatečně silná, dostatečně přesvědčivá, nebo vám zakáže věci, které chcete,  že vás donutí poslechnout. Ale pokud se jí to podaří, odvede vás  od vašeho vlastního systému vedení. Jak jí vyhovíte, odvedete ji  od jejího systému vedení. Ne jen ti, kteří se snaží vás  přimět, abyste je potěšili.. a to jste převážně vy… kteří  chtějí, aby je druzí potěšili… V každém případě se navzájem učíte  podmíněný život a podmíněnou lásku, a lásku hledáte na nesprávných místech,  a zapomínáte na svůj systém vedení.

Chvíli trvá se k tomu vrátit…  musíte se přeorientovat. Někteří z vás sem  chodíte se silnými záměry. Proto je autismus  rozšířený a uznávaný. Proto je homosexualita  uznávaná a rozšířená. Ve vaší civilizaci je tolik rozdílů, protože jste přišli se  záměrem si ten svůj držet… “Budu dostatečně odlišný,  že nehledě na to, jak moc potřebuješ, abych uspokojil tvou podmínečnou lásku,  nebudu schopen to udělat, protože jsem přišel se záměrem,  který je důležitější než potěšení tebe.”

Host: Jsem kompletní.

Abraham: Velmi dobré.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *