Abraham Hicks – Trvá to příliš dlouho

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Děkuji. Je skvělé tu být. Chci se takto cítit neustále.

Abraham: Izolujte ten pocit. Co cítíte?

Host: Cítím, jak kolektivní vědomí… Všichni se chtějí skvěle cítit…

Abraham: To je podmínka. Ale jak se cítíte?

Host: Nadšeně.

Abraham: Šťastně?

Host: Ano.

Abraham: Jaký je to pocit? Je to jisté. Je to snadné. Je to objasňující. Je to prosté, viďte? Je to snadné, je to zábava. Je to snadné, zábavné, objasňující.

Host: Ano. Vzrušující.

Mou otázkou je… mám tuhle touhu. A cítím, že se splní. Ale trvá to moc dlouho.

morning
morning

Abraham: Z takového místa se vám nesplní. Zaměřujete se na podmínku, která tomu brání. Nezaměřujete se na vibrační podstatu té touhy. Jen vás žádáme, abyste v něčem našla vibrační podstatu, ale reagovala jste na podmínku této místnosti, tak ji bylo snažší najít. Ale teď říkáte, že to druhé, co chcete, trvá moc dlouho, nemohu najít toho vibrační podstatu, protože se to ještě nestalo. Vidíte chybu v takovém uvažování?

Pokud prvně potřebujete podmínku, nedosáhnete toho. Nejprve musíte nalézt bezpodmínečnou vibraci. Zeptáme se vás. Jaká je to emoce? Převeďte to do emoce. Převeďte tu vibraci… Od znova.

Chápete, že tato vibrace se časem zhmotní do toho, co chcete?

Host: Ano.

Abraham: Vidíte ten vývoj z vibrace do emoce do podmínky? Chápete? Vidíte v tom tu cestu, ten vzor. Jak se to vše zákonně odvíjí? Jak je tohle metodologie, rovnice, vzorec? Vzorec, který formuluje vibraci… A čím více interpretujete vibraci, tím více se vám toho zhmotní. Interpretace vibrace a manifestace je to samé. Chápete, že čím více interpretujete vibraci a nevnášíte do toho odpor, tím pádem se to musí zhmotnit?

first-class-spring-picture-hd-wallpaper-spring-wallpaper-for-desktop-high-resolution-image-hd-free-iphone-widescreen-pictures-screensavers-downloads-nature-flowers

Jelikož se to musí zhmotnit, je to nevyhnutelné, je to hotová věc, proč se k tomu stavíte tak, jak to fungovat nemůže? Vyžadujete podmínku předtím, než jste praktikovala vibraci. Chápete to? Musíte praktikovat toho vibraci. Musíte ji prvně převést do emoce, než se převede do reality.

Host: Takže když člověk je na té frekvenci, tak vše ostatní… vše to, po čem toužíme…

Abraham: Zapadne, zapadne.

Host: Dveře se otevřou… budou vám volat lidé, kterým byste vy měli volat.

Abraham: Začnete přijímat inspiraci. Vše je vám nabízeno, a když budete ve stavu umožňování, sladíte se s tím, a bude vám dáno. To je jediný rozdíl mezi těmi, kteří získávají vše, co chtějí, a těmi, kteří nezískávají moc toho, co chtějí. Před nabídnutou vibrací chtějí, aby se jim objevila podmínka.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Otevřete se proudu hojnosti

Co vám tedy barvitě líčíme v této konverzaci o cestě nejmenšího odporu, je to, že na své cestě nejmenšího odporu musíte zjistit, jak tu touhu převést do myšlenky a emoce a tu pak trvale udržovat předtím, než se zhmotní tak, že to ve vašem životě trvale zůstane. Spousta lidí se dívá na důkazy manifestací druhých, ale to není dobré hodnotit, protože neznáte jejich celý příběh a jak dlouho tu manifestaci ve svém životě udrží.

single-white-daisy-in-grass-wallpaper

To, co sledujete u druhých a kvůli čemu se trápíte, protože oni to mají a vy ne, od nich prchá, protože v tom také nejsou stálí. Jak v tom ale budete stálí, budou k vám trvale proudit všechny věci, které chcete. Pak se vám nezhmotní jen jedna dobrá věc, ale přijde k vám vše ostatní.

Host: To dává smysl. Můžete mi pomoct, jak jste mluvili na začátku o nastavení vibrace… Chvíli vás už poslouchám.

Abraham: Zapomeňte na vše, co jste kdy od nás nebo druhých slyšela a zaměřila se na svou nynější cestu nejmenšího odporu. Řekněte nahlas to, co chcete.

Host: Nejsem si jistá.

Abraham: Povězte nám, jak si myslíte, že se budete cítit, jak se to zhmotní.

Host: Využívám své dary…

Abraham: V pořádku. Jste v podobné situaci jako spousta lidí. Cítíte se uvíznutá. Jako byste se tam dostat nemohla. A to protože nemůžete. Nedostanete se tam, protože usilujete o podmínku a ne emoci. A i když s vámi mluvíme o nalezení emoce, která je dosažitelná, je zjistitelná… Snažíte se ji spojit s podmínku, kterou tak moc chcete, že ji nejste schopni najít.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *