Tvarování těla

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Poslouchala jsem váš materiál od trenéra atletů. Já jsem se stala atletkou až jako dospělá A má otázka je, protože on překládal váš materiál, ale chtěla bych o tom získat větší jasno. Je velice pracné vytvarovat tělo, když to vezmem čistě z této pespektivy. Takže jsem s vámi měla rozhovory o výživě, atd. A zajímá mě, je to proto, že mé přesvědčení je takové že to je těžké? Nebo že to vyžaduje moc pozornosti?

AH: No, to je právě ta buněčná paměť, o které mluvil. Jinými slovy: Kvůli způsobu svého přemýšlení jste přesvědčili své tělo o nějakých věcech. Ale tím, že měníte své myšlení měníte i myšlení buněk svého těla. Buňky vašeho těla jsou tak poddajné tomu, co se děje s vašimi myšlenkami.

Host: Takže když teď…

AH: Celý vesmír je poddajný. Když věříte, že je něco těžké, vesmír vám předvede těžkosti. Když věříte, že je něco lehké, vesmír vám předvede lehkost. Je to jen Zákon přitažlivosti v akci – neustále.

Host: Takže, teď když věřím že musím dodržovat nutriční plán, že musím dodržovat dietu, abych si udržela figuru, tak kdybych tohle přesvědčení dokázala posunout…

AH: Nebo, nebo: Inspirovala vás vaše touha k cestě nejmenšího odporu pro tuto chvíli? Ano To je nejlepší způsob jak to říct. Ano, dieta je cesta nejmenšího odporu. Vaše touha a váš soulad vás inspirovaly k chování, které je vaší cestou nejmenšího odporu. Ale cesta nejmenšího odporu… Poslouchejte ta slova: Cesta nejmenšího odporu. Jinými slovy: Dáme vám k tomuhle tématu výrok roku: “Vesmír vám vždy dává vše co mu dovolíte.” Vesmír vám dává vše až do té míry, do jaké máte míru odporu k danému tématu. To znamená: Celá vaše práce je o snížení toho odporu. Mluvit k sobě bez boje a s klidem. Mluvit k sobě s porozuměním, že vše je pouze energie, která se mění na vlnách myšlenek.

Host: Dává mi jí tolik, kolik jsem schopná unést.

AH: V tuto chvíli. Tolik kolik jí umožňujete. Kolik jste schopná unést – je možná váš osobní výraz. Prostě vám dává tolik, kolik jí toho svou vírou umožňujete.

Host: Dává mi tolik, kolik jí dovoluji…

AH: Až do té míry,

Host: A kdybych jí dovolila víc…

AH: A protože mám schopnost…

Host: Protože mám schopnost,

AH: pokračovat v uklidňování svých myšlenek. Tak pak?

Čtěte také:  Je ego náš nepřítel?

Host: Pak to dokážu.

AH: Ano. Vidíte, celé je to součástí nastavení vaší mysli. Lidé se díky své soutěživosti a ve své odhodlanosti vidět sami sebe jako nehodnotné dospěli k závěru, že existuje cena, kterou je nutné za vše platit. Ale my zde rozšíříme vaše obzory: Cena, kterou za to platíte je cena Souladu. Ale Soulad znamená nepřítomnost Odporu. Takže cena, kterou musíte platit je mír a ne boj. A jakmile dostanete tuhle rovnici do své hlavy…Nejradši bychom vám všem udělali v hlavě “hard reset”. Abyste jednou provždy pochopili, že jste obklopeni tímto všudypřítomným Dobrem, láskou a prosperitou a Dobrem a Dobrem, Dobrem, Dobrem.

A vy tady stojíte usprostřed toho všeho, a nepustíte to dovnitř, kvůli svýjm osobním újmám. Újmy, které jste získali ve školce, újmy které jste získali od matky, újmy které jste získali od přátel. Jinými slovy: Vy to nepouštíte k sobě! Protože jste sami sebe přesvědčili, že nejste hodnotní nebo že nejste dost dobří. Že byste měli dělat něco jiného. Nebo že jste nezaplatili dost vysokou cenu. Nebo že jste nenaskočili do správného vlaku v tu správnou chvíli. Nebo že nemáte to správné vzdělání. Nebo že jste se nenarodili pod správnou hvězdou, v ten správný čas, správné osobě, ve správné kultuře nebo náboženství.

Jinými slovy: Je až šílené co všechno z toho dokážete udělat. A takže: Tady je to všudypřítomné Dobro, které vás zcela obklopuje, které proniká do každého vlákna vašeho bytí a aby vám splnilo každé vaše přání. Až do té míry, do které mu to dovolíte. Proto Ježíš říkal: Ti pokorní budou následovat na planetě Zemi. Tou pokorou myslel právě být bez Odporu. To umožňování, ten pocit svobody a lehkého srdce. Ne hněv, ne odhodlanost, ne výzvy, ne disciplínu. Ale pokoru. Umožňování. Pochopení. Požehnání díky přijmutí Dobra, které je všude kolem vás. Jak vidíte. Ano. Dobré. /potlesk/ /potlesk/

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkuji!

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *