Abraham Hicks – Tvořte si svůj vlastní svět

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis

Je váš svět takový, kde lidé zbytečně dělají ostatním potíže? Je váš svět krásný svět, kde se vám daří? Je váš svět takový, kde se lidé hádají? Nebo je váš svět tak rozmanitý a v takové rovnováze, že z něj vychází neustálé nové nápady a vortex pro více věcí? Co je váš svět? Jakou cestu si dláždíte? Je tato kniha, kterou píšete, pochází z vortexu, kde je vše, na čem vám záleží, bez odporu? Nebo píšete knihu z odporu, kde se chcete ujistit, abyste ji napsali správně? Chápete? Pokud kniha vychází z vás zevnitř, tak si s ní nemusíte dělat žádné starosti.

Budete inspirovaní ke slovům a vedení. Samotná kniha, tak jak jste našli cestu skrze tento krásný les a hory s pěknými výhledy, najdete také takovou cestu ve vortexu ohledně napsaní knihy. Dává to smysl? Dláždíte si ty cesty, tak jak jste si už vydlážili tyto cesty. Když jste se řídili impulsy, dokážete zpětně definovat, co vás přimělo se jimi řídit? Nebyla to jasná cesta. Museli jste se dostat skrze nějaké překážky a vylézt na nějaká místai, kde to nebylo zrovna snadné. Chceme tím říct… a moc rádi o tom s vámi mluvíme… mluvíme tady o velmi precizním a mimořádném, úžasném rozdílu mezi cestou nejmenšího odporu a cestou největšího umožňování.

Nevnímáte to tak jako my, ale jsme tady v přední linii. Cesta nejmenšího umožňování toho, kým jste… protože cesta nejmenšího odporu by byla označená značkami. Všichni by na té cestě byli. To není cesta, na které chcete být. Nechcete nezbytně jít tam, kde jdou všichni. Chcete jít tam, kde vás vede vaše jedinečná inspirace z vašeho jedinečného vyššího Já, které chápe váš jedinečný přínos pro váš jedinečný vortex.

green_sky_4-wallpaper-1366x768

 

Chcete jít po vlastní cestě. Vaše kniha by začínala nějak takto… napovíme vám. “Byl jsem v této oblasti, v těchto lesech a na těchto horách už dlouhou dobu. Dosáhnul jsem osobního objevu, který mě zavedl do takových výšek radosti, pro které ani neumím najít slova. Chtěl jsem pro vás napsat knihu, abyste mohli najít ty stejné výšky radosti, ale mám pocit, že nebudete zažívat radost v následování jen mé cesty, tak vás chci inspirovat, abyste našli vlastní. A pak, a pak, a pak…”

Jerry a Esther byli jednoho dne v Sedoně v Arizoně. Je to krásné místo. Krásné rudé skály. Velké, hluboké kaňony, všude jsou energetické víry. Byli tam na podzim v říjnu. Jeli přes kaňon Oak Creek. Často přespávali v jednom domě. Jeli přes kaňon Oak Creek brzy odpoledne a světlo procházelo kaňonem takovým způsobem, že celý kaňon byl osvětlen slunečním světlem na těchto oranžovo-rudých listech na stromech. Zastavili u cesty a plakali oceněním za krásu momentu. Byl to jeden z těch momentů, kdy byli v souladu a jejich schopnost prožít krásu toho momentu byla zesílena až tak, že jí byli omámeni. Seděli tam a mluvili spolu o tom.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Co dělat, abychom převážně zažívali to, co se nám líbí?

Tehdy nechápali, co je stav přijímání, co je soulad, nevěděli o sblížení energií… byli prostě v blahu, šťastní a za tím následovala manifestace. Řekli si: Páni! Jerry pak řekl: Zapiš si datum a čas. Další rok tohoto dne v tento čas pojedeme tímto kaňonem autobusem plným všech, které máme rádi. Tehdy žili ve Phoenixu. O rok později měli velký plán mít večírek v tom domě. Pozvali tam spoustu lidí, zajistili přepravu. Toho dne a v ten čas jeli velmi nudným kaňonem. Listy nebyly stejné, světlo nebylo stejné, slunce nebylo stejné, nic nebylo stejné.

spring_nature_flowers-wallpaper-1366x768

Jezdili tam tři roky po sobě, dokud nepochopili, že inspirace z toho vyššího pohledu je neustále na správné cestě. Když se to snažíte příliš promyslet následováním protokolu nebo tohoto a tohoto… jinými slovy inspirace je vysoce podceňovaná a nepochopená. Ze všech věcí, o kterých by zkušený horolezec chtěl mluvit, je vaše napojení a poté… vaše napojení a poté… Protože vaše napojení na zdrojovou energii vás spojuje s vaším stavem doplňování, s vaší energií, s vaší stabilitou, s vaší jasností, s vaší přesností, spojuje vás se vším, co je v lezení důležité.

Také vás spojuje s vaší schopností vidět krásu, vědět, kde ta krása je, aby vám dala dostatek energie se dostat za ten hřeben, kde bude výhled. Chápete, na co narážíme? Tohle je kniha, kterou píšete. Lidi můžete vzít na spoustu krásných míst. Tuto konverzaci jsme si užili. Tohle je dobrá chvíle na oběd. Je zde pro vás spousta lásky. Jsme kompletní.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *