Účel a výhody spánku

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Na své cestě jsem změnil celoživotní kariéru, ve které byl můj otec. Našel jsem jednu firmu, předstoupil před jejího ředitele a řekl jsem: Najměte mě a ohromím vás. Za 18 měsíců jsem se dostal na vrchol této firmy. Je to úžasné a trochu děsivé.

Abraham: To je podruhé, co jste to řekl, Chceme o tom trochu mluvit, protože důvod, proč jsme vám řekli, že nejste v půlce… vortex je tak obrovský a potenciál je tak uspokojivý, a směr je tak jistý, a uspokojení je pro nás tak zřejmé, že to, čemu říkáte děsivé, je neznámo.

Host: Přesně tak.

Abraham: Protože jste zvyklý to mít vše naplánované. Vytvoříte plán a pak na něm pracujete. Ale když si vytvoříte vortexový plán, nedokážete ho identifikovat, protože se vám odhalí za chodu v dokonalé chvíle. Aby ten děsivý pocit zmizel… podle nás to přeháníte, ale chápeme, o čem mluvíte. Aby se ten pocit začal zmírňovat, musíte ho nahradit pocitem důvěry, který říká: Vše mi vždy vychází a nemusím chápat každý detail toho, jak se to odvine. Jen vím, že toho vím dost, a jsem napojený na svoji inspiraci, takže na to přijdu za chodu. Slibujeme vám, že předvídatelný život je nudný život. Odtud pochází: “To je vše?” “Nic víc na tom není?” “Udělal jsem tohle a toto a toto a toto… to je vše?” Ve skutečnosti existuje mnohem, mnohem víc.

Host: Velmi rychle to expanduje… když jsem řediteli řekl, ať mě najme… člověk, co o vás nic neví, a ani nežije to, co mi říkáte… nezklamu vás… vše zapadlo do sebe, a společnost říká, že nemůžete před koně dávat vůz, ale vy jste mě naučili, abych myšlenku dal koně… vcítil jsem se do toho, a každý den je to ohromující. Tato kariéra je všezahrnující a miluji ji. Pracuji neustále a užívám si to. Říkám, že nemám během dne dost času… a začal jsem trpět nespavostí. Bojoval jsem s tím. Navštívil jsem váš seminář a narazil na starou přítelkyni spisovatelku, vyhledal jsem si jí, a v jednom videu vypráví stejný příběh, a říká, že to pak přijala a uvědomila si, že dokáže fungovat se třemi hodinami spánku. Někdy několik dnů po sobě spím během noci jen pár hodin, a v tyto dny jsem nejvíce produktivní, a daří se mi, dokud mi někdo neřekne: “Potřebuješ více spánku… onemocníš. Potřebuješ osm hodin.” Tak nějak mě to rozhodí…

Čtěte také:  Abraham Hicks - Nesouhlasím s druhými. Co dělat?

Abraham: Povíme vám, jaký je účel spánku. Účel spánku je ten, že jde o stáhnutí vaší pozornosti, což umožní vaším energiím, aby se znovu sladily. To je účel spánku. Vaše tělo nepotřebuje odpočinek… odpočíváte, když tady sedíte. Vaše tělo odpočívá, váš pulz je pravidelný, vše ve vás odpočívá, když zažíváte chvíle, jako je tento… ale výhoda spánku je ta, že vás rozptyluje od zaměřování se a posilování odporujících myšlenek, a na buněčné úrovni vám umožňuje, abyste se znovu sladili s tím, kým skutečně jste.

Pokud jste ve stavu oceňování, cítíte vášeň a převážně milujete to, co děláte, tak ve vás není moc odporu, a vaše tělo tudíž nevyžaduje tolik oddělení od reality. Chápete, co tím chceme říct? Nepřišel jste do této báječné časoprostorové reality, abyste ji prospal. Přišel jste zde pro inspiraci a příležitost expandovat a sladit se. Množství vašeho spánku je nepodstatné… ale množství vašeho odporu je podstatné. Proto vás pobízíme, abyste si zdřímli ve chvílích, kdy se cítíte hodně rozhozeně. Když cítíte hodně odporu, zdřímněte si. Nebo si zameditujte.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *