Abraham Hicks – Účel života

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Dobrý den.

Abraham: Vskutku dobrý.

Host: Teď se tak také cítím. Mám prostou otázku. Vím, že asi nemá snadnou odpověď. Chtěla bych vědět, co je mým účelem.

Abraham: Vašim účelem je neustále objevovat expanzi. a držet s ní krok za účelem potěšení a radosti. Narodila jste se s třemi záměry. Svoboda, růst a radost. A my říkáme: Svoboda, růst a radost a vy: “Ano, růst, růst!” My na to: Svoboda, růst a radost. A vy: “Ano, růst, růst.”

My říkáme svoboda. Jste tak svobodní, že si můžete vybrat nesvobodu. Expanze je nevyhnutelná. Pokud si jako hlavní touhu vyberete radost, pokud převážně hledáte radost, pak vždy budete v rovnováze, protože život bude neustále expanzi vyvolávat. Nikdo nemůže vibrovat za vás, takže nikdo vám nemůže vzít vaši svobodu. Nikdo vám nic neudělá, nestane se vám nic, co není ve vibrační shodě s vaší vibrací.

1594197

Když radost bude váš hlavní záměr, čili si budete říkát: “Chci se cítit dobře, chci cítit soulad. Chci se sladit s vnímáním zdroje.” Jde o vaše uvědomění, že zdroje uvnitř vás je nyní s vámi, má konverzaci jako vy, prožívá to, co vy, a má velmi jasnou perspektivu této chvíle. Kdykoliv cítíte negativní emoci, tak vaše perspektiva se liší od perspektivy zdroje. Esther nedávno mluvila s technikem, co jí něco instaloval v novém domě.

Vysvětloval jí, i když ho viděla před 6 týdny, proč ještě neobjednal to, co měl. Esther cítila určitou frustraci, protože to trvalo déle, než si myslela, že je nutné. Trocha organizace by podle ní pomohla. A tak mu řekla: “Chci, aby tento dům byl pro vás vyšší prioritou.” Tak odešel a Esther se cítila nesvá. Nelíbilo se jí, jak ta slova řekla a jaký z nich měla pocit. A tak před spaním meditovala, uvedla se do souladu a provedla kolo zaměřování na to, co se jí na této firmě líbí.

Zaměřovala se na výtečnost této firmy. Nikdy neviděla nikoho s takovou schopností programování, že pár tlačítky může snadno kontrolovat velký prostor. Stisk tlačítka zapne fontány půl akru daleko. Může stiskem tlačítka spustit velké žaluzie na obrovských oknech. Ty žaluzie jsou tak přesné, že v nich není žádná mezera. Jinými slovy jde o vážně dobrou práci. Jde o znamenitou práci. Esther tedy napsala na papír: “Chci, abyste věděli, že to, na čem mi u vaší firmy nejvíce záleželo, je výtečnost, kterou poskytujete. Chci, abyste věděli, že jdu spát s touto myšlenkou: Na výtečnost, kterou poskytujete, stojí za to si počkat.”

Čtěte také:  Abraham Hicks - Kde najít skryté poklady?

nature-landscapes_widewallpaper_palm-beach_5505

No vše se pročistilo. Esther se sladila. To je vašim účelem. Nechat život vás zavést tam, kam vás zavede, a pak najít způsob, jak se uvést do souladu za každých okolností. Nenechte, aby podmínky vašeho světa kontrolovaly to, jak se cítíte. To je podmínečné žití. Sladit se za každých okolností… Najít úlevu a moc souladu. Stačí?

Host: Určitě ano. Děkuji.

Líbí se vám články a videa? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

1 komentář

  1. To je tak krásně řečeno, jen kdybych si to stihla uvědomit dřív, než v situaci upadnu do negativních myšlenek.
    Potom, s odtupem chvíle, to už vím taky, jen to pak už neumím spravit a proces jede… tím negativně nastaveným směrem…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *