Abraham Hicks – Udělejte dosažení emocí svou prioritou

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Abraham: Je emoce manifestací?

Publikum: Ano.

Abraham: Kontrolujeme vás, jestli to skutečně chápete. A není emoční manifestace v základě všeho, co chcete? Věříte, že ji můžete dosáhnout bez důkazů, které ji podporují? To je tou otázkou. Nemůžete přinutit důkazy, ke kterým byste měli pozitivní emoční reakce, kdybyste je měli, ale nemůžete je přinutit, aby se objevily. Protože to vibračně musí ladit. Ale můžete najít emoční reakci… můžete? Jedna žena nám říkala: Mám artritidu a jsem v bolestech. Jak se mohu cítit dobře, když zažívám fyzickou bolest? Řekli jsme: Musíte oddělit svou fyzickou zkušenost od svých emocí.

Můžete být v bolestech a cítit naději, nebo být v bolestech a cítit strach, a rozdíl mezi nadějí a strachem je rozdíl mezi uzdravením se a neuzdravením. Můžete prožívat realitu, která není zrovna taková, jakou chcete, a cítit naději, nebo prožívat realitu, která není taková, jakou chcete, a cítit strach nebo vztek, ale rozdíl v těch emocích je rozdíl v tom, jestli jste ve vortexu a jestli mu umožňujete, aby vám připravil manifestace. Chytáte se?

autumn_trees_along_the_road-wallpaper-1366x768

Co je podle vás rozdíl… Jak se podle vás, logicky, něco přesouvá do manifestované formy? Jinými slovy než se setkáte se svým partnerem či partnerkou, co chybí? Pokud hledáte vztah, a váš partner/partnerka tam venku je… jednoznačně tam je, žije nedaleko od vás. Takže váš partner/parnterka je tam venku… Co bylo chybějícím faktorem předtím, než jste ho/ji potkali? Setkání chybělo. Jen setkání. Jen umožnění setkání.

Pokud necháte. aby emoce byly manifestací, které hledáte, namísto setkání… pokud emoce necháte být tím, co hledáte, a najdete je, pak setkání je jisté. Setkání s penězi, s nápadem, s byznysem, s blahobytem… se vším. Setkání přijde, jakmile si umožníte dosažení manifestace dobře pociťující emoce, a jak ji budete praktikovat, dokud ta emoce nebude vším, co znáte. To je skutečný pocit hodnoty.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

1 komentář

  1. TAK TO JE BOMBA!!! Už není co vysvětlovat, pouze cítit se dobře, vše ostatní kolem není NIC!!! Já si tvořím!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *