Abraham Hicks – Názorná ukázka soustavného oceňování

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Páni. Moc vám děkuji. Na YouTube jsem viděl video, kde jste někomu názorně ukazovali soustavné oceňování. Rád bych tu laskavost oplatil. Mám velkou radost, že jsem se před čtyřmi lety dostal k vašemu učení. Začal jsem ho velmi oceňovat a udělalo mi můj život mnohem lepší. Ježíši… mohu být teď zvěčněn na tomto DVD. Mohu být v tomto úžasném prostředí s těmito skvělými lidmi. Je báječné, že tento svět se každý den lepší. Technologie je na vzestupu. Vím, že vy jste čím dál populárnější. Nepochybně věřím, že brzy se stanete všeobecně známí.

Vím, že ekonomika tohoto světa je na vzestupu. Tato časoprostorová realita nás překvapí tak, jak si to ani nedokážeme představit, ale jak se to stane, bude to úžasné. Není čeho se obávat, protože vše bude v pořádku. Všem nám bude lépe. Všichni budeme moudřejší, zábavnější a uvolněnější. Vše, co pro lidi děláte, se brzy projeví, a všichni se brzy sladí více s tím, kým jsou, a s tím, co chtějí. Peníze budou z každé stránky našeho života proudit. Budeme mít mnohem více, s čím si můžeme hrát, a budeme se více bavit. Každá sekunda bude radostnější a to vše díky této spolutvůrčí zkušenosti. Velmi vás oceňuji. Tak jak oceňuji sám sebe a všechny v této místnosti.

A všechny na této planetě, ať už s námi souhlasí, nebo ne. Všichni jsou tady z nějakého důvodu. Všichni jsme svým vlastním způsobem šťastní. Všichni jsme úžasní. Velmi vám děkuji.

big-sky-sales-the-bright-sun-blue-sky-clouds

 

Abraham: Ještě něco? Dal jsem vám svoje CDčka. Složil jsem pro ně hudbu. Sám jsem ty písně napsal a nahrál. Zrcadlí vaše učení a vytvořil jsem je, abych se cítil lépe, a také kdokoliv, kdo si je poslechne. Bylo by v pořádku, aby jak Jerry a Esther budou posílat nahrávky tohoto semináře těm, kteří si ho objednali, jim poslali i kopie vašich písní? Ano. Ano, rozhodně. Děkuji. To je úžasné. Mimochodem moc se mi líbí, co máte na sobě.

Abraham: Kůži?

Host: A vaše vlasy. Líbí se mi vaše vlasy. Jsou pěkné.

Abraham: Máte tu hody lásky, co?

Host: Ano. Je to způsob, jakým být. Mám tak ze života lepší pocit. Lidé mi říkají, že je stále chválím. Dávám stále lichotky, ale miluji to. Chválím lidi jedině tehdy, když to cítím, když mám pocit, že je to skutečné. Proto to dělám. O tom to podle mě je. Dívat se na pozitivní stránku života a být optimistický. A brzy zjistit, co chcete.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Dělání je výborné

Abraham: Oceňujeme vše, co říkáte, a chceme zmínit jednu věc, kterou je dobré si pamatovat. Tou je: Když takto mluvíte, ať už když jste sami, nebo takto mluvíte v přítomnosti jednoho člověka či mnoha lidí, praktikujete vibraci zevnitř vortexu a za takových podmínek vám vesmír musí dodat více důkazů vašeho souladu. Názorně jste ukázal báječný proces.

Host: Děkuji. Moc vám děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *