Abraham Hicks – Umění spolutvoření

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Lepší, když sedím. Za vše vám děkuji, Jerry a Esther. Před pár lety jsem měl to potěšení sedět v křesle. Procházel jsem chaotickým obdobím a vy jste mi doporučili, abych nedělal nic, dokud mě něco nebude táhnout. A k tomu došlo. Výsledkem toho byl tento scénář, který mě každý den brzo ráno probouzel, abych ho napsal. Bylo to báječné.

Další báječnou věcí je můj vztah s mou krásnou snoubenkou, která je herečkou. Teď se to z individuální tvorby stala skupinová tvorba. Chtěl jsem se vás zeptat, protože… teď jako pár tohle spolutvoříme. Z vaší perspektivy a perspektivy Esther a Jerryho, jak lze dobře spolupracovat a spolutvořit?

Abraham: Spolutvořit s partnerkou nebo větší skupinou?

Host: Primárně s partnerkou.

cista-voda

Abraham: Když… uznáte výhodu odlišných perspektiv, v tom najdete svou skutečnou moc. Protože někde, kde je opak toho, co si myslíte vy a vaše partnerka, se nachází něco víc, než co byste oba vymysleli. To trochu souvisí s tou předchozí otázkou o myšlence a vědomí. Zákon přitažlivosti dá dohromady nápady, které jsou větší, než kdybyste je vymysleli jednotlivě. O tom je spolutvoření.

Je zábava spolutvořit s někým, s kterým si už na mnoha úrovních tak rozumíte. Ale na každé tvůrčí úrovni byste nechtěl mít dokonalou harmonii. Protože to pak podporuje všednost. Ty vážně báječné věci se vynoří z těchto debat a konverzací. Pokud je přijmete jako proces, který produkuje ty báječné věci, raději než abyste se urazil, že s vámi nesouhlasí někdo, kdo by vás měl podporovat, stvoříte si něco daleko zábavnějšího a prospěšnějšího, než kdyby někdo z vás tomu druhému ustoupil, protože nápad jednoho se zdá být silnější než druhého.

zive-nebe

Kolektivně máte moc spolutvořit daleko mocněji než individuálně. Pokud jste v souladu. Často to zní jako opak, když říkáme: “Je důležitější být v souladu se svou vnitřní bytostí, protože z tama proudí vaše inspirace, než abyste byli v souladu s někým jiným.”

Pokud ale prioritou každého z vás bude být ve vortexu, a pak zevnitř vortexu budete spolupracovat, to je to nejlepší spolutvoření. Tohle dělá každou konverzaci povzbuzující. A to, co objevíte… To vzrušující na tom něco veřejnosti prezentovat, je že u toho máte pocti, že něco vytvoříte, dokončíte to a pak to představíte lidem. To je zábava. Bude to zábavné a úspěšné. Bude se vám líbit ten výsledek.

mesic-uz-byl-vysoko

My chcem ale, aby se vám líbil ten proces. Protože když milujete ten proces, pak to nasycuje váš život, váš vztah, a nakonec to nasytí i ty, kteří to spatří ve své konečné podobě. Pokud se vy dva dohodnete, že to děláte pro zábavu, ne pro úspěch, který je daný, ale pro zábavu. Není nic báječnějšího, než být s někým, koho milujete, a společně s ním… Jerry a Esther se neustále láskyplně hádají kvůli tomu, koho to byl nápad.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak si nechat dorůst (nejen) nové zuby?

Protože v tomto společném prostředí přemýšlí společně, a oba je ten nápad napadne současně, jak o tom spolu mluví, a oba si jsou jistí, že to byl jejich individuální nápad. A my jim rádi říkáme, že to byl náš nápad. Nápad, ke kterému společně došli. Ve vašem vortexu je múza, která chápe vaše publikum, vaše srdce, vaše talenty, váš směr. A tohle vše je právě o objevování toho.

Ano?

Host: Ano.

Abraham: Došel nám čas pro tento segment. Jste prozatím uspokojen?

Host: Ano.

Abraham: Dobrá chvíle na přestávku.

Zdroj fotek ZDE

Líbil se vám článek? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak mě jako překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji. Více se dozvíte ZDE.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *