Abraham Hicks – Umění tvoření a přijímání peněz

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Pokud se vám videa a články líbí, můžete ZDE darem podpořit překlady.

Přepis:

Host: Zdravím. Mám poznámky. Nejprve chci říct, že je zde pro vás  spousta ocenění a lásky. Povídám lidem o tom, že jsem tady.  Říkám tomu “být pomilovaný”. Děkuji, že nás milujete. Tohle je možná věc sémantiky,  ale pomohlo by mi to. Užívám si umění nebo akci nebo  kombinaci…. vydělávání peněz. Uzavírat dohody, dokončování  obchodních transakcí, a baví mě život, který vedeme, a zvyšujeme z hlediska toho,  co nám peníze přináší.

Vím vše, co chci dělat…  zkoumám obytné vozy a všechna místa, která na  našich výletech navštívíme. Dívám se na jachty, které si chci  jednou pronajmout… nechci ji vlastnit. Nezaměřuji se konkrétně na tohle  jako důvod pro peníze. Nabíjí mě proud prospívání z peněz, ale přijímám hodně informací od lidí o tom,  že láska k penězům je původ všeho zla, a že byste neměli chtít peníze, ale tu věc,  kterou vám peníze koupí, a peníze přijdou. Tudy ale neproudí  mé nadšení a energie.

Abraham: V tom něco nazývat původ všeho zla  je něco ze své podstaty ujetého.

Host: Souhlasím.

Abraham: V podstatě se musíte  z peněz přestat cítit špatně, pokud si jejich proud chcete  umožnit přijímat silně do života. Ale zvažme, proč by kdokoliv říkal,  že peníze jsou původem zla. Co se nachází za takovým myšlením? Všimli jsme si, že je to  myšlení z pozice nedostatku. Je to přesvědčení, že existuje  omezená hromada peněz, a že pokud ten člověk dostane příliš z této hromady,  tak bude připravovat ostatní o jejich podíl.

To je v jádru přesvědčení lidí,  že peníze jsou zlo. Pak se občas děje tato další věc, kdy se lidé na něco tak zaměří, že zákon přitažlivost  k tomu otevře cesty, a lidé často dokážou být  k věcem cílevědomí, zejména k věcem, které jim  začaly hodně vycházet. Řekněme, že se zaměřujete  na vydělávání peněz a je to pro vás důležité. Řekněme, že to začalo díky vaší lásce  k rodině a vaší touze, aby žila krásný život.

1377245763-34c83163b8eddc28a5873adebd7e982b

 

Ta touha byla ve vás tak aktivní,  že to ve vás silně vzbudilo otázku, že jste se hodně zaměřoval  na přitáhnutí proudů peněz, a ve vašem otevřeném, dobře  pociťujícím, pozitivním přístupu jste si umožnil, aby k vám  peníze začaly proudit, a pak, jako u všech věcí,  se rozpohybovala hybná síla. Čím více jste se zaměřoval, tím více to přicházelo,  a čím více to přicházelo, tím více jste se zaměřoval.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Bohatství může přijít různými cestami

Je možné, že byste se mohl zaměřit na svou lásku  k rodině a na svou lásku ke golfu, psaní a učení, a vaše ocenění… můžete používat  slovo láska a ocenění zaměnitelně… vaše ocenění své rodiny, golfu, peněz…  mohl jste se zaměřovat na tohle vše, a zákon přitažlivosti by reagoval na všechny  z nich současně a rovnoměrně. Mohl byste mít tuto úžasnou  odvíjející se zkušenost. Nebo se můžete cílevědomě  soustředit na peníze, o čemž vám zákon přitažlivosti  převážně poskytuje důkazy, a pak ostatní věci v životě  by se mohly začít cítit zanedbané.

Ty zanedbaní lidé jsou ti,  kteří používají slova jako: Chamtivost nebo workoholik, protože se cítí, že se jim  nedostává něčeho, co chtějí, a cítí žárlivost k tomu, co má takovou  pozornost, kterou chtějí. Tady ta filozofie začala. Nemyslíme tím nezbytně, že tato vibrace  je v jádru toho, kdo vám to říká, protože spousta lidí jen něco opakuje. My bychom uzavřeli mír  s obrovskou hojností.

vacation_3-wallpaper-1366x768

 

Protože existuje vortex, který může  být tak široký, jak mu to umožníte. Říkali jsme, že je pravděpodobnější,  že budete mít čistou vibraci a přitáhnete si více hojnosti, pokud vynecháte peníze z rovnice. Ne protože peníze jsou zlo, ale protože většina  z vás má kolem tématu peněz hodně odporu, protože jste slyšeli,  že peníze jsou původem zla. Nechceme, abyste peníze vynechali  z rovnice, protože jsou původem zla, ale protože vám obvykle dělají  chaos ve vibraci.

Podle nás by bylo  pro většinu lidí zdravější, že by po něčem toužili a požádali vesmír o to,  a vesmír to mohl dodat v jakékoliv formě,  v jaké chce, ale cestou nejmenšího  odporu je skrze cestu peněz, protože většina z vás ekonomiku chápe. Není v tom nic správného  nebo špatného.

Host: Jak jsem kladl tu otázku,  uvědomil jsem si… že je to o tom, abych překonal  reakci druhých na mou lásku k hojnosti.

Abraham: To jsme vám chtěli říct. To je to nejdůležitější. Nemůžete se nechat  zatěžovat názory druhých na to, co děláte. Jen je musíte i tak mít rád.

Host: Děkuji. Chci říct, že se dostávám na místa,  kde jsem nikdy předtím nebyl. Naši synové poslouchají  vaše nahrávky každý večer a pokaždé, když nejsme v souladu,  oni se ujistí, abychom to poznali. Vedeme dost zajímavý životní styl. Někdy jsem v daný moment  méně vděčný než v ostatních, ale většinou je v nich spousta lásky a ocenění. Moc vám děkuji.

Čtěte také:  Jak dosáhnout pocitu úlevy ohledně peněz?

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Magický zákon & Rada na vyřešení finančních potíží

Přepis (video na konci): Host: Nedávno jsem začala číst Abrahamovo učení. Máme spoustu problémů kolem …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *