Abraham Hicks – Umění umožňování

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Jde ve skutečnosti o předmět spolutvoření. A mnozí z vás při svém vlastním hledání zjistíte, že když se dozvíte o vesmírných zákonech, když se dozvíte zákonu přitažlivosti, když se dozvíte o tomto proudu energie, když se dozvíte o Zdroji, když se dozvíte o vztahu svých emocí, a že ukazují míru vašeho souladu, a když zjistíte, jak nalézt myšlenky, které vás vedou po proudu a ne proti němu, pak se vám bude dařit zažívat radostné zážitky. A jak se naučíte zaplnit tuto mezeru a vibračně se sladíte s tím, kým jste, pak se vaše životní zkušenost určitě zlepší.

Ale skutečné naplnění života je o tom nalézt soulad a pak spolutvořit s ostatními. I když můžete zažít cokoliv, co chcete, je ve skutečnosti jednodušší dostat se do souladu tím, že se od ostatních stáhnete. Protože jak začnete s nimi spolutvořit,  obzvláště když těch ostatních je více, máte tendenci si na nich všímat více věcí, které se vibračně neshodují s tím, kým si myslíte, že jste, a co si myslíte, že chcete. A tak když je kolem vás méně lidí, máte menší tendenci jít směrem proti proudu, Je snažší se dostat do souladu se Zdrojem, když se stáhnete od věcí, které by vás z toho souladu mohly vytrhnout.

Planet system

Ale jakmile si dokážete, jak je za jakýchkoliv podmínek snadné se dostat do souladu se Zdrojem, pak si můžete užívat krásné spolutvoření s ostatními, a umožnit tomuto spolutvoření s ostatními, aby pomohlo vám a jim si přidat více věcí do vibračního depozitáře, protože o tom je celá expanze vesmíru. Jerry měl nedávný zážitek při čtení knihy, kterou mi někdo daroval. Jde o to, že když vidíte něco, co vás uráží nebo rozčiluje, buďte bez vzdálení se od té věci, místo toho s ní “uzavřete mír”. Už nějakou chvíli o tom mluvíme, že ano?

Protože pokud vidíte něco nepříjemného a odvrátíte od toho zrak, tak svou vibraci zanecháte tam, kde byla. Nijak tu vibraci nevyčistíte. Zatímco byste mohli odvrátit pozornost na jiné věci, které by ve vás vyvolaly lepší pocity, ta vibrace je ve vás stále aktivní, je tam, kde jste ji naposled zanechali. A když na tu věc znovu dojde, zase se od ní odvrátíte. My vás chceme podpořit, abyste s druhými lidmi s radostí spolutvořili, buďte bez strachu nebo opatrnosti, že byste tam venku mohli vidět něco, co by se vám nemuselo líbit. Raději se na to podívejte, ale jak to uvidíte, pochopte, že vše obsahuje několik stránek a ne jen tu, kterou právě vidíte.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Radost je v cestě & Umožnění proudu tužeb

Ať už se díváte na cokoliv, může to být invalidní dítě, může to být někdo, kdo se chová neslušně, dokonce někdo, kdo vám lže nebo vás klame, nebo se k vám nějak špatně chová. Podívejte se na to, ale buďte bez boje proti proudu, místo toho se zeptejte: “Jak by k tomuto přistoupila moje vnitřní bytost?” “Jak se na to dívá moje vnitřní bytost?” “Jakou stránku tebe vidí moje vnitřní bytost?” Jak se na to začnete takto dívat, pak své vyšší Já necháte nalézt pozitivní aspekty v tom, na co se díváte.

Planet

Protože vše obsahuje to, co je chtěné a nedostatek chtěného. Jak naleznete to chtěné, dostanete se znovu do souladu, zatímco se na tu věc budete stále dívat. A místo toho, aby váš soulad zůstal stejný, se vám v tom váš soulad rozroste. To nejlepší je, když se sladíte s tím, kým jste, a pak budete spolutvořit s ostatními. A jak dosáhnete místa, kdy nebudete po druhých požadovat, aby oni sami byli v souladu, když jste s němi, protože vy v souladu jste, pak to skutečně pochopíte.

O tom je umění umožňování. Umožňujete jim bez ohledu na to, jestli oni umožňují vám nebo ne. Protože pak se vám otevře celý svět. Pak už se nebudete muset chránit. Nebudete se muset před ničím skrývat. Nyní jste totiž v souladu se sebou, váš bod přitažlivosti je stabilní a vesmír vám nemůže poslat nic jiného, než co je pro vás nejlepší. Pak můžete bez strachu jít svobodně kamkoliv, kam chcete, protože zákon přitažlivosti vám nepřinese to, čím nejste. Váš svět pak bude plný expanze a růstu.

To byl nejlepší popis zákona umožňování.

Host: To bylo velmi uspokojující. Děkuji.

Outer space stars

Abraham: Jak lidé začnou chápat soulad, dostanou se do něj a začnou se cítit dobře, a pak někdy řeknou, “Ale ti lidé v práci jsou tak negativní.” A my říkáme: Tím, že si to uvědomujete, už nejste v souladu. A proto k nim cítíte odpor. Proto tam už nechcete chodit. Protože si myslíte, že za to mohou oni. Ale nikdo nemůže za to, co prožíváte. Vy máte kontrolu nad tím, jak se cítíte. Přestaňte tu moc dávat jim.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

6 komentářů

 1. Vlaďka Elena

  Milý Davide Dajwe! To, co se s Tvými stránkami stalo od mého posledního komentáře je úžasné… :o) Je jasně cítit, že jsi “poznal”, jak jsi oceňován svými čtenáři a jak je Tvoje překladatelská cesta inspirativní pro český okruh lidí, kteří jsou v souladu s bytostmi Abraham… To Tvoje nové “sebeuvědomění” je úplně hmatatelné a velmi příjemné… Zcela podle mého očekávání se objevil na stránkách účet, to je výborné a nepochybuji, že se na něm už odehrávají a budou odehrávat velké změny. Sama posílám první částku a promyslím a hlavně procítím, jak nejlépe a nejadekvátněji budu Tvoje tvoření průběžně oceňovat ve financích..
  Fandím Ti :o)))

  • Milá Vlaďko, oceňuji Tvůj komentář a také tvůj dar 🙂 – tato změna je výsledkem inspirace, která ke mně nedávno přišla… které předcházelo “ladění se” na to, co chci :). A překlady mi najednou jdou snadněji než předtím – a je to větší zábava 🙂 – prostě “flow”.

 2. Vlaďka Elena

  Ještě mám chuť k tomuto příspěvku napsat spolu s Abrahamem:”To byl nejlepší popis zákona umožňování. To bylo velmi uspokojující…” :o))) Potřeba separace, stáhnutí se, ukončování vztahu s “negativními” lidmi ztrácí smysl ve chvíli, kdy se naše vlastní vibrace stává stabilní, plně vědomou a vědomě ovlivnitelnou… Tady už je velký prostor pro lásku bez podmínek… A každé setkání je zároveň obohacení pro náš vlastní “depozitář”… Všímáte si, jak jsou Abraham k lidským bytostem uctiví? Jakou “formu” volí v odpovědích? Jsou to velmi láskyplné odpovědi. Tuhle sílu vlastní vibrace, která není ohrozitelná kontaktem s bytostmi, které jí ještě nedosáhly, nebo možná velmi dlouhou dobu nedosáhnou, v souladu s jejich osobní vůlí, svobodou a osobním záměrem, MILUJI… :o) Hezký večer všem

 3. Vlaďko, nádherný komentář 🙂 Velmi se mi líbí. Cítím to podobně. Lépe bych to nevyjádřila. Úžasné!

 4. Tak jsem se pousmála, když jsem si představila, že by se Esther-Abraham odvrátili od hostů, kteří jsou uplakaní, nespokojení 🙂 😉 Řekli by, ne ne, vy máte špatnou náladu, tudíž s vámi se bavit nebudeme 🙂 😉

 5. Milý Davide;o)))
  Opět velmi,velmi OCEŇUJI skvělý výběr videa;o)))Je úžasně inspirující vidět a pozorovat Tvou proměnu ke stále lepší a lepší verzi sebe samého;o)))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *