Abraham Hicks – Uvidíte to, až tomu uvěříte.

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Abraham: Jste občerstveni?

Publikum: Ano.

Abraham: Dobře. Co teď?

Host: Děkuji. Moc si toho vážím. Vaše učení už sleduji kolem 12 let. Myslím si, že ho dobře rozumově chápu. I teď to cítím… tady v této oblasti. Mám pár konkrétních otázek, které souvisí s tím, o čem byla řeč. Dlouho se věnuji vysoce vibračním věcem. Učím Mayský kalendář, pořádám ohňové obřady a skládám vysoce vibrační hudbu, která by měla všem lidem pomáhat zvýšit si vibraci. Ale narážím neustále na překážku. Jak byla řeč o rádiové stanici, potřebuji, aby se ostatní naladili na mou stanici. Je to obtížné. Protože… Neznám přesný důvod. Asi jich je spousta.

Abraham: Co je v tomto velmi významnou složkou… Souhlasíme, že je vaše hudba vysokovibrační. Jedním z důvodů je to, že ta hudba je… odlišná. Většina tak nemá vůči ní nějaké předsudky či očekávání, které je staví do jejich obvyklé vibrace. Může to pro ně být jedinečný vibrační zážitek.

nic-nez-tu-a-ted

Ale když si všímáte… že někdo potřebuje zvýšit svou vibraci, přidělujete jim vibrační rys, kvůli kterému je nemožné, aby si našli vaši vysoce vibrační hudbu. “Moje hudba je tady nahoře a ty jsi dole, tak musíš vyšplhat nahoru.” Ale v tom se nachází vibrační nesoulad, který umocňujete.

V podstatě tím říkáte: “Držím tě ve svém vnímání na vibraci, která se liší od toho, kde chci, abys byl. Rád bych tě ale vzal tam, kde chceš být.” Nejlépe uděláte tak, když budete tvořit více hudby. Všechen svůj čas věnujte hudbě a ať se vše ostatní o sebe postará. A ono se postará.

Abraham: Hudba a vše ostatní, čemu se věnuju… mayské učení… Je v tom také hodně duchovní práce. Cítím, že mám stejné napojení na nefyzično jak má Esther na Abrahama. Chtěl bych na své semináře přitáhnout tolik lidí, jako je tady. Abych sdělil své poselství. Potřebuji vědět konkrétně, co tomu brání.

kouzla-a-cary

Host: Brání vám v tom vaše uvědomění, že ti lidé tam nejsou. Protože vesmír… Přitahuje sem lidi nějaká marketingová strategie…?

Abraham: To je ono. Přesně tak. Vesmír neslyší vaše slova, ale to, co jimi myslíte. A vy říkáte, že ti lidé tam ještě nechodí. Ještě nechodí. Nechodí, tak Abraham říká… Abraham, vesmír a vaši průvodci říkají: “Dáme mu toho víc. Chce, aby přišli, ale mluví o tom, že nechodí. Tak mu dáme víc, o co žádá.”

Čtěte také:  Abraham Hicks - Esther na obědě s Louise Hay

Ale Abrahame, on nežádá o to, aby nechodili. Ale ano.

Host: Žádám, aby ostatní ocenili mou tvorbu a co jim předávám.

Abraham: Ano, a u toho si všímáte, že to nedělají.

0037

Host: Jsem si vědom, že má práce by měla být oceňována.

Abraham: Měla, ale není. Protože vesmír neslyší vaše slova, slyší ale, co myslíte.

Host: Když tvořím hudbu… tak jsem v tom stavu…

Abraham: Tak v něm zůstaňte.

Host: Dobře.

Abraham: Souhlasíme se vším, co říkáte. Jsme za jedno se vším, co říkáte. Myslíme si, že nám velmi pomáháte a všichni to chápou, protože většina to z části dělá. Vy se ale převážně zaměřujete na to, co je, a proto se to nemůže změnit. Všímáte si toho, co je. Proto jsme mluvili o stavu… Musíte si v mysli vyjasnit vytoužený stav, a vy říkáte to, co většina lidí. Wayne Dyer, o kterém Esther právě mluvila, napsal knihu “Uvidíte to, až tomu uvěříte”. Uvidím to, až tomu uvěřím. Uvidím to, jak tomu uvěřím.

Zdroj fotek ZDE

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

5 komentáře

  1. Vlaďka Elena

    Díky Dajwe… Jsem velice spokojená se svým výběrem toho být Tvým V.I.P. klientem… :o)))) Krásný den Tobě i všem ostatním zde…

  2. Co to je za pána, chci si ho poslechnout 😀

  3. taky natočil film o “duchovním procitnutí”. Je dostupné na youtube. To je teď v Americe módní záležitost. Každý sluníčkový guru točí nesmírně obohacující story plné sentimentu a hollywoodských klišé:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *