Abraham Hicks – Uvolněte se a naslouchejte

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Zdravím. Věděla jsem, že budete připraveni na moji otázku. Právě jste zodpověděli jednu z mých ostatních otázek o důvěře. Důvěra v to, že přijímám ze zdroje namísto, abych si to vymýšlela. To je skvělé.

Abraham: Nikdy si to nevymýšlíte, vždy to odněkud přijímáte. Otázkou je: Chcete to, co přijímáte? Je to jako jít do restaurace, kde jídlo není nikdy dobré, a chtít, aby vám naservírovali něco dobrého. Možná byste měla jít do restaurace, kde je jídlo dobré, abyste získala něco dobrého.

Host: Když medituji, často se dostávám do místa… už jste předtím o tom mluvili… kde se začnu cítit omámená. Je to vzrušující, protože…

Abraham: Nenechte to být vzrušující a moc dlouho v tom nezůstávejte, protože to zpomalíte.

Host: To se přesně stalo. Řekla jsem si: Tohle je vzrušující a také trochu děsivé.

Abraham: Také vám stojí v cestě vaše pozornost na to. Jen musíte být jemná a ochotná. Esther si pamatuje ty první pocity. Zjistila, že když nabídne myšlenku: “Jsem připravená,” nebo “Jsem ochotná,” a klíčem je… tohle není jen klíč v efektivní meditaci, což je pro vás počátek spousty úžasných věcí. Tohle je klíč k vytvoření čehokoliv, na čem vám záleží. Nenamáhejte se tolik. Proto jsme vám vysvětlovali tvůrčí proces o třech krocích.

red_california_poppies-wallpaper-1366x768

 

První krok je – požádáte. Druhý krok je – zdroj odpoví. Třetí krok je – musíte to přijmout, umožnit. Pokud žádáte, neumožňujete. Pokud z toho budete příliš omámená, bráníte tomu. Pokud se snažíte příliš tvrdě… Tak se uvolněte a nechte své motory vychladnout a uklidněte se. Nechte to být hlasité, než to uslyšíte… Jinými slovy ne jako: “Ticho, zdroj asi mluví. Počkat, počkat. Ticho! Zdroj asi mluví.” V té chvíli je to už pryč. Už je pryč. Jen poslouchejte. Nikam nezmizí.

Nemáme kromě vás nic jiného na práci. Jen se uvolněte a poslouchejte. Nechte to být to, co je. Nesnažte se to udělat víc, než co to je. Nesnažte se být připravenější, než na co jste připravená. Nepředstírejte to. Nepředstírejte za někoho jiného. Nespěchejte. Nehte to být cokoliv, co to je, protože to stačí. Víte proč? Protože to musí být. Musí to stačit, protože je to vše, co je. Nemůžete to udělat něčím víc. Nemůžete se tvrdší prací udělat připravenější. Tak budete méně připravená. Meditace je o ztišení myslí, ne o přemýšlení o ztišování mysli.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vše je v pořádku a nic neděláte špatně

Není to o tom být naštvaná, že jste svou mysl neztišila. Není to o tom si říkat: “Asi jsem něco slyšela,” to není ztišování mysli, to je do toho skákat brzy. Jen se uvolněte. Jak se ráno probudíte, zůstaňte chvíli v posteli, jak se trochu pohybuje… nebo v noci, jak se probudíte. Jen se uvolněte.

Chceme tohle zdůraznit. Námaha není přítel stavu přijímání. Námaha je reakce někoho, kdo se snaží něco uskutečnit, než aby umožnil, aby se něco uskutečnilo. Protože když se napojíte na tuto energii, máte podporu energie, která tvoří světy. Je to jako, když jedete autem po silnici, tak nikdy necítíte impuls se dostat pod kapotu a hrát si trochu s pásy. Necháváte motor, aby byl motor, a vy hrajete svou část. Stejný princip.

Host: Přijala jsem obrazy, které podle mě přišly ze zdroje. Ale moc jsem nevěřila, že přišly ze zdroje.

Abraham: Chceme vám říct, že to se děje téměř vždy. Jak začnete přijímat obrazy, musíte být ve vysoké frekvenci, abyste je mohla takto interpretovat. To je tedy logický předpoklad.

Host: Dobře. To je asi vše. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *