Už se nemusíte bát

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Tohle je zatím náš oblíbený den s vámi, protože jsme byli novým způsobem na přední linii. Je zajímavé, že můžeme mít stejné konverzace o vortexu, o kontrastu, o vysílání tužeb, a pak celá řada lidí zvedne ruku a přijde zdůraznit přesně to, co vám chceme sdělit o řízení vašeho vztahu s vortexem. Užíváme si tuto serenádu. Je na tom něco osvěžujícího. Je to jako připomenutí toho, co je… že je zde hojnost Dobra, v pozadí cinká něco nádherného, a chceme, abyste si uvědomili, že nehledě na to, kde se nacházíte ve vztahu k tomu, co chcete, tak to, co chcete, je od vás jen emoci vzdálené. Velmi blízkou emoci vzdálené.

Převládající vzkaz, na který se nás Jerry často ptá… “Abrahame, co chcete? Co je v tom pro vás? Co chcete?” A my různými způsoby říkáme, že my chceme, abyste si vědomě uvědomili to, co byste nazvali potenciál, a co bychom nazvali realitou. Chceme, aby vaše uvědomění toho, kým skutečně jste, vám každý moment přicházelo do života. S nadšením pozorujeme malé děti, které jsou plné života, které nejsou zastrašované davem nebo kontrolované partnerem s dobrými úmysly, nebo rodičem, které mají tak kompletní vědění o své dobrotě a své správnosti a svém nekonečném potenciálu pro radostnou expanzi, že neberou to, co děláte vy, moc vážně.

Zůstávají ve svém vědění Dobra. My chceme, abyste se postupně vrátili do toho místa vědění, kde se ničeho nebojíte, protože chápete, protože to můžete brát, jak to přichází, a že pokud se objeví něco nechtěného, tak existuje způsob, jak to snadno znovu navést do souladu. Protože dokud si to neukážete… Esther si pamatuje, když Tracy byla malá. Neustále se obávala, že Tracy si přiskřípne prst nebo se praští do hlavy, nebo se jí něco stane… Esther byla vyděšená, že na to nebude připravená.

Pak jednoho požehnaného dne, když si dvě holčičky spolu hrály, Tracy se rozutekla ke dveřím, a Celeste je před ní zavřela… a Tracy hlavou prorazila skleněné dveře. Na čele měla velkou ránu. Esther ji zvedla, zamotala do přikrývky, dala do auta a jela za doktorem, a doktor jí zašil ránu a Esther byla z toho strachu už navždy osvobozena. Byla vděčná… to je špatné slovo, protože při vděčnosti myslíte na nechtěné… ale v tehdejší době byla vděčná, že se to stalo, protože jí to osvobodilo od strachu, co by přišlo poté.

Čtěte také:  Umění umožňování & Nejdůležitější manifestace

Tohle přejeme vám. Nechceme, aby vás život svým potenciálem děsil, ale aby vás volal svým potenciálem… chceme, abyste cítili plnost své připravenosti reagovat na to, co přijde vaší cestou. Protože svoboda, kterou hledáte, je svoboda od odporu. Je to jediná svoboda, která existuje, a když to konečně pochopíte, že můžete bez odporu za každých okolností, a jakmile se sladíte s energií toho, kým jste, tak vše se z hlediska manifestací spraví, tak nyní budete mít manifestace pod kontrolou. Je velmi zajímavé to pozorovat. Spoustu věcí nemůžete kontrolovat… takže snaha je kontrolovat vás akorát přivádí k šílenství.

A máte kvůli tomu pocit, že děláte něco špatně. Protože je nemůžete kontrolovat, tak je nemůžete zlepšit. Ale jak začnete chápat svůj vztah s tím, kým jste byli před tím, než jste zde přišli, a svůj vztah s tím, kým jste se nyní stali, jak začnete chápat vortex a svůj vztah s ním, a naučíte se řídit své emoce a dostávat se do souladu, pak časem… a velmi krátce… dosáhnete toho osvobozeného místa, kde si uvědomíte, že není nic, co by vás mělo děsit, nebo cokoliv, z čeho byste si měli dělat starosti, protože na to přijdete za chodu, a zde je část, kterou vám říkáme nejraději.

Jak to na to přijdete, budete zažívat větší nadšení a “jupí-já-jej”, než za jakýchkoliv jiných okolností. Tuto interakci jsme si náramně užili. Je zde pro vás spousta lásky. Jako vždy zůstáváme blaženě ve vortexu, voláme vás do něj, voláme vás dovnitř… ale nikdy si neděláme starosti, jestli jste v něm, nebo ne. Je zde pro vás spousta lásky.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *