Abraham Hicks – Váš vysněný dům je na cestě

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Děkuji. Moje otázka je o manifestování. Jsem v situaci, kdy jsem se vibračně připravovala…

Abraham: Na chvíli vás přerušíme… manifestování v tomto procesu probíhá neustále. Touha je manifestací, emoce je manifestací, impuls je manifestací… Můžeme to vše nazvat postupnou manifestací? Ne jen ten konec?

Host: Ano, spousta různých věcí. Další dílkem skládačky je další dům, do kterého se chceme nastěhovat. Viděla jsem dům, který se nám líbila, ale agent říkal, že je už prodaný. Pak nám do pošty přišel dům do loterie, tak jsme koupili losy do loterie, protože tento dům byl krásný. Ale nevyhráli jsme. Kolem toho jsem dělala tolik budování snu. Dva dny jsem si říkala, že zazvoní a řeknou, že udělali chybu, ale nezazvonili. Byl to velký šok. Tak jsem pokračovala s budováním snu, ale zajímalo mě…

Abraham: Co myslíte budováním snu?

Host: Vystavovat si obrázky konkrétního domu a představování si, jak život je skvělý tam, kde je..

Abraham: Takže namísto slova budování snu, nebo když říkáte budování snu, mohla byste tím myslet budování vortexu? Můžete tím myslet shromažďování složek? Můžete tím shromažďovat data? Můžete tím myslet připravovat se vibračně? Můžete tím myslet pokrok, pokrok, pokrok? Chceme, abyste si uvědomila, a chceme, aby to ostatní cítili, je to… a proto jsme dříve položili otázku a vy jste řekla, že tam jste, ale nejste… v jaké chvíli budete oslavovat vytvoření domu? Jen když vám zavolají a řeknou, že jste vyhrála v loterii?

Host: Ne.

Abraham: Podle všeho ano. Oslavovali jsme celý den. Přátelé mi řekli, že si nemůžu koupit los v té loterii, protože vyhraji. Ale chceme, abyste slyšela… vidíte, jak veškeré to toužení, to plánování a zábava po cestě… váš koláč ještě není upečený, tak na co si stěžujete? Jako byste koláč vyndala z troubu a stěžovala si, že není dopečený. My na to: Nedělejte to.

red_sky_big_sun_set-wallpaper-1280x720

Host: Je to stále na cestě.

Abraham: Samozřejmě. Ale víte, co to hodně zpomaluje? Takovýto pocit. Pocit, že to nepřišlo, když je to na cestě.

Host: Zajímalo mě to, protože nám přišlo tolik dílků skládačky. Lidi nám dávali informace… jakoby to bylo…

Abraham: Byla to zábava?

Host: Ano.

Abraham: Tak na co si stěžujete? Chápete, na co narážíme?

Host: Nechtěla jsem si stěžovat.

Abraham: Nestěžovala jste si, dělala jste to s úsměvem, a mysíte si, že se to vyváží, ale ve skutečnosti nevyváží. Protože je to hlavně o pocitu. Víte, jak jste se cítila předtím, než jste nevyhrála loterii? Znáte ten optimistický nadějný pocit? Takto se musíte cítit neustále. A slib domu souvisí pouze s tím pocitem. Myslíte si, že ten pocit vám dodá dům. A že cíl domu je mít ten pocit neustále. Všech se vás chceme zeptat: Máte schopnost se udržet v tom pocitu, i když se tahají čísla loterie a tentokrát jste nevyhráli?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Ve vortexu se vám manifestuje vše, co chcete

reflection_16-wallpaper-1280x720

Pokud je odpovědí ne, a cítíte se zklamaně, tak jste ještě nepochopili to, o čem mluvíme. Chápeme… ale to je ta práce. -Získala jsi ten dům? -Ne. Ne.

-Proč jsi tak šťastná? -Protože je stále na cestě. A více dílků se skládá dohromady. Více je stále na cestě.

-Proč jsi tak šťastná? -Protože chci být.

-Ale není tvoje štěstí závislé na získání tohoto domu? -Ne.

To je jen jedna z mnoha věcí, na kterou jsem se zaměřovala na své nekonečné šťastné cestě odvíjení dobrých věcí. To se rozhodně stalo.

Host: Před měsíci jsme chtěli navštívit váš poslední workshop, ale nebylo to v souladu. Asi o tři týdny po té plavbě jste oznámili, že přijedete do Austrálie. Podívali jsme se na sebe a řekli si: Přijedou přímo k nám.

Abraham: Tohle je to poslední dobré, co tady přijede.

Velmi dobré.

Host: Moc vám děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *