Abraham Hicks – Vaše cesta začíná dnes

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Minulý týden nám jedna žena říkala, jak se s někým v zasedací místnosti setkala. Z žádného vědomého důvodu dostala impuls se naklonit, jakoby něco chtěla říct. Jak se naklonila, ze stropu spadla kovová mřížka, a špičatá hrana práskla o opěradlo židle, na které seděla. My řekli: To je, na co narážíme. Abyste byli naladění tak, že změníte pruh, kdy je to vhodné. Nebo se zastavíte na určitém místě, kdy je to vhodné. Umožníte svému vyššímu Já, které ví, kde se nacházíte ve vztahu ke všemu, na čem vám záleží, a které chápe, co je cestou nejmenšího odporu. abyste se z místa, kde se nacházíte, dostali k dalšímu kroku toho, co chcete.

Cesta nejmenšíh o odporu… cesta odporu, který jste si umístili na cestu… Vaše vyšší Já láskyplně uznává, že jste si na cestu dali odpor. Nevěříte všemu, co chcete, a neočekáváte vše, co chcete. Ale očekáváte dostatek, že to může vést k dalším a dalším krokům. Nechcete… myslíte si, že ano, ale nechcete… myslíte, že ano, ale nechcete… myslíte si, že ano… ale nechcete, myslíte si, že ano… nechcete se přímo a rychle a konkrétně přesunout ke všemu, co chcete. Myslíte si, že ano… ale ve skutečnosti chcete lahodnou cestu, po které máte tu možnost definovat, rozhodovat se, slaďovat se, umožňovat a pozorovat, protože jste tvůrci své vlastní reality.

transition-wallpaper-1366x768

Co by to bylo za zábavu… Nelíbilo se vám, když se vaše matka za vás snažila tvořit realitu, pamatujete? Pamatujete, jak to bylo otravné? Nelíbí se vám, když vám druzí říkají, co dělat, jak myslet, nebo jak se cítit. Že ne? Protože jste tvůrci vlastní reality. Vaše milované vyšší Já vás nikdy nebude komandovat. Vyšší Já vám dá jen impulz k cestě nejmenšího odporu, aby vám pomohlo se dostat z místa, kde jste, na jasnější místo toho, co chcete.

Cesta za tím má být pro vás zábavná. Ne cesta strádání, strádání strádání. Á, malý náznak něčeho… Nedostatek, nedostatek, nedostatek…. Ó, další malá naděje pro mě… Takové to vůbec není. Každý den po celý den máte k dispozici tohle vedení, které vám pomáhá se posunout k tomu, co chcete, ale ve skutečnosti chcete ten pohyb k tomu, co chcete. Ve skutečnosti chcete ten pocit souladu, ten pocit sladění se z vyšším Já.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Když se vám to zdá riskantní...

Teď jsme vám řekli vše, co chcete vědět, a vše, na čem nám záleží, co víte. Bylo zábavné vám o tom říkat, protože jsme cítili vaši připravenost na ta slova. Váš soulad s nimi. Nyní si s vámi rádi promluvíme o čemkoliv, na čem vám záleží. Nic není zakázané. Není zde žádná nefyzická agenda. Jste tu jen vy… důležití vy… každý z vás… a to, co chcete… a kde se ve vztahu k tomu nacházíte. Společně si vybereme mezi vámi cestu nejmenšího odporu, abychom pomohli všem se dostat k pochopení, pro které jste přišli. Je to krásný den. O čem chcete mluvit? Skvělé. Tohle se vám bude líbit.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

1 komentář

  1. Ako vzdy perfektne nacasovane na danu situaciu, ktoru sa snazim riesit… ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *