Vaše očekávání jsou klíč

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o čem se tady bavíme. Ale pokud se týká větších věcí, které velmi chci a které jsou pro mně velké… Například – hraní, opravdu bych rád byl hercem. Už se v téhle oblasti pohybuji 15 let, dostanu malou roli tady malou roli tam. A vždy když si vzpomenu, kde chci být, a přistupuji k tomu pozitivně, mám vždy cosi vzadu ve své mysli, co mi říká…

AH: Víte jak se tvoří? Už jsme tu dnes řekli mnoho slov, ale dáme vám ještě jedno stručné prohlášení: Každý tvoří svou vlastní realitu, ale víte co je hlavním faktorem v tvorbě reality, kterou tvoříte? Vaše očekávání.

To co jste nám právě řekl bylo: Mám touhu, ale mé očekávání s ní nedrží tempo. A zde se objevuje další otázka: Jak se dostanete do svého očekávání? No, do jeho základů dávám to co pozoruji. A co pozoruji není to, co chci. Ale napozoroval jsem se toho tolik, že se to vše stalo mým očekáváním.

Takže, zde se přepokládá, že by to chtělo dívat se jinam. Jerry a Esther měli drahou přítelkyni. Ona je psycholožka, je koučka a poradce. Opravdu je v tom dobrá. Žije na východním pobřeží. Teď už je v důchodu, ale před dlouhými léty, když měla Esther více času, a často dělaly prostřednictvím Esther telefonické kozultace o jejích pacientech.

A tyhle kozultace byly velmi pravidelné. A někdy hovořila o věcech, které se děly někomu, komu chtěla pomoci. Jeden z jejích klientů, který byl až tvrdohlavý a proto chtěla znát náš pohled, co je jeho cesta nejmenšího odporu, aby dosáhli obratu v situaci. A díky jednomu z našich procesů objevila zajímavou věc.

Začala psát jejich příběh, něco jako skript, zkušenostech svých pacientů úplně jinak. Začala ho psát tak, aby zaujal dominantní místo v její vibraci. Tím začala spíš věřit příběhu, který o nich sama psala, než jejich příběhu, co jí o sobě vyprávěli.

A potom, když se napojila na své vnitřní bytí, a jeho pohled na věc, získala větší sílu ovlivnit druhé. A potom, při rozhovorech s pacienty je dokázala přimět k očekávání lepších věcí pro ně samé. Takže například:

Měla syna, který je fantastický truhlář. A on měl problém, že neměl zakázky. Nebo jich měl málo. A jeho skříně byly nejlepší A lidé, kteří je měli doma je velmi oceňovali, ale prostě neměl zakázky. A tak, jeho matka, která poslouchala jeho stížnosti, jak nemá dost zakázek, a trvalo to dlouho, protože už takhle fungoval 10 let od nás jednou slyšela jak říkáme:

Čtěte také:  Prostě řekněte NE.

Nesmíte nechat jeho očekávání ohledně jeho byznysu založené na tom, co se děje. Nebo na tom co je. Protože zde existuje vibrační verze, o které bychom vám rádi řekli. Takže, řekli jsme jí vibrační verzi. Řekli jsme jí, co vše už vytvořil. Že jeho strádání stvořilo více zakázek. A že jeho přesvědčení, že je jediný vytvořilo více nástrojů. A mnoho věcí se změnilo v jeho vibračním byznyse, který ještě nepustil do své fyzické reality.

Takže jeho očekávání bylo zcela zaseklé. Na místě, které mu vůbec nesloužilo. Ale očekávání jeho vnitřního bytí žilo úplně jiný příběh. Takže, řekli jsme jí ten příběh. A pak začala psát tenhle příběh na papír. Nepoužila ani svůj počítač. Napsala to celé ručně. Každý den psala pár minut kousek toho nového příběhu. A ani ne za týden začal zvonit telefon se zakázkami pro jejího syna.

No a víte proč to je? Co je tou silou vlivu? V tomto případě mluvíme o matce, která měla pozitivní vliv. Tím že změnila své vlastní pozitivní očekávání o svém synovi. Dokážete si představit, jakou sílu budete mít, pokud změníte očekávání o sobě samých?

Umíte si představit, že byste začali vyprávět příběh, který zná vaše vnitřní bytí Dokud byste ho nezačali vlastnit a nakonec by se stal vaším příběhem. Vaše očekávání se rovná vašemu bodu přitažlivosti. A vy můžete říci podle toho jak se cítíte, zda jste v souladu s příběhem, který vypráví vaše vnitřní bytost.

Nebo zda ho vyprávíte jinak. V jakékoliv oblasti. Takže – chtějte se zeptat svého vnitřního bytí na jeho verzi vás samotného v roli herce. Pokud vás toto zajímá, tak vaše vnitřní bytí má pro vás příběh. A pokud uvěříte, že vaše vnitřní bytí existuje a uvěříte, že má svůj pohled na věc, budete ochoten naslouchat jeho očekávání.

Budete poslouchat jeho příběh, budete praktikovat jeho příběh, dokud se stane vaší dominantní vibrací, tak potom to co začnete ze sebe vyzařovat bude v souladu s tím, co vyzařuje vaše vnitřní bytí. Zpět k vám začnou přicházet věci, které budou odrážet změny ve vašich očekáváních.

Překlad: Crazy Woman 2019

 Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Buďte neporazitelní

Host:  Ahoj Abrahame, tohle je poprvé co se s vámi setkávám osobně a… AH: V …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *