Abraham Hicks – Vaše skutečná síla

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: V této sféře… síla záměru… síla skutečného záměru.

Abraham: Rádi to od vás slyšíme. Když žijete revoluci, když žijete v revoluci, kde tak jasně  vnímáte nespravedlnost a to, co nechcete, cítíte, jak se z vás  vysílá silný záměr? Ten záměr se stanovuje  v té fázi prvního kroku. Když jste v kontrastu, když jste  v nespravedlnosti, když jste v nepochopení, tehdy ze sebe vystřelíte záměr.  To spousta lidí tak špatně chápe, protože si myslí, že se musí zuřivě  držet záměru jakoby námahou a akcí, aby něco uskutečnili, a neuvědomují si,  že ten záměr pak funguje proti nim.

Proto první a třetí krok  jsou velmi odlišné kroky. Proto stav přijímání je uvolněný  stav a ne intenzivní stav. Je to stav umožňování,  ne stav odporu, vzdoru a ospravedlňování. Když se ospravedlňujete, bráníte  a racionalizujete, nejste otevřen a neumožňujete. Děláte více prvního kroku. Posilujete tak svoji touhu  a možná ji i vylepšujete. Na prvním kroku také záleží. Jak jste se rozhodli přijít do těchto fyzických těl,  váš záměr bylo 10 % času trávit prvním krokem, a 90 % svého času přijímáním  a umožňováním.  Vy lidé jste to obrátili.

Trávíte 90 % času poskakováním v kontrastu,  a vyslovováním toho, co chcete… Víte, že vibrace otázky a odpovědi  jsou velmi odlišné vibrace? Tak jako vibrace problému  a řešení jsou odlišné vibrace. Pokud se zaměřujete  na problém nebo otázku, nemůžete být ve stavu přijímání odpovědi. To dává dokonalý smysl, že?

monument_valley_3-wallpaper-1366x768

Proto žádejte, žádejte, žádejte… posílejte  dopisy vydavateli, dělejte cokoliv, co chcete… ale někdy… meditujte a dostaňte se do stavu přijímání a řiďte se  příchozími impulsy a sledujte, co se bude dít. Zjistíte, že vaše skutečná síla, vaše skutečná  páka je ve sladění se se zdrojovou energií. Esther nedávno slyšela,  jak někdo řekl něco vtipného… Pokud nejste ochotní meditovat,  můžete klidně oceňovat, což je meditace, protože v obojím není odpor. Ale meditace je jistý způsob  se do toho stavu dostat. Neochota meditovat  a dostat se do stavu přijímání je jako nastoupit do auta  a odmítnout si vzít od něj klíče. “Udělal jsem téměř vše.”

Nebo jako se rozhodnout vyluxovat celý dům,  ale nebýt ochoten si zapojit vysavač do zásuvky. “Jen budu s ním utíkat nahoru  a dolů, dělat stopy na koberci, ale nezapojím ho do elektřiny.” Když meditujete, když se napojíte…  tehdy se sladíte se svou skutečnou sílou. Tuto interakci jsme si užili. Dobrá chvíle na přestávku.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Změna pozornosti na zdraví a blahobyt

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *