Abraham Hicks – Vaše touhy vám klepou na dveře. Pusťte je dovnitř

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Představte si prostředí, klidně i fyzické, což je stejně jediné, které si představit dokážete. Představte si fyzické prostředí, kde všichni z místa, kde se právě nachází, vysílají své osobní a opodstatněné žádosti. A když žádají, ať jde o cokoliv, tak jim je to dáno. My vám chceme připomenout, že všechny žádosti, ať minulé či budoucí, činíte pouze v domnění, že se budete cítit lépe, jak se ty žádosti vyplní. Ve skutečnosti žádáte o soulad. Žádáte o harmonii, úplnost. Žádáte o potvrzení existence zdroje Dobra toho, kým jste vy.

Představte si společnost, kde žádají miliardy lidí. A zdroj drží ekvivalent každé jejich žádosti. Pouze v tomto fyzickém prostředí, které popisujeme, tyto miliardy lidí praktikují soulad s tím, kým jsou. A tak když žádají, tak nepochybují, jestli jim bude dáno. Nemají starosti. Necítí konkurenci ostatních. Nehandrkují se kvůli zdrojům. Nemají proti sobě odpor. Nesnaží se druhé pošpinit, aby mohli mít pravdu. Pouze žádají a přijímají. Chceme, abyste s námi poodstoupili dost na to, abyste pochopili, že ať to pro vás jakkoliv vypadá, že takto to vážně funguje. Vy všichni vysíláte žádosti a tužby a zdroj na ně odpovídá.

A celé lidstvo. Vše, co existuje, se v důsledku vašich báječných tužeb stává víc. Mluvíme tu s vámi z toho důvodu, že jste nás svolali. My se zde ale nesnažíme vás přimět změnit to, o co žádáte. Chceme, abyste pochopili proces tvoření. Chceme, abyste pochopili platformu, na které stojíte, a jak je tohle prostředí dokonalé. Chceme, abyste pochopili, že vše vychází tak, jak jsme očekávali. A že jak vás kontrast inspiruje k nové žádosti, že budoucí generace z vaší žádosti budou profitovat. Každá nová generace má prospěch z toho, s čím předchozí generace měla potíže. To uznáváte.

1549203

Pochopte ale, že nemusíte zdechnout nebo být novou generací, abyste ten prospěch zažili. Vy žádáte a vy můžete být ti, komu bude dáno. Musíte ale pochopit, jak se tato hra hraje. Musíte chápat vesmírné zákony. Chápat dva vibrační aspekty vaší bytosti. Musíte být ochotni jít ve směru toho, co chcete. A přestat se zaměřovat na to,  co způsobilo vaše žádání. Pokud máte potíže s penězi, tak každý den po celý den žádáte o více peněz. Pokud ale stále říkáte: “Nemám dost. Není fér, že on má tolik. Někdo by s tím měl něco dělat. Peníze nejsou úměrně rozdělené. Přiliš mnoho lidí si ubírá velkou část koláče a na zbytek nás už žádný nezbývá.”

Čtěte také:  Jak se zbavit fyzické bolesti

Jak tohle stále říkáte, připravujete se o nezbytný vibrační postoj, abyste získali to, oč jste žádali. Vaše bohatství se neustále hromadí. Říkáme tomu vaše vibrační realita. Říkáme tomu váš vibrační depozitář. Vaše vibrační bohatství… Není jen vibrační, ale skutečné bohatství, které se zhmotní. Vaše bohatství je pro vás uloženo v této vibrační bance a nikdo kromě vás k němu nemá přístup. Nikdo vám váš depozitář vzít nemůže. Víte ale, jak to s vámi je? Vy si pro to bohatství také nejdete. Jste mimo vortex a stěžujete si, že ho nemáte .

Jen vy ho ale můžete získat z tama, kde je. A to, kde tohle bohatství je, je v tomhle vibračním depozitáři. Jde o vibrační realitu, které budeme říkat vortex. Vortex blahobytu, který jste si pro sebe stvořili. Ještě před narozením jste do něj kousek vložili. Od narození jste do něj vložili spoustu. Vše, oč jste kdy v životě požádali, tam je. Čeká to na vás. A nejen to. Zákon přitažlivosti na to odpovídá. Zákon přitažlivosti odpovídá na každou vaši žádost. Je tam skutečný vortex (vír). Zdůrazňujem vortex (vír), abyste pocítili jeho magnetickou vlastnost. Když o něco požádáte, tak vše, co je pro naplnění té žádosti nezbytné, se uvádí do pohybu.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

4 komentáře

  1. Namiesto vety: Vy si pro to bohatství také nejdete. – som poprvýkrát čítala: Vy si to bohatství také najdete…
    po druhýkrát- Vy si pro to bohatství také jedete… 🙂
    Beriem to ako znamenie, že k vibrujem správnym smerom 🙂

  2. Dajwe, velice oceňuji výběr tohoto videa a Tvůj opět báječný překlad. Díky 🙂

  3. Tohle bylo úžasné. Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *