Abraham Hicks – Vaše vibrační cesta

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Nyní víte vše, co víme. Rádi si s vámi promluvíme o čemkoliv. Umíme velmi dobře naslouchat. Vlastně nasloucháme ještě předtím, než kdokoliv vás přijde. Víme, kde se nacházíte ve vztahu k tomu, co chcete. Tak jako vaše vyšší Já. Vaše vyšší Já ví, kde se nacházíte ve vztahu ke všemu, co chcete. Vaše vyšší Já vám nabízí tuto vibrační cestu. Říkáme té cestě vaše cesta nejmenšího odporu, protože vaše vyšší Já ji nabízí.

Dokážete ho slyšet jen podle toho, kolik odporu máte v cestě. Vaše vyšší Já si z toho starosti nedělá, protože ví, že vás lze navést kolem vašeho odporu. Odpor není problém. Vlastně některé vaše nejradostnější cesty nejdou co nejrychleji přímo z bodu A do bodu B. Lahodný je takový ten vinoucí se, vyvíjející se život. Vaše vyšší Já ví, kde se nacházíte ve vztahu ke všemu, co chcete, a celý den každý den vám nabízí vibrační vzkaz. Vzkaz, který vás nakonec zavede k manifestaci… ano, jistě. Ale vzkaz, který vás zavede na cestu, po které budete zažívat radost na cestě k manifestaci toho, co chcete.

Manifestace toho, co chcete, je velmi dobrá. Ale udrží vás šťastnými jen na odpoledne. Jde o tento neustálý, nekonečný proud nových tužeb, které jsou v různých fázích stávání se, které máte možnost pozorovat. To je zábava života. Pokud nás budete poslouchat s dostatečným úmyslem, a možná, mohli bychom říct, dostatečně dlouho, dokud se váš odpor nezmenší, přesně pochopíte, co tím tvrzením myslíme.

mountain_forest_stream-wallpaper-1366x768

 

Je zde pro vás spousta lahodných věcí, které můžete zažít. Jak se trochu uvolníte, a nebudete se tak tvrdě snažit, a zaměříte se více na svou vibrační realitu než na manifestovanou realitu, budete se hodně bavit.

Představte si farmáře, který má na poli kukuřici. Sám tam zasadil spoustu semen kukuřice. Ale on je moudrý, protože tu předtím byl. Zná cyklus. Zná proces vývoje. Zná přírodní proces. A ví, že z těch semen vyroste plodina, která vyprodukuje jídlo, a to jídlo vytvoří více semen. Chápe ten proces. Nikdy nevychází další ráno a nedívá se na půdu, která vypadá stejně jako předešlý den, a ve zklamání nepožaduje, aby kukuřice vyklíčila a stala se velkou plodinou s klasem. On chápe, on ví, že je za tím proces. Ale vy tak často… máme vás moc rádi… ji prostě začnete vykopávat. A stěžujete si a pak ji nespokojeně jíte.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vibrace vs Realita

Chceme, abyste si více užívali proces, protože jakmile proces začne, překvapí vás a potěší, protože plodiny, které zasazujete, nejsou jako předvídatelná kukuřice. Plodiny, které zasazujete, k vám přijdou v rozmanitých zážitcích, v mnoha případech takových, které nikdo předtím nezažil. Potenciál vaší schopnosti tvořit je na svém místě. Vše, co je pro vás třeba, je jen jemné chápání, že pokud se vám podaří stáhnout pozornost z toho, co se už manifestovalo, protože jste to už použili k vytvoření nové vibrační reality.

pink_cosmos_2-wallpaper-1366x768

 

Ve vašem vortexu je dostatek semen, že by vás to zaneprázdnilo na 20-30 životů. Pokud se dokážete uvolnit ohledně toho, co už bylo vytvořeno, a budete se cítit uspokojeně s tím, co je, zatímco si udržíte nadšení pro to nové, co je na cestě k vám, nové vystavení novým zkušenostem, nové setkání s novými lidmi, nové bytí na správném místě ve správný čas a především nová připravenost být na místě, kde můžete přijmout jasnou myšlenku přímo od svého zdroje, a dokážete ji jako takovou rozpoznat.

Dokážete poznat rozdíl mezi myšlenkou z vašeho zdroje a myšlenkou z vedlejšího produktu vědomých myšlenek lidí. Jak se skutečně naučíte třetí krok a budete ho pravidelně udržovat, prohlásíme vás čtvrtým krokem, který představuje mistrovství třetího kroku. Může vám to přijít zvláštní, a ono je, ale mistrovství vašeho souladu s vaším zdrojem, je ten rozdíl mezi šťastným životem úžasným životem, tím být ve stavu doplňování, kdy neustále doplňujete nejen nové myšlenky, ale cokoliv, co souvisí s vaší představou doplňování…

Žít navždy šťastně znamená neustálou, aktivní vibraci v procesu stávání se. Neznamená to: “Chci to. Tam je to. Pam, dam…” Mrtvé… mrtvé… není tam nic mrtvého, ale pokud by bylo, takové by to bylo. O čem chcete mluvit? To je dobré. Velmi dobré. Zažijeme společně úžasný den. Uvolněte se a nestrachujte se, jestli vás vybereme, nebo ne. To, co chcete vědět, je už součástí procesu. Najdeme ty v této místnosti, kteří vám předají vaši odpověď tím nejjasnějším způsobem.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *