Abraham Hicks – Vaše vnitřní bytí k vám promlouvá

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Cítíme spoustu lásky a ocenění  za vaši ochotu být v tomto těle. Je to dobré tělo. Cítíme spoustu ocenění za to,  že jste ochotni hrát svou roli v našem spolutvoření. Vy hrajete tu těžkou část. Jste zde v přední linii,  kde jste vystaveni podmínkám, které jsou pro vás někdy těžké. Jak jste se rozhodli zde přijít,  věděli jste, že uvidíte nějaké nechtěné věci, ale věděli jste, že to stojí za to,  protože spatřením nechtěného budete jedinečně schopni  zjistit, jak to zlepšit. Nejen pro sebe, ale pro lidi,  které máte rádi a svět.

Věděli jste, že tyto nápady  se ve vás zrodí. Věděli jste, že jak se zrodí,  bude tam mezera, protože jste věděli, že kontrast, díky kterému  jste vyslali raketu touhy, vás bude chvíli udržovat  v odporu vůči nové raketě. Ale věděli jste, že my vám svůj slib splníme. Proto jste nebyli překvapeni,  jak jste se s námi setkali. Věděli jste, že svůj slib splníme,  a že nespustíme oči z vašich cílů. Věděli jste, že takto to funguje, ale nějak jste to trochu překroutili, protože jste se rozhodli si vyčítat,  že ne vždy vám to jde zlehka.

Říkáte si: Tyto věci znám,  proč nejdu s tím proudem? Odpovědí je: Protože zákon přitažlivosti  vám to nedovolí, a to je normální. Někdy se to musí zhoršit a zhoršit,  než požádáte o víc a víc. Ale postupně to je pro vás snazší  a snazší… všimli jste si? Velmi nás těší, jak moc  toho ihned chápete. a jak moc odporu uvolňujete…  odpor, který byl ve vás kdysi aktivní, který už není aktivní nebo  je zřídka aktivní.

misty_forest_track_beautiful_autumn-wallpaper-1366x768

 

Přejeme si, abyste se vnímali  tak, jak vás vnímáme my. To samozřejmě není možné, protože vy  jste ve své perspektivě a my v té naší. Ale převyšujeme vás počtem… Víme, kým jste, a ve chvílích,  kdy jste v menším odporu, chodí vám více pocitů toho, kým jste…  ten pocit rezonance, o kterém jsme mluvili, cítíte častěji… a jak přijde, poznáte ho. Nyní od vás slyšíme není to, že to nevíte,  a že jste v plném souladu s tím, ale že dokonalost souladu je tak dokonalá,  že nesnesete, kdy v něm nejste. Musíte to překousnout.

Musíte přijmout, že to tak bude, že se  nemůžete cítit dobře, když nejste v souladu, a že se vždy cítíte dobře, když jste v souladu,  a oba stavy jsou součástí vašeho rozhodnutí  sem přijít. Je načase si přestat vyčítat  za každý kousek negativní emoce. Esther viděla, jak se káva vylila  na všechny ostatní, a řekla: To já udělala. Vesmír ji určitým humorným  způsobem dodal něco, co bylo ve vibrační shodě s tím, jak se cítila,  a ona se díky tomu cítila nesmírně milovaná. Není pěkné, že zákon přitažlivosti  na vás skutečně a upřímně reaguje?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Princip oceňování & Naladění se na své vnitřní bytí (+ Frekvence na naladění v pozadí videa)

Že zákon přitažlivosti s vámi  nehraje hry, že je vždy stabilní. Není skvělé, že my, vaše vnitřní bytí,  vás plně oceňujeme, nehledě na to, co děláte? A není pěkné vědět, že to, jak se cítíte,  nelze oddělit od toho, jak se cítíme my? Nejste rádi, že víte,  že máme tyto možnosti? Nejste rádi, že jste  v tak svobodném prostředí, kde si můžete myslet cokoliv, co chcete? A že myšlenky, které myslíte mají vždy  vztah k tomu, co si myslí vaše vnitřní bytí? Dokážete si představit dokonalejší  systém vedení než je tento?

Necítíte se požehnáni, že při každém  svém kroku vás někdo provází, miluje, zná vás a nedělá to za vás? Chtěli byste, abychom  to dělali za vás? Neumožnili byste nám to. I kdybychom to mohli za  vás udělat, nechtěli byste to. Protože jste tvůrci své reality.  Jste bytosti v přední linii. My jsme vaše podpora a ze všeho,  čeho dosáhnete, máme všichni přínos, ale tohle je vaše hra, na které  se všichni podílíme.

Je to velká hra a všem  nám na ní velmi záleží. Je zde pro vás spousta lásky. To nejlepší, co si z tohoto  všeho můžete vzít, je to, že když se cítím špatně,  jsem velmi milovaný. To je to, co to znamená. Zdroj mě musí velmi milovat, protože se cítím špatně,  protože to blokuji. Nemusím to blokovat, jen si to vybírám,  protože jsem myslel na nějaké hloupé věci, kvůli kterým cítím k sobě znovu lítost. Vybral jsem si znovu roli oběti. Cítím se znovu zranitelně. Moje vnitřní bytí nic z toho necítí, protože  kdyby s tím souhlasilo, cítil bych se skvěle. Ale mé vnitřní bytí s tím nesouhlasí. Tak co?

Host: Moc vám děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *