Abraham Hicks – Ve vortexu se vám manifestuje vše, co chcete

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Už jste někdy byli v novém vztahu a měli z toho tak skvělý pocit a pak to přešlo? Šli jste někdy do nové práce a na začátku jste se cítili tak nadšení, a pak vám to ten pocit přestalo dávat? To protože… když vás sledujeme, a my sledujeme všechny z vás. Když se díváme na lidi v jejich fantastickém zkoumání a expanzi, všimli jsme si, že většina tvoření, které děláte, jak tvoříte svá impéria a vztahy a své… životní struktury, ať jsou to osobní nebo globální vztahy, ať to jsou peněžní impéria, ať to jsou… témata o chápání filozofie světa, jak si budujete tyto báječné fyzické struktury a výtvory, většina vaší práce probíhá předtím, než do ruky vezmete první desku nebo první cihlu, nebo použijete první počítač nebo první počítačový program… jinými slovy většina vašeho tvoření začíná před jakoukoliv vaší fyzickou akcí, protože existuje vibrační struktura, vibrační síť, vibrační tvoření, ke kterému dochází.

Dnešní největší hodnotu pro vás a největší práci, kterou děláme, pro vás vnímáme to, abychom vás přesvědčili o skutečnosti tohoto vibračního bytí, které se nahromadilo, a které je reálné, ale které možná vibruje na frekvenci, na které ji ještě nemůžete svými smysly vnímat, a proto jí nevěříte. Je snadnější věřit tomu, co se manifestovalo, než věřit tomu, co se předmanifestovalo.

Tato předmanifestace předchází veškeré této báječné expanzi. Pokud vás dokážeme přesvědčit, že jste byli zdrojovou energií, než jste se zde narodili, a že vaše vyšší Já je stále zdrojovou energií, i když jste v tomto těle… pokud vás přesvědčíme, že jak zkoumáte detaily svého života, vyvoláváte vibrační expanzi a vaše vyšší Já tu expanzi ihned přijme, stane se jí a volá vás k ní… a to, jak se cítíte, je váš důkaz v daný moment, jestli jdete s proudem expanze nebo jestli ho trochu blokujete, do té míry, do jaké se cítíte špatně, ho blokujete…. do té míry, do jaké se cítíte dobře, jdete s proudem.

fuman-wallpaper-1366x768

Pokud se trochu uvolníte, pokud se přestanete dívat na realitu a nechávat cokoliv kontrolovat vaší každou myšlenku, pokud si umožníte přijmout nadějnou představu, že možná existuje vortex, a můj zdroj je možná v něm, a možná pokud uvolním myšlenky, a zdroj mě zavolá do vibračního souladu, tak vám slibujeme, že váš vortex vaši vibraci dostane nahoru, protože v nepřítomnosti odporující myšlenky praktikujete neodporující, naprosto umožňující myšlenky, a čím častěji to budete dělat, tím snadnější to bude.

Čtěte také:  Abraham Hicks - O svobodné vůli

Dokud časem… mluvíme o krátké době… se vibračně nesladíte s frekvencí svého zdroje. Jak k tomu dojde, jak více času budete trávit ve vortexu… věříte, že existuje vortex? Slyšíte ho trochu? Chápete, o čem mluvíme? Musíte to přijmout. Jste dobří, ale nepřišli jste na to, jak hlínu vypustit na oběžnou dráhu. Musíte vědět, že se děje něco jiného.

Jak uznáte, že existuje vortex tvoření, a jak uznáte, že je to vibrační frekvence, a jak přijmete jeho realitu a opakovaně se do něj vcítíte, a jakmile budete v něm, vyždímáte ho, zůstanete v něm co nejdéle, dokud pro vás nebude přirozenější být v takové frekvenci než být v odporující frekvenci, ze které nemáte tak dobrý pocit, začne se dít to, že začnete vidět, slyšet, cítit, chutnat a dotýkat uvnitř vortexu.

Jinými slovy, neříkáme vám, že vše, co se manifestuje, je mimo vortex. Říkáme vám, že musíte být ve vortexu, aby se vám manifestovalo to, co chcete. Musíte být ve vortexu, aby se vám to, co chcete, začalo stále, hluboce a chronicky manifestovat. Musíte věřit… musíte rozumět své frekvenci. Té můžete rozumět jedině skrze své emoce. Chápete to?

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *