Abraham Hicks – Věčný proces tvoření & Uskutečnění svých tužeb

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis :

Je to snadnější,  když uznáte, že vše je vibrace. Když se na něco snažíte  přijít myšlenkově, co je správné a špatné,  tak se vám to pomíchá, ale když pochopíte, že jste ve vibračním  vesmíru, co reaguje na vibrace, a to, jak se cítíte,  naznačuje vaši vibraci, tak je pro vás poté, a i předtím,  snadnější některé tyto věci začít řešit. Problém většiny lidí je problém odporu. Chtějí si svůj život  řídit tak specificky, ale jak se zaměří na detaily,  tvoří si více odporu. Například: Když říkáte,  že chcete 100 000 dolarů, protože je toho spousta, co s nimi  chcete nebo potřebujete udělat, tak ta samotná myšlenka  by mohla být čistá myšlenka. Není v ní moc odporu. “Chci dolary.”

Ale když říkáte:  “Chci 100 000 dolarů do pátku,” je v tom více odporu. “Do pátku” je specifičtější. Ale v tom je více odporu. Čím jste ve svých touhách obecnější, tím jste otevřenější  umožnění si jejich splnění. Chceme, abyste si poslechli, že detaily  se dějí každý den ve vašem životě. Když vám někdo řekne vtípek,  zrodí se raketa touhy. Detaily toho, co je chtěného,  neustále tvoříte. Nyní ale chcete praktikovat  umění umožňování. Když mluvíte obecně, obvykle jste  ve stavu většího umožňování, než když mluvíte specificky.

Protože vaše vibrace je čistší. O vše, co se kdy stane ve vašem životě,  se stará tento zařizovatel. Když pevně věříte, že tento zařizovatel  je schopný zařizovat vaším jménem, tehdy… a obvykle jedině tehdy…  se uvolníte do stavu umožňování. Způsobí to, že identifikujete svou  touhu a zůstanete bez odporu. Tato analogie manažera  se nám líbí tolik, protože jakmile si s ní budete hrát, a budete cítit velké uspokojení, které  byste s takovou osobou v životě měli, jinými slovy… je pro vás snazší přijmout,  pokud by to byla mimořádná osoba, která je schopná každý den  dělat tisíce různých věcí, aby vám vše zařídila.

Je to jako mít někoho,  kdo vám dláždí cestu před vámi, je to jako doprovod velmi efektivních lidí,  kteří připravují každou konverzaci v každou chvíli. Je spousta příležitostí  si představit a cítit nadšení z toho. Většina fyzických lidí si stále myslí,  že to je nepodstatná práce. Stále si myslí, že je to ztráta času. Je ve vás stále část, která si myslí,  že byste něco měli dělat.

the_southern_lights_in_new_zealand-wallpaper-1366x768

 

I když jak začínáte chápat  většinu tohoto, o čem mluvíme, máte v sobě část, která se bojí, že byste  minuli akční část, kterou byste měli dělat. Vystupte z toho pocitu…  začněte si říkat: Vím, že budu vědět. Impuls bude velmi silný.  Budu veden silným impulsem. Pokud nebudu mít silný impuls  něco udělat, tak nic nemám dělat. Impuls znamená, že to byl záměr, který byl  někde jinde než vědomě rozpoznán, který byl dostatečně silný,  že mě motivoval do akce. Proč chceme, abyste si vizualizovali?  Co je její smysl?

Pokud vás manažer sleduje… pokud zákon přitažlivosti  nebo bůh nebo vše, co je, jakkoliv chcete říkat  této tvůrčí síle… pokud vás neustále sleduje  a vy neustále vypouštíte záměry, a pokud tato nefyzická energie  přesně ví, kdo jste a co chcete, a odpovídá na to, protože kdykoliv požádáte…  nehledě na to, jak výrazně žádáte, kdykoliv nabízíte vibraci touhy,  vesmír na ni odpovídá, tak jaký má smysl vaše vizualizace?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Tento příběh vás osvobodí od veškerého odporu

Její smysl není to uskutečnit. Nemá vesmíru jasněji říct,  co chcete. On to vždy ví. Když si vizualizujete, je větší pravděpodobnost,  že budete vibračně sladění se svou touhou, než když se strachujete,  že se neuskuteční. A tady přichází zábava. Tady si budete říkat… je tak vzrušující si představovat,  předstírat, směřovat energii k něčemu, a jak uskutečnění  toho se začne dít… je to jako přijít na soutok velkých řek,  kde proudí veškerá tato energie, cítíte ji, je tak úžasné se fyzicky  a specificky zaměřovat zde v přední linii a cítit,  jak ta energie vámi teče, a vědět, že jste ji přivolali,  a že jste s ní souladu.

Protože při vizualizaci  zjemňujete odpor. Když říkáte: Chci si přitáhnout tohle financování, aby mi  podpořilo tento projekt, který jsme si představili a na kterém jsme pracovali. Mocná vize a která souvisí s mnoha dalšími  záměry, takže v tom proudí hodně energie. A jak pak řeknete: Ale nikdo dnes  nevolal. Nevím, co dnes dělat. Co když promeškám svou příležitost? V tom cítíte odpor. Takže z té myšlenky vystoupíte  a přesměrujete se do vize, kde je to hotové. Můžete se zaměřit  na jakýkoliv příjemný bod. Můžete si představovat, že je to  už hotové a právě vám zavolali. Nebo si představit, že k vám nějakou dobu  už proudí miliony dolarů a máte velké podnikání, kde různí tvůrčí géniové spolupracují a finance nejsou problémem.

Nebo si můžete představit nadšení,  které získáte, jakmile k vám ten nápad přišel, a nadšení, které jste cítili, když jste  věděli, že to byl správný nápad. Můžete si vybrat jakýkoliv bod na tom,  co bude odvíjející se cesta, a použít ho jako bod své vizualizace,  dokud budete chápat, že celý smysl vizualizace  je dostat se do šťastného místa, které umožňuje vesmíru  vám dát vše, o co jste žádali. Vesmír ví, co chcete, tak vaše  otázka v každou chvíli je: Umožňuji si to?  Dovoluji si to přijímat? Můžete hladit svou kočku  a umožňovat si to. Můžete se vyžívat v něčem krásném,  co pozorujete, a umožňovat si to. Můžete se radovat v lahodnosti malých  mizerů ve výtahů a umožňovat si to.

r_e_d_r_o_s_e_s-wallpaper-1366x768

 

Můžete si užívat jídlo  a umožňovat si to. Můžete milovat svého partnera  a umožňovat si to. Můžete oceňovat západ  slunce a umožňovat si to. Můžete myslet na projekt  a neumožňovat si to. Můžete myslet na projekt  a umožňovat si to. Chceme vám říct, že můžeme kohokoliv  naučit to umožňovat skrze cestu žádného odporu… o tom je meditace. Je snadnější se naučit nemít  žádné myšlenky než mít čistě pozitivní myšlenky. ale není to taková zábava…  být mocným záměrným tvůrcem, kdy dáváte tvar myšlence  a pak se z ní radujete… není nic lahodnějšího než  zhodnotit kontrast a dát zrodu touze a cítit na začátku její zvláštnost  a vědět, že tato nová touha, zatímco je lákavá, není ani  zdaleka tam, kde vibrujete.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Co vám slibujeme

Poté začíná vaše práce, kterou je,  abyste si to představovali, hráli si s tím, dokud se to nestane povědomé. V cítění souladu těch  energií je takové potěšení… cítění pohybu energií…  a poté uspokojení z pozorování, jak se manifestace  dostávají do vašeho života. Jste na novém místě s novou  manifestací, usadíte se tam, je to vše znovu nové a jiné,  cítíte novou platformu, vše ve vašem prostředí je jiné  a nyní zahájíte nové dešifrování a bum… další vypuštění nové nenaplněné  touhy, což je nejprve nepříjemné, ale nyní začíná vaše práce,  začnete si to představovat a hrát si s tím, dokud nebudete cítit,  že se to uskutečňuje.

Dosahujete pocitu radosti. Ždímáte to…  vizualizace není k tomu, abyste něco uskutečnili, ale je pro potěšení  se svézt s raketou touhy. Cítíte nyní uspokojení…  někdy ho cítíte, někdy ne… je to jako tenisová hra. Nechcete někoho,  koho byste pokaždé s přehledem porazili. Líbí se vám myšlenka nějakého  konkurenta, který ve vás probouzí více, než kdy bylo ve vás probuzeno.  To je tato nová touha. Nejste ještě tam… je třeba nějaká koncentrace,  vizualizace, nějaké tvarování energie. Ale to uspokojení… nyní jste v tom tak dobří, že víte,  že to zvládnete. Není riziko, že to nezvládnete.

Teď si užíváte, když se  dostanete do souladu. Cítíte uspokojení z toho souladu. Pak přichází zábava z manifestací,  které se vám začnou hrnout do života a říkáte si: Dokážete tomu uvěřit? Přijde nová manifestace a pak nový kontrast,  který vypustí další myšlenku, která je nejprve cizí,  a nyní zase začíná vaše práce. Tento proces tvoření nikdy nekončí. Nikdy nekončí a nechcete,  aby skončil. Víte, že jste věčná bytost.

Nepřišli jste sem, abyste to dokončili.  Přišli jste sem, abyste dali zrodu touhám, pak se s nimi sladili a pak je přijali splněné,  a pak dali zrodu dalším touhám… Je to věčný tanec, ve kterém  využíváte svou znamenitost k dosažení závěru, zatímco benevolentní vesmír  vám dodává vše a cokoliv, co byste kdy chtěli. Dává vám stále nové platformy,  ze kterých mít nové touhy. Jak se dostanete do toho tance,  nikdy už nebudete říkat: “Jsem tady v nepřítomnosti  něčeho chtěného,” protože víte, že to chtěné stejně existovalo  jako něco, na co byste se mohli zaměřit, a použít jako důvod,  aby vámi proudila životní energie. Vše je to o tom,  aby vámi proudil život.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *