Abraham Hicks – Věřte svému vlastnímu vedení

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Jsem na velmi dobrém místě. Snažila jsem se svou vibraci vyčistit a díky tomu se mi manifestovala spousta věcí. Takže tohle chápu o něco více. Měla jsem otázku, ale teď si na ni nepamatuji. V podstatě jsem na dobrém místě a jsem na správné cestě.

Abraham: Na otázku jste zapomněla, protože uprostřed toho jste si uvědomila, že jste nás žádala, abychom byli vaším vedením, než abyste si uvědomila, že máte vlastní systém vedení. Řekněme, že máte velkou otázku a najdete někoho, kdo má podle vás na ni odpověď. Tak svou velkou otázku položíte tomuto člověku, který má velkou odpověď, ale vy ji neuslyšíte. Nemůžete slyšet odpověď na velkou otázku nebo řešení na velký problém, protože pokud ve vás převládá problém nebo otázka, nejste ve stavu přijímání odpovědi.

Vibrace otázky a odpovědi má odlišnou frekvenci. Problém a řešení jsou odlišné frekvence. Odtamtud se tam nedostanete. Není to zajímavé? Tak si schováváte své otázky a jste připravena se je zeptat, ale pokud nejste ve stavu přijímání, odpověď vám stejně nedá smysl. Jste nyní v pozici, kdy je pravděpodobnější, že ji přijmete, protože jsme zaujali vaši logiku a vysvětlili vám vesmírné zákony a chápete, že tohle je vibrační svět, a chápete své emoce. Nechceme nahradit váš systém vedení svými odpověďmi na vaše otázky.

Chceme, aby váš život odpověděl na vaše touhy. Chceme, abyste byla připravená na to, na co jste připravená, a byla šťastná, že jste na to připravená, a přijala, že to, na co jste připravená, stačí. Nejste připravená na tohle vše, ale jste na toto. To stačí. Víte proč? Musí být, protože nezískáte nic víc, než na co jste připravená. Musí vám stačit to, na co jste připravená. Musí to být dost. Když se vás kamarádi zeptají: Už jsi to získala? Vy na to: Jste tak šťastná. Ptal jsem se, jestli si to už získala? A vy: Mám z toho tak dobrý pocit. Už jsi to získala?! Vy: Cítím se velmi dobře. Jsem na cestě. Aah, jsi stále na cestě. Vy: Ne, jsem vážně na cestě. Jak to víš? Vy: Protože se cítím tak dobře. Cítím se nadšená, mám hodně energie. Věci jsou pro mě dobré. Věci jsou pro mě i tak dobré.

lava_ocean_smoke-wallpaper-1366x768

 

Když dokážete říct a myslet to vážně: “Věci jsou pro mě i tak dobré bez manifestací,” manifestace budou pro vás jisté. Ale pokud věci nejsou dobré, protože nemáte manifestaci, nebudete se hnout po tu dobu, co věci nadále nebudou dobré, dokud nezískáte manifestaci.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Když je něco pravda, neznamená, že tomu musíte dávat pozornost

Host: Často se tak cítím a lidé na mě reagují: O čem to mluvíš? Jsi ve vlastní bublině. Ráda tam zůstávám. Je to dobré místo.

Abraham: Když váš vztah s vaším vnitřním bytím bude převládat, a nenecháte svůj vztah s druhými lidmi být převládající, někdy… vlastně bychom mohli říct, že tohle se týká vás všech.

Do určité míry, někteří více než druzí, a jak to řekneme, poznáte se v tom… protože se rodíte jako ti, co mají povznášet, často když s někým komunikujete, a jste citliví k tomu, jak se cítí, nebo si třeba myslíte, že víte, co si myslí, ale jste citliví k tomu, jak se cítí, máte tendenci uspokojit jejich touhu před svou vlastní. Zamyslete se nad tím. Snažíte se dělat to, co si myslíte, že oni… někdo vás pozve na večeři. Měli jste zaneprázdněný den a chcete zůstat doma. Ale odmítli jste jít na večeři už naposledy několikrát a nechcete jim zranit pocity.

Tak jste citlivější k tomu, co oni možná cítí, než abyste udělali, co je pro vás nejlepší. Už jste to zažili? Nevěnujete pozornost svému vedení a nejste k sobě pravdiví, jste pravdiví k tomu, co si myslíte, že oni chtějí. Ale ve skutečnosti nevíte, co někdo jiný chce. Pak se cítíte popuzeně z požadavků, které na vás mají. Většina toho, čemu říkáte požadavky, které druzí na vás mají, nejsou jejich požadavky na vás… vy jste akorát citlivější k jejich impulsům než k těm svým vlastním. To byla zásadní informace.

ocean_beach-wallpaper-1366x768

 

Než ale budete připraveni být připraveni… když jste skutečně naladění, a řídíte se impulsy, které jsou pro vás nejlepší, jen když se budete řídit impulsy, které jsou pro vás nejlepší, zůstanete v souladu, a pak umožníte hybné síle se nahromadit, a než se nadějete, povedete s sebou ostatní lidi, kteří jsou připravení být připraveni, a bavíte se se spoustou lidí, a necítíte se popuzeně kvůli přehlížení vlastních tužeb, zatímco se snažíte dělat něco, co nemůžete, což je naplnit touhy ostatních.

Někdy ve své snaze s ostatními souhlasit a být za dobře je učíte, aby nenaslouchali svému systému vedení. Učíte je, že když zapískají, vy uděláte to, co chtějí. Nikdy se nenaučí, jak být uspokojeni, dokud nezískají z hlediska manifestací vše, co chtějí. Není to zajímavé? Když věříte, že musíte získat, co chcete… pokud naučíte své děti, že když uděláte něco, co ovlivní to, jak někdo zareaguje, tak své děti učíte opak toho, jak vesmír vlastně funguje. A oni si pak budou přitahovat lidi, kteří fungují z pozice potřeby a služby a zodpovědnosti.

Čtěte také:  Abraham Hicks - O vyčerpanosti a sloužení druhým

Namísto z pozice lásky a souladu a inspirace a impulsu. Chápete? Dává to smyl? Je to zábavné, že? Není zábavné cítit své emoce a cítit, jak se vylepšují? Není zábavné cítit silné pozitivní emoce? Není skvělé sledovat, co to dále přinese? Ještě to nevíte, ale poznáte to, jak si na chvíli zameditujete. Jakmile získáte ten první, silný impuls, a budete sledovat, kam povede, pochopíte sílu neutrální myšlenky v porovnání se sílou rozporuplné myšlenky. Ucítíte přínos malé myšlenky, čili bez mnoho hybné síly, a velké myšlenky s velkou hybnou sílou.

Velká myšlenka s velkou hybnou sílou způsobuje hodně pohybu a akce a velký chaos a nedostane nikoho blíže k tomu, co chce. Malá myšlenka bez odporu se stane větší bez odporu a větší a větší, dokud za tím nebude pohyb čisté, pozitivní energie, dokud se kolem vás nebudou dít úžasné věci. Takto to funguje. Tohle je podle nás dobrá chvíle na přestávku.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *