Abraham Hicks – Věřte tomu, co chcete

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Rádi si s vámi promluvíme o čemkoliv, na čem vám záleží. Během následujících dní zjistíte, že náš hlavní záměr je vám pomoci najít svou cestu nejmenšího odporu k tomu být v souladu s tím, co chcete, protože to je vše, co musíte udělat. Jen musíte věřit tomu, co chcete, a vaše cesta se rozsvítí. Nejen se rozsvítí a tudíž bude pro vás rychlejší, pokud to tak chcete, ale bude pro vás mnohem příjemnější.

Protože když víte, co děláte, je v tom spousta uspokojení. Víte, že jste vibrační verze bytí? Že jste především vibrace? Chápete, že jste energie? Jsme rádi, když to víte. Myslíte si, že jste převážně z masa a kostí? To je také vaše verze… bez energetické verze by tato fyzická verze neexistovala. Slyšíte, že vaše fyzická verze je manifestace, o které mluvíme? Chápete, že to bylo stvoření, které se uskutečnilo dlouho předtím, než jste sem přišli? Jinými slovy, to je zastaralé… z té žvýkačky je příchuť už vyžvýkaná. Nemusíte své tělo znovu tvořit. To už je hotovo. Cítíte, že tohle nové vystavení životu ve vás vyvolává nové touhy? Nechcete, aby to nové bylo něčím víc?

Nechcete, aby kontrast ve vás podnítil více tužeb? Nechcete si každý den být více vědomi svých tužeb? Chcete to? Věříte, že víte, co chcete? Věříte, že jste konec toho vědění, nebo věříte, že se ve vás zrodí více tužeb? Myslíte si, že někdy nadejde doba, že vše, co jste kdy chtěli, se naplní a zhmotní současně? Není to dobrá věc?

sunlighted_beach-wallpaper-1366x768

 

Není to podstata toho být věčný? Kontrast, o kterém si často říkáte, že byste ho raději v životě neměli, je to, co věčnost dělá věčnou. Cokoliv, co způsobuje neustálý pohyb. V prvním kroku žádáte, v druhém kroku zdroj odpovídá, v třetím kroku se s tím sladíte. Najdete způsob, a o tom budeme spolu hodně mluvit… sladíte se s tím, stanete se vibrační obdobou se svou touhou, a se svým vnitřním bytím, které se nachází u vaší touhy. Jak k tomu dojde, ucítíte v sobě lehkost. Jak dosáhnete vibrační shody se svou touhou, ucítíte v sobě lehkost, což vám ukáže, že v této chvíli lehkosti si vůbec neblokujete nebo neomezujete plné přijímání impulsů a nápadů. Co na to říkáte?

Většina lidí… často říkáte: Dobrá, chci dům a chtěl bych tento dům. Mohli byste mi dát ten dům?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Nemá smysl se ohlížet za tím, co bylo

My na to: Nechcete to více naplánovat? A lidé: Ani ne. Nechcete být u toho, jak se to vyvine? Lidé: Ani ne, jen se chci nastěhovat. Ale to není to, kým jste. Ve skutečnosti se nechcete jen nastěhovat. Nechcete, aby za vás někdo vytvořil něco, do čeho se nastěhujete. Jste tvůrci vlastního života.

Život vás pobízí být v neustálém stavu tvoření. Jelikož neustále tvoříte, uspokojení, které k vám přijde… a chceme vám říct, že jediné uspokojení, které k vám přijde, je pocit, který získáte, když najdete nějaký způsob, jak se vibračně sladit s touhou, která se ještě plně nemanifestovala. Ale protože jste s ní ve vibračním souladu, budete moct sledovat její odvíjení. Budete v tom velmi dobří.

Povíme vám jeden krátký příběh, abyste si představili, jak to funguje. Zní to trochu nejasně… něco jako: Jsem energie a nevím, co to znamená. Jsem vibrace a nevím, co to znamená. Převádím energii do slov a slova do věcí… ani nevím, co to znamená. Chceme, abyste si představili, jak to funguje.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *