Abraham Hicks – Věřte tomu, po čem toužíte

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Abraham: Dobré ráno.

Publikum: Dobré ráno.

Abraham: Máme velkou radost, že jste tady. Je dobré se shromáždit za účelem spolutvoření, souhlasíte?

Publikum: Ano.

Abraham: Zažijeme spolu úžasný den. To nejlepší spolutvoření. Vidíme, že jste sem dotáhli svá fyzická těla. My ne. Nás je mnohem více než vás. Takže… to musí být dobré. Víte, co chcete? Tady a teď?

Publikum: Ano.

Abraham: Oceňujete expanzi své touhy?

Publikum: Ano.

Abraham: Věříte, že vaše přesvědčení drží krok s vašimi touhami?

Z touhy, které věříte, máte dobrý pocit, a z té, o které pochybujete, nemáte dobrý pocit. To je vaše práce – najít způsob, abyste věřili tomu, co chcete. Tuto interakci jsme si velmi užili… Dnes nebudeme říkat nic jiného, co… co znamená něco víc nebo se od toho nějak velmi liší. Protože to je ta práce. Jste vibrační bytosti a neustále vyzařujete vibrace. Vibrace, které vyzařujete, je směs toho, po čem toužíte, a čemu kolem toho věříte. Je to tak prosté.

c60ca89058861.5602d17094579

 

Jak nabízíte touhu, vaše touha je posílena, je vaším vyšším Já, těmi jako jsme my, zaměřena. Takže vaše touha je velmi silnou součástí rovnice. Ale někdy se vaše přesvědčení stanou stejně tak silné. Když vaše přesvědčen í o tom, co chcete, jsou v souladu s tím, co chcete, tak se cítíte úžasně a jste na své cestě, a prožíváte pocity uspokojení a štěstí.

Ale když ve vás život vyvolá touhy, ale určité části vašeho života vás nutí se zaměřovat opačným směrem než jsou vaše touhy, tak se necítíte dobře. Tou hlavní otázkou je, které části této vibrační směsi věnujete více pozornosti? Pokud byste více pozornosti věnovali své touze, a méně pozornosti své pochybné víře o té touze, vaše touhy by se naplnily rychleji.

A po cestě byste cítili více uspokojení. Protože za takových podmínek, i když se ta touha plně nezhmotnila, když věříte, že je na cestě, a užíváte si proces odvíjení, tak se i tak bavíte. Pokud ale nevěříte, že je na cestě, tak jste v takovém neustálém napětí, a přejete si, abyste tu touhu mohli vzít zpět, ale nemůžete, protože vaše vyšší Já je na ni zaměřené, posiluje ji, přitahuje se k ní.

Přejete si ji vzít zpět, ale nemůžete, takže pokud chcete být šťastní, nemáte jinou možnost než nalézt způsob, jak věřit tomu, po čem toužíte. To, co je na tom trochu ošemetné, je, že jste navyklí na pozorování svého života. Neustále kontrolujete svůj pokrok ohledně toho, co je. Pokud to, co je současně manifestované, neobsahuje něco, co chcete, máte tendenci si toho všímat. Protože chcete být realističtí.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Snadné a zábavné tvoření

Nechceme, abyste byli tak realističtí ohledně toho, co už je, protože když se zaměřujete jen na současnou, manifestovanou realitu, tak neposkytujete prostor pro expanzi nebo pro lehkost expanze. Udržujete se na místě nelehkosti. To, co je nejdůležitější, abyste slyšeli, při cestě k vědomé, záměrné rovnováze… je abyste pečovali každou chvíli o svou vibraci.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *