Abraham Hicks – Věřte ve sny svých dětí

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Můj syn by chtěl být vyšší. Je to můj nevlastní syn. Miluje americký fotbal. Je to v jeho těle a mozku. Ode mě to nemá. Jakožto nevlastního otce. Ale chci ho v tom podporovat. Něco jsme se naučili. Začínali jsme mu říkat, že ještě stále roste. Ještě jsme ho neseznámili s Abrahamovým učením, a že by mu měl věřit a žít podle něj. Rádi bychom, ale sami na tom stále pracujeme.

Abraham: To použijte jako zoufalou poslední možnost.

Host: Rádi bychom. Je něco, co bychom mu mohli říct, abychom mu pomohli se cítit, že může vyrůst, a že může mít, být a dělat cokoliv, co chce.

Abraham: Jak mu pomáháte v tom, aby věděl, že je to pravda? Jak ta slova, která zní jako “bla, bla, bla”, převedete do něčeho smysluplného? Jak byste mohl předat své znalosti někomu druhému?

Host: Začali jsme používat věty jako, že je ve fázi, kdy ještě poroste. Zde je příběh toho, co je. Je menší než ostatní děti jeho věku. A hraje fotbal, kde musí být větší. Aby mohl dělat, co chce. Ale je úžasný a má skvělou kondici.

Abraham: Proč musí být vyšší? Nestačí, že bude menší a ostatní srážet zezdola?

Host: Aby mohl vidět, jak se hra vyvíjí, tak je lepší být stejně vysoký nebo vyšší než ostatní hráči, nebo být dost intuitivní na to vědět, co se ve hře děje.

Abraham: Pokud je tým souhraný, tak ví, co bude dělat. Jsou dost rozprostření po hřišti, takže jde vidět, co je před vámi. A musíte se akorát zabývat tím, co je před vámi, že?

Host: No, já nevím. Neznám fotbal tak dobře, tohle mi tvrdí on.

Abraham: Ale on obhajuje svá omezení a my obhajujeme jeho…

Host: To je pravda, děkuji. Promiňte. Vždyť je to tak evidentní. Učím se.

Abraham: Jinými slovy: Kdyby mluvil o basketbalu, tak by to bylo o trochu více opodstatněné.

Host: Dobře. Můžu mít ještě otázku?

Abraham: Ještě jsme s tou první neskončili, ale…

Host: Dobře.

Solar eclipse

Abraham: Chtěli bychom se vrátit k něčemu obecnějšímu. Máte někoho, na kom vám záleží. Někoho, kdo víte, že má sen. A má obtíže svému snu věřit. Protože realita jeho života mu ten sen nepodporuje. Jeho okolí ho v tom nepodporuje. Realita se neshoduje s jeho snem. Ještě s ním nemluvte o Abrahamovi, protože nechcete, aby z něj byl podivný kluk. To je v pořádku, naše city zranit nemůžete. Esther řekla Jerrymu, ať o tom také nikomu neříká. Chápe to.

Čtěte také:  Abraham Hicks - O vyčerpanosti a sloužení druhým

Jejich účetní navštívily seminář v San Antoniu. Po semináři jim zavolaly, protože Jerryho a Esther znají už spoustu let. A povídaly, “Myslely jsme, že to bude divné. Něco jako seance a že tam budou divní lidé. Ale takto milou skupinu lidí jsme ještě nepotkaly. Byla to spousta zábavy.” Někdy je lepší dát lidem vědět, co to je, a netajit jim, co to je, protože vám slibujeme, že to, co to je, není divné, divné je jen to, co si oni myslí o tom, co to je. Ale to teď nechme stranou.

Máte někoho, na kom vám hodně záleží. A jeho životní zkušenost nepodporuje jeho sen. Když se zaměřuje na to, jaké to je, tak je pro něj těžké věřit svému vlastnímu snu. Trochu si vás dobíráme. A vy si myslíte, že když mu řeknete pár vět jako, “Můžeš dělat, být a mít cokoliv, co chceš,” nebo, “Tvoříš si svou realitu,” tak to bude stačit na kompenzaci všeho, co prožívá? Směr tak silného proudu jen tak neodvrátíte.

stars

Jak jsme už dlouhou dobu říkali, jakoby na tom vůbec záleželo, tak slova neučí. Nemůžeme vás ani pomocí slov naučit, že slova nic neučí. Slova neučí. Není nic, co byste vy nebo my mohli říct, co by mu pomohlo. Co tím chceme říct? Našim cílem je najít způsob, jak mu od této chvíle pomoct, aby začal svému snu věřit. Našim hlavním cílem je ho dostat do vortexu, kde se nachází jeho sen. Kdykoliv uvidí v televizi něco skvělého, tak si vloží více tužeb do svého vortexu. Pokaždé, když se bude cítit příliš malý na to hrát fotbal, tak si do vortexu vloží více tužeb.

Všechno tohle si dává do svého vortexu a my vám chceme říct, pokud se nedostanete do jeho vortexu, kde budete věřit jeho snu, pak pro něj nejste vůbec prospěšný. Jako první se musíte dostat do vortex, kde se ty možnosti spolu stýkají. Nemůžete ho k něčemu inspirovat, když jste mimo vortex. Pokud se jedná o povzbuzení někoho, tak se jako první musíte zeptat: “Stojíš mi za to, abych se kvůli tobě dostal do vortexu?”

To je dost dobrá otázka. “Stojíš mi za to, abych se dostal do vortexu?” Co by to vyžadovalo? Co byste musel udělat, abyste se do vortexu dostal? No je toho spousta. Musíte být šťastný. “Jsem ochoten být šťastný, abych ti pomohl?” “Jsem ochoten věřit ve tvůj sen, abych ti pomohl? Nemyslím si… To je více práce, než co zvládnu. Protože já se zaměřuji na realitu. A ty jsi malý nedorostlý kluk. A je pro mě daleko snažší tě vidět, že nežiješ svůj sen, než tě vidět, jak ho žiješ. Bylo mi pro mě těžké si to představit. Pozorování je daleko snažší. Je daleko jednodušší pozorovat, co je. Je snažší nebýt v souladu s tvým snem, než si ho představovat.”

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak vyřešit problém & Neocenitelná rada pro rodiče

“Ale záleží mi na tobě tolik, abych se dostal do vortexu?” To je první, na co se musíte zeptat. A jak se dostanete do vortexu, pak vás napadnou různé věci. Do vortexu můžete někoho povzbudit jedině tehdy, pokud jste sám ve vortexu. O tom je inspirace. Inspirujete je do vortexu. Nemůžete je do vortexu motivovat. “Vlez tam! Vlez tam!” Nemůžete nikoho do vortexu namotivovat. Nikdy to nefunguje. Nikdy vám tam nepůjdou. Vy máte své vlastní sny. Vy se dostaňte do vortexu. Ukažte mu to na svých snech. Učte ho svým příkladem.

Sombrero galaxy

Řekněte mu, “Nemohu tvořit za tebe, ale mohu tvořit za sebe. A tohle je to, co chci.” A mějte oči otevřené. “Tady je něco, co teď chci.” Co nyní chcete, co se vám ještě nezhmotnilo? Co chcete? Řekněte mu to nahlas.

Host: Dobře, samozřejmě.

Abraham: Řekněte mu to nahlas. “Stojím zde v této situaci, a co chci, se nachází tady.” A pak ho nechte, ať vás pozoruje. Ať vás slyší, když jste mimo vortex. Ať vás slyší, když jste ve vortexu. Ať vás vidí, když se snažíte být ve vortexu. Ať vás vidí, jak se záměrně nalaďujete. Ať pochopí, že víte, že se vám tohle nemůže zhmotnit, pokud se s tím nesladíte. Naučte ho o vortexu svým vlastním příkladem.

A my vám slibujeme, že se do vortexu dostane, a získá to, co chce. Protože existuje spousta menších lidí než on, kteří žijí ten jeho sen. Neděláme si z vás srandu. Řekněte mu to. Může být velký, silný a tvrdý aniž by byl vysoký. Historie je toho důkazem. A pak mu povězte o těžišti. Jak je snažší zůstat stát, když jste blíže k zemi.

Host: Dobře.

Abraham: Teď jak jsme měli tuto konverzaci, když se začnete dívat na fotbal, pochopíte, co tím myslíme.

Host: Děkuji.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

1 komentář

  1. Úžasné video! Nesmírně inspirující! DAJW ♥ Díky!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *