Abraham Hicks – Vesmír vám dodá přesně to, o co požádáte

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Podpořit překlady můžete ZDE

Přepis (video na konci):

Nemusíte se dostat na přímou a úzkou cestu. Jakmile se vibračně sladíte se svým blahobytem, za každým rohem bude potenciální uspokojení něčeho, co chcete. Doslova. Vesmír je toho schopen, protože je zde tolik hráčů, je zde tolik dat, je zde tolik interakcí… došlo už k velké expanzi. Jinými slovy ingredience už tady jsou. Také o tom rádi mluvíme tak, že když o něco požádáte… řekněme, že žádáte o vztah. Okamžitě se před vás objeví alespoň 100 cest, které vás jsou schopné přímo zavést za touhou vašeho srdce. Alespoň 100 možností. Ale pokud s nimi nejste vibračně v souladu, nemusí tam být klidně žádné.

Pokud říkáte: Chci cenu. Vesmír řekne: Dobrá, připravíme nekonečně mnoho příležitostí, abys získal svou cenu. Když vy říkáte: Je ale jen jedna cena. Vesmír na to řekne: Dobrá, uděláme to pro tebe velmi obtížné. Když vy řeknete: Je jen jedna cena a podle mě ji dostane jiný člověk. Vesmír na to: Dobrá, nebude vaše. Vaše myšlenky se stávají skutečností. Ale když řeknete: Není zde nedostatek cen, vesmír řekne: Vyberte si ty, které vás těší. Jsou všude kolem vás.

Pokud jste v souladu s tím, co chcete, je to tam, je to tam, je to tam. Je to o vibračním souladu. Jak to vesmír dělá? Jak jste to schopni identifikovat v myšlenkách jako touhu, je to hotové. Pokud si to dokážete představit, složky jsou tady přítomné, a můžete to uskutečnit tak rychle, jak se s tím sladíte. Vaše každá myšlenka ovlivňuje vaši vibraci. Ale to je vše, co vaši vibraci ovlivňuje. Vaše vibrace je to jediné, co ovlivňuje váš výsledek.

abstraction_fire-wallpaper-1280x720

Vyzkoušejte si to. Přinuťte se tomu uvěřit. Ukažte si to. Myslete myšlenky a sledujte, jak se manifestují. Všímejte si propojení mezi tím, co myslíte, a jak se cítíte, a co se stane. Je to pokaždé přesné. Upravte to, jak se cítíte, a sledujte, co se stane. Je to pokaždé přesné. Ošemetné na tom je to, že když jsem tady a chci být jinde, a řeknu si, že jsem ochotná pro to udělat cokoliv, mám ve své vibraci odpor kvůli své vnitřní nespokojenosti z toho, kde jsem. Pokud si řeknu: Je to tady krásné a bylo by krásné být tam. Tím ten odpor zjemním.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak si vylepšit zrak?

Jak řeknu: Ze svého krásného výchozího bodu, kde se cítím požehnaná a hodnotná, se těším na více důkazů své požehnanosti a hodnoty. Tím pokryjete celou škálu. Cítíte, jak to vše pročistilo? Ale pokud budete cítit mezi sebou konkurenci a budete se strachovat z toho, kolik hojnosti existuje… Když myslíte na sestavování rozpočtu svých peněz, máte pružnost v tom smyslu, že můžete věnovat pozornost tomu, jak peníze tečou ven, a máte nad tím nějakou míru kontroly, ale také můžete otevřít vortex, skrze který peníze přichází a pak budete mít ještě větší kontrolu. Jak si uvědomíte, že jste napojení na hojnost peněz, nebo na hojnost hojnosti, nemusíte se strachovat z nedostatku, protože k vám peníze proudí tak rychle, jak proudí od vás.

Když jste odhodlaní cítit radost v jakoukoliv chvíli, kdy peníze vydáváte, tak stejným způsobem, jakým jste peníze odebrali z rovnice, nyní jste z ní odebrali čas. Když peníze a čas odeberete z rovnice, začnete z rovnice odebírat nedostatek. Pak z ní začnete odebírat omezení a pak začnete očekávat, že se nějakým způsobem to, co chcete, zmanifestuje. Tehdy vzdálenost mezi vaším snem a jeho uskutečněním se stane nepatrná. Pak říkáte: To je magie. My na to: Není to magie. Je to normální. Důvod, proč můj předmět pozornost vůbec existuje, je ten, že jak se na něj zaměřuji, mám příležitost se cítit dobře, jak tvůrčí síla skrze mě proudí v procesu tvoření. Proces tvoření. Věčný proces tvoření.

Jak v tom najdu svou rovnováhu? Sahejte po tom, z čeho máte dobrý pocit, a cítím, kdy jsem na své cestě. Když z toho nemám tak dobrý pocit, obracím se k tomu, kde mám lepší pocit. Když nemám tak dobrý pocit, obracím se tam, kde mám lepší pocit. Neustále sahám po dobře pociťujících myšlenkách. Jak nějakou najdu, vyždímám ji. Všem o ní říkám. V mysli si ji neustále opakuji, dokud s ní nedosáhnu takové vibrační harmonie, že zákon přitažlivosti mi dodá podobné myšlenky. Nakonec musíte říct: Záleží jen na tom, jak se cítím. Co si myslím a jak se cítím.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *