Abraham Hicks – Vesmír s vámi spolupracuje

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Vše je už sladěné. Je to o tom, kolik motorů vám směřuje opačnými směry. Když máte 25, 50 nebo 1000 motorů, které směřují oběma směry… tak pro každé tvrzení nebo touhu máte rovnocenné tvrzení, které tomu odporuje. Protože vy jako spousta ostatních lidí věříte, že musíte dosáhnout dokonalosti hned ze začátku. Zde je jedna věc, kterou chceme, abyste si otevřeně vyslechli. Do svého vortexu jste si už dlouho dávali různé věci. Nikdy nebudete uspokojeni s něčím podřadnějším, než co máte ve vortexu. Poté, co nás nějakou dobu posloucháte, to znáte. Chápete, že se nechcete spokojit s něčím horším, než co vám může nabídnout vortex. Ale co když vortex nabízí… co když jen nejste ochotni si umožnit to, co vám nabízí, co vám chybí?

Co když to jediné je třeba sladit? Pokud to tak je, můžete hledat a hledat a hledat, najdete jeden kousek, další a další, někdo se předtím ptal: Co mám dělat? Kdy mám začít psát scénáře? Je načase, abyste to začal dělat. Uvolnil jste dostatek odporu, vaše touha nabírá hybnou sílu, věnujte jen tomu pozornost, mluvte jen o tom, co chcete, a sledujte, co se stane. Více a více se ladím na svou skutečnou touhu. Moje touha ohledně tohoto tématu se mi neustále stává jasnější. Tohle pro mě není velká záhada. Vím, co chci. Vím, co mám rád.

Vím, že to poznám, jak to uvidím. Bude mi to naprosto jasné. Poznám to, jak to uvidím. Nesnažím se o to, aby to, co vidím, tím bylo. Poznám to, jak to uvidím. Nesnažím se o to, aby to, co vidím, tím bylo. Poznám to, jak to uvidím. Nesnažím se o to, aby to, co vidím, tím bylo. Nepřestávejte… Poznám to, jak to uvidím. Nesnažím se o to, aby to, co vidím, tím bylo. Poznám to, jak to uvidím. Poznám to, jak to uvidím. Poznám to, jak to uvidím. Navrhujeme vám, abyste začali obecněji, a řekli si třeba:

“Žiju šťastný život. Vesmír mi v tolika ohledech dodává to, co chci. Věřím, že mi může přijít cokoliv, co chci. V mnoha ohledech mi chodí důkazy toho, co chci. Těším se na objev více cest, skrze které ke mně může blahobyt proudit. Jsem si jistý, že ve svém vortexu mám různé touhy, které jsou na cestě ke mně. Věřím, že vesmír mi dodává víc, než co jsem možná schopen přijmout. Jsem neustále v přijímání. Je zábava sledovat vesmír, jak mi dodává spolupracující složky toho, co hledám. Tudíž mi přijde nelogické, že by vesmír nesvolal spolupracující složky, aby v mnoha ohledech se mnou spolutvořily.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proč vs Jak?

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *