Abraham Hicks – Vesmír se točí kolem vás

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Mám poslední otázku. Poslouchala jsem vaše nahrávky na YouTube. Velmi se mnou rezonuje má představa, že se nacházím ve velmi velkém kruhu, což je tento vesmír. Musím zůstat uprostřed toho kruhu co nejvíce…?

Abraham: Nejde o to, že musíte, ale jinak to ani nejde, protože vždy budete středem svého bodu přitažlivosti. Vše v celém vesmíru se točí kolem vás. Takto to prostě je. Jen přijměte, že jinde než ve středu toho kruhu být nemůžete.

Host: Když jsem v tom středu, tak někdy cítím, že nechci více věcí a nemám více tužeb. Cítím se dobře, mám pocit, že jsem na správném místě ve správný čas, prostě je to skvělý pocit. V té chvíli někdy nemám pocit, že chci dělat víc. Vše se zdá být fajn a dobré… ale chci se souladem cítit tu extázi.

1837580

Abraham: Ale to znamená víc. To je také víc. Naše předchozí konverzace byla více než ta předchozí. Nikdy jsme produktivnější diskuzi na tohle téma jako teď dříve neměli. Právě jste zažila expanzi a vývoj a to znamená víc. Chceme tím říct, že svou expanzi a růst nemůžete zastavit. Podvolte se mu. Přijměte, že expanze je nevyhnutelná. Také přijměte, že jakmile se dostanete do toho stavu umožňování, a naučíte se ho kontrolovat– to je čtvrtý krok neboli udržet se v něm pravidelně,  protože máte ráda ten pocit– poté dojde k tomu, že inspirace vás bude neustále volat k příležitostem, které vyvolají více tužeb.

Podvolte se tedy nekonečné, důležité a nevyhnutelné expanzi. Rozdíl, který podle nás chcete zdůraznit, je ten…. na vaší planetě si spousta lidí myslí, že žádání o víc je chamtivé, když to, co máte, by mělo být dost. Chtěli bychom vám vysvětlit, že se nemůžete nehýbat. Možná se zde snažíte objasnit rozdíl mezi materialismem a duchovnem. Mezi manifestací a souladem. Chceme říct, že dokud budete v tomto fyzickém světě, soulad vždy bude vytvářet materialismus, protože materialismus představuje přední linii souladu. Usmiřte se s ním. Spousta lidí považuje zámožné lidi za chamtivé.

Sombrero galaxy

Chceme, abyste pochopila, že ti lidé našli soulad, který se zhmotnil, a že bohatství není omezené. Zdroje nejsou omezené. Prospívání jednoho člověka nemůže zabránit v prospívání druhému člověku. To by bylo jako říct: “Byla jsem tak dlouho zdravá. Na světě je tolik nemocných lidí, tak budu na chvíli také nemocná, aby se zdraví mohlo dostat někomu, komu se nedostávalo.” Tohle neříkáte, protože to tak nefunguje.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Přestaňte se snažit promyslet se k řešení

Vaše zamyšlenost nepřipravuje někoho jiného o jasnost myšlení. Zmatení druhých neodebíráte svým zmatením, abyste jim nechala víc jasnosti. Prospívání a úspěch jedinců povznáší celek. Chceme, abyste přijala, že když se sladíte se zdrojovou energií, tak je nevyhnutelné, že budete prospívat ve všech oblastech.

To byla dobrá diskuze.

Host: Děkuji.

Líbí se vám články a videa? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

1 komentář

  1. Velmi srozumitelné a snadno pochopitelné. Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *