Abraham Hicks – Vibrace vs Realita

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Abraham: Esther si myslí, že by Abraham možná měl napsat na to, co při vstupu na seminář podepisujete, malé varování se slovy: “Chtěli jsme vám říct, že není cesty zpět.” Protože víte příliš mnoho. Jakmile poznáte, kým skutečně jste, a nebudete s tím držet krok, je to bolestivější než předtím, kdy jste nevěděli, kým skutečně jste.

Host: Vím, že na tom tolik nesejde… protože se cítím v souladu se sebou, a vím, že kamkoliv jdu, tak každý krok mě zavede tam, kde chci jít. Když se ale dívám dopředu…

Abraham: Tohle vám pomůže… Když jste mimo vortex, tak to, co je ve vortexu, vypadá jako budoucí čas, protože když jste mimo vortex a spoléháte na manifestace jako důkazy toho, jak se vám z pohledu tvoření daří, tak když se podíváte do vortexu, díváte se dopředu z hlediska, že se to ještě nemanifestovalo, tak se na to díváte tak, že se to manifestuje v budoucnosti.

Ale pokud jste uvnitř vortexu a díváte se na stejnou situaci, kde v přítomnosti, přímo tady, kde je veškerá vaše moc, cítíte emoční soulad, který naznačuje, že jste s tím, co chcete, vibračně v souladu, už to není budoucí čas, ale přítomný čas. “Nyní v tomto dobrém pocitu si umožňuji být vším, čím jsem se stal.” Ze souladu vás dostává to, když se díváte zpět na manifestační důkazy za účelem, abyste to prokázali ostatním.

dream-houses-and-prices

O tom jste mluvil s námi dnes na začátku. Ostatní vás vnímají jako takového ulítlého a my říkáme: Lidé, co nejsou ve vortexu, vždy vnímají lidi ve vortexu jako podivíny. Protože oni chtějí, abyste byli realisti, abyste čelili realitě. Neberou to dobře, když říkáte: Nechci čelit realitě. Chci čelit vibrační realitě. To si zaděláte na potížích. “Čelím vibrační realitě,” – “Musíš čelit realitě! Přestaň létat v oblacích a začni čelit realitě!”

Na to řekněte: Realita je zastaralá! I to, co se právě nyní manifestovalo, je zastaralé. Je to minulý čas. Peníze na mém účtu nyní jsou minulým časem. Nynější potíže mého fyzického těla jsou minulým časem, protože existuje vibrační realita, která je nová, živá a současná a je tím, kým skutečně jsem. Na základě ní se mé emoce odvíjí. Chápete to? Není úžasné vědět, že když se díváte na svůj bankovní účet a cítíte znechucení, tak nejste znechucení, protože nemáte dostatek peněz, ale protože se na své téma prosperity díváte špatně ve srovnání s tím, co váš vnitřní zdroj ví, že je vibračně na vašem bankovním účtu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Bohatý bez talentu či dovednosti?

Pokud byste cítili to znechucení a pochopili, že vás omezuje to zaměření a následné znechucení, a dokázali byste sáhnout po pocitu hojnosti, který váš vnitřní zdroj zná, vaše finanční situace by se za den změnila. Za den… neděláme si srandu. Za den by se vám objevilo něco, co by to vše změnilo.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *