Abraham Hicks – Vibrační medicína

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Abraham: Stačilo?

Host: Ještě jedna otázka. Jak se medicína postupem času vyvíjí, dostaneme se do bodu, kdy bude existovat vibrační medicína?

Abraham: Naše oblíbená představa o tom všem je, že se nacházíte ve fyzické, chemické továrně. Vaše tělo je nyní schopné vytvářet cokoliv, co je pro vaše buňky důležité, nebo co vaše buňky chtějí. To je báječná medicína. Nechceme zavrhovat… tu druhou… mizernou medicínu, kterou možná používáte, ale nikdy není lepší než to, co vaše fyzické tělo může vytvářet, a také vytváří.

Někdy máte chuť na něco, o čem by druzí řekli, že byste neměli jíst, ale máte na to chuť, že to obsahuje nějakou směs, kterou vaše chemická továrna využije ve váš prospěch. Ale je k tomu třeba stabilní soulad, než ty impulsy budou také stabilní. Většina lidí nemá s jídlem dobrý vztah… překvapuje nás, že kdokoliv dokážete najít něco k jídlu, protože někdo napsal knihu o tom, co je špatného na všech jídlech.

7f656298-3d54-4435-942b-48dfd623e4f0

Host: Jsme v podstatě světelné částice vědomí ze zdroje?

Abraham: Ano. Které se manifestovaly, aby vnímaly hmatatelnost.

Host: A jak rosteme, tak celý vesmír se rozpíná?

Abraham: Ano. O tom je vortex, o kterém mluvíme. Tato kombinace bytí nemá obdoby. Jen v této krátké době, kdy jsme pohromadě, dochází k rozpínání vesmíru. Proto raději než zvažovat čas, bychom rádi, abyste zvážili stav, kdy se všichni stáváme něčím více. Z tohoto stavu se nelze vrátit.

Host: Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Jak vibrace jídla ovlivňuje tělo?

Host: Zdravím, Abrahame. Jsem moc ráda, že tu jsem. Před 10 lety mi o vás …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *