Abraham Hicks – Vibrační rozmanitost života

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Abraham: Oceňujete kontrast, který vám pomáhá vaši touhu vyjasnit?

Publikum: Ano.

Abraham: To je ta nejdůležitější otázka a jsme smutní, že jste právě lhali… Nejsme nikdy smutní. Ale lhali jste. To je pro vás dobrý cíl. Dosáhnout místa, kde si užíváte rozmanitosti pro volby, které vám to pomáhá vytvořit. Je velmi dobré, když si uvědomíte, že jste tvůrci své reality, a že realita, kterou tvoříte, se ve vás rodí nejprve… její první krok… v rozmanitosti nebo kontrastu. Slovo rozmanitost vám zní lépe než slovo kontrast, že? Rozmanitost… přemíra krásných věcí, ze kterých si mohu vybrat.

Ale kontrast je také přemíra krásných věcí, ze kterých si můžete vybrat. Protože kdybyste nevěděli, co nechcete, nevěděli byste, co chcete. Je to tak prosté. Jen se nemusíte tak nechat unést tím, že se od toho udržujete odděleně, že se z vaší touhy stane podrážděné toužení. Líbí se nám, když své touhy cítíte čerstvě. Chceme, abyste z nich byli nadšení. Chceme, abyste věděli, že stvoření knoflíku nebo hradu je rovnocenné v tomto vibračním vesmíru, ve kterém žijeme. Je to jen otázka zaměření.

Když pochopíte, že si svou realitu tvoříte svým zaměřením, a že součástí toho zaměření je volba, a součástí té volby je kontrast neboli rozmanitost, jak si uvědomíte, že jako když jste u švédského stolu, kde vám nikdo na talíř nic nenutí, nikdo vás nenutí si vybrat konkrétní věci, jen si vybíráte, protože vám život ukázal, co preferujete. Takto vnímáme kontrast, ve kterém jste… začínáme říkat pohlceni, ale to zní, jakoby byl trochu utlačující. Někdy se rozmanitostí cítíte utlačeni, ale čím lepší budete v zaměřování, tím méně utlačeně se budete cítit, protože svou rozmanitost můžete zaměřit do hromad s názvem velmi příjemné, trochu příjemné a jen příjemné.

porto_moniz-wallpaper-1366x768

 

Nemusíte zahrnovat celou škálu od příšerného po úžasné. Vaše volby se vyjasní, čím více se budete zaměřovat směrem ke chtěnému. Pokud máte širokou škálu kontrastu… o tomto jsme předtím s vámi takto nemluvili. Pokud máte širokou škálu kontrastu, jako že věci jdou velmi dobře a pak velmi špatně. Nebo se cítíte úžasně a pak příšerně. Vaši doktoři to nazývají něco, čemu nechceme dávat nálepku.

Ale jak zažíváte výkyvy, to jen znamená, že jste tak trochu… ne, to znamená, že jste hodně ledabylí ve svém zaměřování. Znamená to, že necháváte to, co je kolem vás, aby připoutalo vaši pozornost, tak praktikujete hodně vibrací, a protože praktikujete hodně vibrací toho chtěného a nechtěného, máte v sobě aktivních spoustu různých vibrací o spoustě různých témat. Kdykoliv máte aktivní vibraci, váš bod přitažlivosti ji zahrnuje do sebe.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Kdo jsem?

Získáte trochu z tohoto a z tohoto a tohoto a toho a toho. Jak budete stále lepší v tom, že vám bude záležet na tom, jak se cítíte, a budete sahat po více myšlenkách, ze kterých máte lepší pocit, tomu říkáme záměrné tvoření. Záměrné zaměřování se namísto nevědomého zaměřování. Záměrné zaměřování se na více věcí, ze kterých máte lepší pocit, abyste praktikovali tu vibraci, ze které máte dobrý pocit, déle, stabilněji, aby vibrace ve vás neměla tak širokou škálu, a díky tomu zákon přitažlivosti vám bude dodávat kontrast v rámci té škály. Nelíbí se vám, že to víte?

Zákon přitažlivosti vám vždy dodává kontrast v rámci vibrační škály, kterou jste praktikovali. Co jste tedy praktikovali? Nejlépe to poznáte otázkou, jak jste se cítili? Dost dobře… pak vaše škála je taková. Chápeme, že když vidíte někoho, jak zažívá něco, co chcete žít také, co zatím nežijete, že byste se u toho cítili nepříjemně, protože se díváte na opak toho, co chcete. Díváte se na nedostatek toho, co chcete.

iceland_fjadrargljufur_canyon-wallpaper-1366x768

Chceme, abyste pochopili, že je jedno, kde se nacházíte. Dnes můžete začít svou vibraci čistit. Dnes se můžete cítit trochu lépe. Jak se budete neustále cítit o něco lépe, to znamená, že si čistíte svou vibraci, a tím myslíme, že do ní nezahrnujete tolik toho: “Vím, co nechci.” Více do ní zahrnujete: “To se mi líbí. To preferuji.” Chceme, abyste si vzpomněli, že jste vibrační bytosti.

Jste fyzičtí a žijete ve fyzickém světě, tak jste zvyklí vidět věci, které jsou ve své podstatě fyzické, a nazývat je realitou. Také jim říkáme vaše realita, ale existuje vibrační realita, která je v základu veškeré hmatatelné, manifestované reality, a chceme, abyste svou pozornost věnovali té vibrační realitě. Pokud budete mít předstih před manifestacemi tím, že se zaměříte na vibraci, která je předchůdcem všech manifestací, budete mít nejen radostnější cestu životem, ale budete mít záměrnější kontrolu nad tím, co se vám manifestuje.

Nechceme vám moc pomáhat kontrolovat vaše manifestace v tom smyslu, abyste je poměřovali a třídili a škatulkovali a snažili se chápat svůj svět skrze strukturu manifestací. To dělají téměř všichni, které znáte. Navzájem si mezi sebou porovnáváte věci. Zatímco je to přirozený proces, velmi vás zpomaluje. Pokud byste měli srovnávat jen jednu věc, a tím je živé, snadno rozlišitelné srovnání mezi vaší vibrační frekvencí v tuto danou chvíli vzhledem k pozornosti, kterou něčemu věnujete… to, na co se díváte, ve vás aktivuje vibraci, a váš vnitřní zdroj se nyní dívá na tu stejnou věc z naší perspektivy nebo z našeho úhlu pohledu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak napravit problémy, které vás trápí?

obiceiuri_de_weekend_activelife-1

Zdroj má názor na to, na co máte vy názor. Pokud názor zdroje na to, na co máte názor vy, se shoduje, splývá, je v harmonii… pokud se na někoho díváte a milujete ho, váš názor se shoduje. Necítíte o něco méně než lásku. Myslíte myšlenky, které vám dávají pocit méně než láska. Nemyslíte si: “Nebudu tě milovat,” myslíte si: “Nelíbí se mi, co jsi právě udělal. Nelíbí se mi, co jsi řekl.” Zaměřujete se negativně ve snaze od sebe vytlačit něco nechtěného. Když to děláte, tak děláte něco jiného, než co nyní dělá váš vnitřní zdroj ohledně stejného tématu.

Pocit: “Nemiluji tě,” pocit absence lásky je pocit, který cítíte, když se odchýlíte, když jste v rozporu s názorem, který má vaše vyšší Já. Jak se to ve vás usadilo? Nemáte zvláštní pocit, že existuje někdo s takovým názorem na to, co se vám děje? “Strkáme nos do vašich věcí.” To protože my jsme vaše věci. Jsme produktem toho, co jste zkombinovali. Jsme souhrn všeho, co jste prožili. Jsme jako vibrační obdoba toho, čím jste se stali. Nemůžete se od nás oddělovat, ale můžete zavést dostatek odporu mezi sebe a nás, a tak se cítit špatně, a pak z toho viníte vše ostatní.

Obviňujete toho člověka a tu věc, která se stala. Viníte z toho nějakou okolnost nebo událost. Chceme, abyste si připisovali zásluhy za každou svou emoci, protože každá vaše emoce je prostým vedlejším produktem nebo náznakem vaší frekvence v souvislosti úplnou frekvencí toho, kým jste.

Jedna vaše část je nefyzická a jedna fyzická, a mezi těmi dvěma částmi je vibrační vztah: Jste tady ve své fyzické zkušenosti, zkoumáte rozmanitost, poznáváte to, co nechcete, a tudíž to, co chcete, a kdykoliv zažijete něco, co ve vás tvoří jakýkoliv názor, což se děje na všech úrovních vašeho bytí, i na buněčné úrovni, vypouštíte rakety touhy… i na buněčné úrovni… a ty rakety touhy jsou vibrační rakety, vibrační projekce myšlenek, jsou to vibrační rakety, které vibrují a mají silný bod přitažlivosti, a když jednu z nich vypustíte, my na ni letíme, stáváme se jí, chápeme ji, smícháme ji se vším, čím jste se stali.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *