Více překladů – Více Abrahama – Jak?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Milí příznivci mých překladů a Abrahama. Překladům Abrahama se ve svém volném čase věnuji už nějakou tu dobu.

Mít tak možnost poskytovat hodnotu Vám, kteří z toho věřím máte prospěch, mě velmi baví a naplňuje. Vaše zpětná vazba v podobě komentářů jak na Facebooku tak na Youtube a mém webu mě vždy moc těší a motivuje mě pokračovat v tom, co dělám.

Za tu dobu, co překládám Abrahama, se vytvořila skvělá komunita Vás, kteří mé překlady sledujete, sdílíte a šíříte. Na Facebooku je vás už více jak 1300, což je úžasné.

Až doteď jsem se překladům na svůj YouTube kanál věnoval ve svém volném čase a přidával příspěvky na web zdarma pro vás na zhlédnutí. Nicméně mým snem a přáním by bylo věnovat se překladu těchto skvělých témat jako je Abraham naplno a mít možnost Vám tak poskytovat ještě více skvělého obsahu, pravidelněji a kvalitněji než doposud.

Co mi Vaše podpora umožní, a co z toho získáte Vy?

Budu se tak moct více věnovat tomu, co miluji, co moc mě baví a dělá mi radost díky tomu, že můžu dělat tak i radost Vám, kterým se tyto překlady líbí a vidíte v nich hodnotu. Vy tak budete mít k dispozici více překladů, které pravidelněji budu na webu zveřejňovat. 

Jak můžete přispět?

Přispět je možné hned tady na stránce přes tlačítko “Přispět (najdete ho i ZDE) na pravé straně nebo na konci jakéhokoliv článku. Můžete si vybrat libovolnou částku, kterou byste rádi přispěli.

Těm z Vás, kteří se rozhodnou přispívat, moc děkuji. Tohle je jen začátek a s Vaší podporou vám tak budu moct v budoucnu poskytovat i odlišný typ obsahu – jako třeba emailové seriály, ebooky s citáty, apod. Možnosti jsou neomezené 🙂

Ještě jednou děkuji a oceňuji všechny, kteří mé překlady sledujete.

David Dajw Formánek

Líbí se vám články a videa? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

13416962_485569198318547_7691855950078698019_o

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

10 komentářů

 1. Ahoj Dajwe, tvůj web sleduji už delší dobu.Asi před týdnem, jsem rozjela momentum víc Abrahama česky. Louskala jsem ještě videa s automatickým překladem na You Tube… (užitek nic moc).Tvé překlady jsou luxus.Díky, díky, díky.

 2. Ahoj,je to perfekt,děláš super věc,máš palec nahoru .

 3. Ahoj,ďakujem moc za preklady.Slovenský účet nemáš?Toto mi nejak nefunguje,príp.by si mohol uverejniť IBAN.Prosím,meditácie neprekladáš?

 4. Opět krásný překlad velmi velmi děkuji a oceňuji to.Dajwe díky Vašim překladům si dělám jinou představu o tom,jak funguje naše VĚDOMÍ(někdo by to nazval DUŠE) v nefyzičnu.Je to fakt zajímavé.
  Zdraví Vlaďka

 5. Davide, Prave jsem zhledla vami prelozene video Esther/Abraham Hicks. Libi se mi vase Web. Stranky. Jsem moc rada, ze se venujete takovemu poslani predat a rozsirit tyhle vedomosti vsem, kdo o ne maji zajem. Kdysi jsem sama hledala jestli existuji ceske preklady knih od Esther/Jerry Hicks, abych mohla nasmerovat svou rodinu a pratele v cesku na tyto vedomosti. Nasla jsem jen 2-3 knihy v cestine, Ask and It Is Given byla jedna z nich. Videa v cestine jsem nikdy nenasla. Chtela bych financne prispet na vasi cinnost, ale ziji v cizine. Je nejaky zpusob jak by to bylo mozne? Kde vam muzu poslat spojeni na me? Dekuji za vase usili v predavani skvelych vedomosti!

  • Mileno, je možné přispět přes PayPal (ve formuláři jsou dvě možnosti – Kartou (což je Paypal) a bankovní převod), což lze i ze zahraničí. Pro bankovní převod ze zahraničí by bylo asi třeba více informací – kdyžtak mi napište na d.formanek@email.cz

 6. Bibiana Bartošová

  Ahoj Dajwe, taky bych tě chtěla obdarovat, ale potřebuji k tomu poštovní adresu. Tak pokud budeš chtít, pošli mi ji na bibiana.bartosova@email.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *