Více překladů – Více Abrahama – Jak?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Milí příznivci mých překladů a Abrahama. Překladům Abrahama se ve svém volném čase věnuji už nějakou tu dobu.

Mít tak možnost poskytovat hodnotu Vám, kteří z toho věřím máte prospěch, mě velmi baví a naplňuje. Vaše zpětná vazba v podobě komentářů jak na Facebooku tak na Youtube a mém webu mě vždy moc těší a motivuje mě pokračovat v tom, co dělám.

Za tu dobu, co překládám Abrahama, se vytvořila skvělá komunita Vás, kteří mé překlady sledujete, sdílíte a šíříte. Na Facebooku je vás už více jak 1300, což je úžasné.

Až doteď jsem se překladům na svůj YouTube kanál věnoval ve svém volném čase a přidával příspěvky na web zdarma pro vás na zhlédnutí. Nicméně mým snem a přáním by bylo věnovat se překladu těchto skvělých témat jako je Abraham naplno a mít možnost Vám tak poskytovat ještě více skvělého obsahu, pravidelněji a kvalitněji než doposud.

Co mi Vaše podpora umožní, a co z toho získáte Vy?

Budu se tak moct více věnovat tomu, co miluji, co moc mě baví a dělá mi radost díky tomu, že můžu dělat tak i radost Vám, kterým se tyto překlady líbí a vidíte v nich hodnotu. Vy tak budete mít k dispozici více překladů, které pravidelněji budu na webu zveřejňovat. 

Jak můžete přispět?

Přispět je možné hned tady na stránce přes tlačítko “Přispět (najdete ho i ZDE) na pravé straně nebo na konci jakéhokoliv článku. Můžete si vybrat libovolnou částku, kterou byste rádi přispěli.

Těm z Vás, kteří se rozhodnou přispívat, moc děkuji. Tohle je jen začátek a s Vaší podporou vám tak budu moct v budoucnu poskytovat i odlišný typ obsahu – jako třeba emailové seriály, ebooky s citáty, apod. Možnosti jsou neomezené 🙂

Ještě jednou děkuji a oceňuji všechny, kteří mé překlady sledujete.

David Dajw Formánek

Líbí se vám články a videa? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji.

13416962_485569198318547_7691855950078698019_o

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte moji tvorbu i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Oceňuji vaše rozhodnutí přispět na překlady a chod stránek.

Jakmile vyplníte jméno a email a níže kliknete na "Přispějte nyní", přijde vám email s informacemi o platbě.

Děkuji.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Žádná touha není nereálná

Manifestace nejsou jen fyzické věci, které vidíme. Abraham zde vysvětluje proces tvoření a popisuje, co vše může být manifestace, a co je při tvoření důležité.

10 komentářů

 1. Ahoj Dajwe, tvůj web sleduji už delší dobu.Asi před týdnem, jsem rozjela momentum víc Abrahama česky. Louskala jsem ještě videa s automatickým překladem na You Tube… (užitek nic moc).Tvé překlady jsou luxus.Díky, díky, díky.

 2. Ahoj,je to perfekt,děláš super věc,máš palec nahoru .

 3. Ahoj,ďakujem moc za preklady.Slovenský účet nemáš?Toto mi nejak nefunguje,príp.by si mohol uverejniť IBAN.Prosím,meditácie neprekladáš?

 4. Opět krásný překlad velmi velmi děkuji a oceňuji to.Dajwe díky Vašim překladům si dělám jinou představu o tom,jak funguje naše VĚDOMÍ(někdo by to nazval DUŠE) v nefyzičnu.Je to fakt zajímavé.
  Zdraví Vlaďka

 5. Davide, Prave jsem zhledla vami prelozene video Esther/Abraham Hicks. Libi se mi vase Web. Stranky. Jsem moc rada, ze se venujete takovemu poslani predat a rozsirit tyhle vedomosti vsem, kdo o ne maji zajem. Kdysi jsem sama hledala jestli existuji ceske preklady knih od Esther/Jerry Hicks, abych mohla nasmerovat svou rodinu a pratele v cesku na tyto vedomosti. Nasla jsem jen 2-3 knihy v cestine, Ask and It Is Given byla jedna z nich. Videa v cestine jsem nikdy nenasla. Chtela bych financne prispet na vasi cinnost, ale ziji v cizine. Je nejaky zpusob jak by to bylo mozne? Kde vam muzu poslat spojeni na me? Dekuji za vase usili v predavani skvelych vedomosti!

  • Mileno, je možné přispět přes PayPal (ve formuláři jsou dvě možnosti – Kartou (což je Paypal) a bankovní převod), což lze i ze zahraničí. Pro bankovní převod ze zahraničí by bylo asi třeba více informací – kdyžtak mi napište na d.formanek@email.cz

 6. Bibiana Bartošová

  Ahoj Dajwe, taky bych tě chtěla obdarovat, ale potřebuji k tomu poštovní adresu. Tak pokud budeš chtít, pošli mi ji na bibiana.bartosova@email.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *