Vícenásobný partnerský vztah

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

HOST: Je tak vzrušující tu být. Mám takovou radost, je obrovská. Má otázka perfektně zapadá do tohoto prostředí bratrské lásky. A ta otázka je: Když se lidé rozhodnou žít ve vícenásobném partnerském vztahu, má pro ně být víc důležité starat se o zejména vlastní Vortex?

AH: Vždy.

HOST: Nebo se starat spíš o ten celek?

AH: No tak můžete si zvolit jen jedno. Když preferujete vztah, který máte se svým vlastním bytím, pak užíváte tuto páku pozitivní energie. A pak máte jasnost a načasování. A jedině tak máte něco, co můžete dát svému celku nebo komukoliv o kom zde mluvíte. Někdy se děje jedna věc. A patří do podmínečného lidského prostředí. Vy se přes to ale dostáváte, tak jak to tu neustále rozebíráme.

Ale zde je to co se děje a proč: Jste tu v tomhle fyzickém těle a sledujete co se děje kolem vás. A i když cítíte emoce, které vám sdělují že je zde vaše druhá část, od které se možná občas vzdalujete ve chvílích svého nesouladu, tak si většina lidí myslí, že to je prostě součást života. Takže to neřešíte, tento svůj vztah s vnitřní bytostí, protože jste ztratili schopnost se sobecky starat o to, jak se cítíte. Byli jste vytrénováni okolím abyste ho dávali na první místo!

Takže lidstvo se postupem času a liší se to v různých kulturách a také v různých dobách, ale ten hlavní trend který tam je, že se snažíte přibližovat a náležet k sobě navzájem, protože ti druzí jsou pro vás více hmatatelnější, než váš neviditelný Vortex, což musí být pěkně otravné. Velmi, občas opravdu ano. A v těchto svých pokusech náležet jeden druhému, chcete aby vás ten druhý chápal. A tak ve snaze, abyste byli pochopeni, protože vy chcete tolik moc abyste byli pochopeni, přizpůsobujete svou vlastní frekvenci, abyste byli pochopeni. A pokaždé kdy přizpůsobíte svou frekvenci, abyste byli pochopeni…

Úplně na začátku jsme dnes mluvili o tom, že když jste šťastní celou dobu a jsou věci, které jsou kolem vás a které tak šťastné nejsou, pak vás okolí může označit za blázna. Jak můžeš být šťastný v takových podmínkách? A ve snaze, aby si nemysleli, že jste se zbláznili se s nimi začnete zaměřovat na ty špatné věci a stoprocentně se začnete cítit stejně jako oni, což způsobí, že oni se začnou cítit lépe. Vy se už nebudete cítit dobře, ale budete se cítit být jimi více pochopeni.

A to je ta hlavní věc, kterou si musíte rozhodnout: Na kroku 1 vždy záleží, protože bez této interakce a bez této touhy v kontrastní situaci ztrácíte napojení na svou úplnost. Jinými slovy: Pokud jste nezažili odpojení, jak můžete vědět že chcete být online? Vše je nějaká forma relativity. Je to tak? Nemůžete se bez té zkušenosti správně zaměřovat. Nezabývejte se ale tolik krokem číslo 1. Nechcete strávit celý život plácáním se v detailech kroku č.1. Takže, jakmile získáte koncept a jakmile se opravdu rozhodnete že chcete sobecky nejen pro sebe, ale hlavně pro zajištění všech o které se staráte, že chcete inklinovat ke své vlastní frekvenci. Že se na ní chcete naladit, že chcete svou úplnost. Abyste měli dobré načasování a ty nejlepší možnosti.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Trvá to příliš dlouho

Esther měla ve čtvrtek opravdu zajímavou zkušenost v nehtovém salónu. Takže, šla do salónu a cítila se skvěle a naplněná. Zažila opravdu skvělý den. A přišla tam a byli tam 3 manikéři a 3 klientky. Esther seděla uprostřed. A Esther si to opravdu užívala. A byla mimořádně vtipná. /smích/ Ale byla jediná kdo o tom věděl. /smích/

No a tak se smála sama pro sebe. A myslela si: Chtěla bych, aby věděli jak jsem vtipná. Ale oni to nevěděli. Bylo tam trošku jazykové bariéry. Trošičku, ale hlavně tam byl vibrační rozdíl. A Esther to připadalo velmi zábavné. Takže, čím víc byla zábavná a čím víc to nevěděli, tím byla zábavnější. A Esther si pomyslela jak je to relativní. Tato vzájemnost, o které jsme hovořili. Když mám vzájemnost se svým vnitřním bytím, tak aspoň pobavím Jerryho. /smích/

Což byl její cíl v jejich společném životě. A stále je. No a oni jí stejně neposlouchali. A pak začala hrát hudba. Sarah Brighton Je to skvělá vokalistka a ta píseň byla Esther velmi známá. A sedělo jich tam šest, seděli velmi blízko sebe a tak se navzájem velmi dobře slyšeli. Esther si pomyslela, že by jim mohla říci něco o téhle písni: Víte, Jerry a já jsme před pár lety koupili nový karavan. Přivezli nám ho pracovníci od toho prodejce vozů a byl to náš první karavan. A tak jsme do něj naložili všechny věci a zapřáhli ho za náš vůz, abychom si ho odvezli.

Ale pak jsme začali zjišťovat co a jak v něm použít. Všechno to vybavení v něm a ty věci. Takže, nakonec jim to trvalo 3 dny, kdy nás učili jak použít to a jak tamto. A v jednu chvíli nás pracovník učil jak použít hudební aparaturu. Byla to úžasná hudební souprava. A audio mělo prostě nejlepší zvuk jaký kdy slyšeli. A ten muž řekl: Máte CD? A oni řekli, no měli jsme jedno ale to je zahrabané v hromadě věcí. A ani nevíme kde. A v tu chvíli někdo zaťukal na dveře. Někdo za dveřmi řekl: Mám tady balíček pro Jerryho a Esther Hicks.

Tak otevřeli balíček a v něm bylo CD. Od jednoho z vás, kterému Jerry a Esther řekli, kam jedou. A tak ho vložili do přehrávače a z reproduktorů se ozvala píseň, která právě hrála.

HOST: Wow.

AH: A Esther si pomyslela: To byla nejmagičtější věc. Nemohla to vůbec vydržet, chtěla aby to taky slyšeli. Ale nikdo neřekl: Ach. /smích/ Nikdo neřekl: Wow. Nikdo neřekl nic! Prostě nic! /smích/ Nikdo se nezajímal o tuto hyper dokonalou manifestaci Zákona přitažlivosti, kterou jim Esther vysvětlovala. A pak si pomyslela: To o čem zde mluvíme.

Čtěte také:  Nechtějte manifestaci, chtějte uspokojení!

O vzájemnosti. A pomyslela si: Oni nerozumí Zákonu přitažlivosti. Oni nejsou vzájemní se mnou v naší společné touze padnout k zemi z úžasnosti Zákona přitažlivosti a dokonalosti vesmíru. Nemám s nimi takovou vzájemnost. Ale nemusí mě to mrzet. Protože většina lidí, kteří chodí na mé semináře mi neumí udělat nehty. /smích/ Mám s nimi tuhle vzájemnost. Podívejte na mé krásné nehty! Vidíte jak jsou pěkné? Vážně. Přesně to co jsem chtěla. Pěknou barvu, správný tvar. To byla naše vzájemnost.

A chceme poukázat na to, že když hledáte pozitivní aspekty, A co tím myslíme? Myslíme tím, když hledáte aspekt na někom a cítíte se pozitivně, když ho najdete, našli jste uspokojení. Našli jste uspokojení a objevením tohoto uspokojení jste došli k vibrační shodě se svou vlastní vnitřní bytostí. Se všemi svými zdroji. A Esther trošku cítila nepříjemný pocit z toho, že ty lidi vůbec nezaujalo, když jim dávala vše co měla a že je nepozvedla tím, že díky tomu příběhu lépe rozuměli vesmírným zákonům. Ale, zažívala s nimi vzájemnost ve spoustě jiných úrovní. Byl to krásný salón, který se blýskal čistotou, pracovníci byli pečliví a vždy jí dali rychle termín, pracovali dobře a starali se o ní, ona jim zaplatila, oni si peníze vzali poskytli jí dokonalé služby.

Jinými slovy: Nemusí splňovat úplně všechno. A když přestanete klást tyhle požadavky. A týká se to všech – lidí se kterými žijete, lidí se kterými spíte, lidí se kterými děláte skoro vše, nechtějte po nich, aby byli s vámi vzájemní naprosto ve všem. Hledejte věci, ve kterých najdete své uspokojení. A pak už nikdy nebudete muset použít ostatní jako důvod své nespokojenosti. Což vás stejně jen odtahuje od vaší vnitřní bytosti, která už dávno našla tu vzájemnost a spokojenost.

Děkuji, děkuji, děkuji.

AH: Opravdu dobré. Máte dost?

HOST: Pochopil jsem to správně?

AH: Ano, samozřejmě.

Překlad: Crazy Woman 2018

 

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkuji!

 

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *