Abraham Hicks – “Víme, mělo by to být těžké…”

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Nechápu, co dělám špatně. Nechápu, kam to šlo. My říkáme: Nikam to nešlo, jen si to neumožňujete  vidět tou perspektivou, tou otázkou. Tou otázkou, která vychází z pocitu,  že něco je špatně s tím, co dělám. Ten pocit je jako pocit pochybností, jako pocit zmatení… takže najděte myšlenku,  která vám dá odlišný pocit. Ne najít myšlenku,  která vás zavede k řešení. Najděte myšlenku,  která vám dá odlišný pocit. Víme, že to zní hloupě… protože jste přišli se naučit  být záměrnými tvůrci své reality. Víme, mělo by to být hodně těžké. Mělo by to být těžké. Měl by existovat dlouhý seznam věcí,  které byste měli k tomu udělat. Svou slabou a chabou mysl, která se vždy zaměřuje  na nesprávné místo, bych měl být schopen přinutit  se zaměřit na smysluplné věci. My na to: Nee… to není ono. To není ono.

Stačí vám najít něco jemného  a dobře pociťujícího. Než to budete schopni udělat,  musíme vás přesvědčit, že to je vaše práce. Jste tak zvyklí se snažit tak tvrdě  a srovnávat se s ostatními, vše to dělat správně, a slyšeli jste  o tom, co je správné a špatné, a o plusech a minusech  různých věcí,  a tak často v mysli  zpochybňujete svou hodnotu. My na to: Odkud tohle vše máte?  Zdrojová energie vás zbožňuje a teče k vám a nabízí vám v každou chvíli vše,  co byste kdy mohli chtít či potřebovat. Stačí vám se dostatečně  zjemnit, abyste to přijímali. Což znamená najít jemnou myšlenku  a přestat se na chvíli kritizovat.

Přestaňte si vyčítat, co neděláte, a přestaňte používat to,  co jste dříve dělali úspěšně, abyste se kritizovali  za to, co neděláte. Je to jako říkat:  Bývala jsem tak štíhlá… Bývala jsem tak štíhlá a teď nejsem. Nepoužívejte dřívější úspěchy,  abyste se trápili nyní. Nepoužívejte nic, abyste se trápili. Používejte cokoliv, co vás  napadne, abyste se utišili. Vyprávějte příběh tak,  jak se u něj cítíte nejlépe. Narodil jsem se jako dobrý  člověk a zůstávám jím. Jsem milovaná. Jsem hodnotná a zdroj mě  zbožňuje a proudí ke mně.

reflection_16-wallpaper-1280x720

Přicházím na to… nemusím na to  vše přijít naráz. Vše je v pořádku. Neustále se to lepší. Je to jen o tom, jak se cítím. Ráda na to přicházím. Přicházím na to. Neděje se nic velkého. Neděje se nic vážného. Můžeme vám říct, že se  nikdy neocitnete v pozici, kde zdroj se od vás odpojí. Jen jste se ocitli v situaci,  kdy si ho neumožňujete přijímat. Kdybyste se setkali s přáteli a mluvili  o tom nejvtipnějším, co si pamatujete,  vaše energie by se posunula. Dokážete najít nějaké snadné myšlenky? Něco, u čeho jste se cítila dobře?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Klíčem je očekávání

Musíte být na tom místě. Jen pochopením, že jde  o dosažení emoce. A emoci jste schopní dosáhnout  příměji, než si myslíte. Přestaňte se zaměřovat  na jakékoliv téma, které vás rozčiluje. Zdá se vám to kontraintuitivní,  protože jste se od ostatních lidí naučili, že se máte vzchopit, dodělat to…  “je mi jedno, jak se cítíš. Svět se kolem tebe netočí.” To není pravda.  Svět se kolem vás točí. Váš svět se točí kolem  vašeho emočního stavu.

Musíte udělat cokoliv, co vás napadne,  abyste si zlepšili svůj emoční stav. To znamená, abyste hledali způsoby,  jak se cítit lépe nyní, nyní, nyní, dokud se s tím nesžijete. Vytvořte si svou vibrační  atmosféru tím, že vám bude záležet  na tom, jak se cítíte, a nalézáním dobře  pociťujících myšlenek. Jen se nejprve utište. Když se srovnáváte,  tak se neutišujete. “Bývalo to lepší a teď nevím, co dělám,”  to není utišování, ale zhoršování.

To je jako píchat do sebe horkou tyčí. To téměř záměrně zhoršujete. Spoustu věcí musíte vypustit,  protože jste se rozhodli se utišit. Na chvíli na ty věci nemyslete. Něco vám přijde na mysl  a cítíte zhoršení nálady, řekněte si: Zvážím to později.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *