Abraham Hicks – Víra ve znamení a proces manifestace

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Děkuji. Moje otázka je: v posledních několika měsících jsem hodně meditovala. Dostávám znamení o věcech, které chci, nebo o jedné konkrétní věci, kterou chci. Zjišťuji, že těm znamením nevěřím.

Abraham: Přestaňte s tím.

Takže říkáte, že máte nějaké myšlenkové vzorce, nějakou nedůvěru v něco, ale jste schopná ztišit svou mysl a tu nedůvěru pozastavit. A jak přijde impuls nebo znamení nebo jeho uvědomění, jakmile se na něj zaměříte, ta nedůvěra se znovu vrátí. Jen pokračujte a za nějakou chvíli se ta nedůvěra nebude vracet. Zde je jedna věc, kterou chceme, abyste si všichni vyslechli. Většina lidí by řekla: Dokud se to, co chci, nezhmotní, nebudu tomu věřit. My na to: Musíte mít nějakou víru v proces.

Žádáme vás, abyste ohledně toho necítila jistotu a nepotřebovala, aby se to manifestovalo, protože to aktivuje tu nedůvěru, protože realita potvrzuje, že byste tomu neměla věřit, protože se to nestalo. Realita bude vždy prokazovat, že váš sen se neděje… nebo se alespoň nestal. To je smysl konverzce, kterou v této době máme. Žádáme vás, abyste nehledala důvěru nebo víru, protože ta může být blíže k manifestaci, jen vás žádáme, abyste se cítila uspokojeně v myšlence.

Jak uvidíte znamení, může to pro vás být velmi uspokojující. Chápete? Máte dobrý pocit z myšlenky. Pokud hledáte uspokojení z myšlenky, ne sílu a moc to vytvořit nyní ve svém životě…

daisies_at_sunset-wallpaper-1366x768

Abraham: Začínáte hodně přemýšlet. Jen vnímejte uspokojení a časem se přemění do důvěry. Pokud máte spíše pocit nedůvěry než uspokojení, nemůže se přeměnit do důvěry.

Pokud najdete uspokojení, to se může přeměnit do více a více uspokojení, pak do důvěry, pak do přesvědčení, pak do vědění a pak se to přemění do reality. Do plnohodnotné manifestace, kterou budete moct vnímat všemi smysly. Na začátku jen žádejte o uspokojení. Ne důkaz, ne rychlost, ne hybnou sílu, jen uspokojení… “Ah, z té myšlenky mám tak dobrý pocit. To je tak uspokojivá myšlenka.” Esther během dne uznává: Tohle je tak uspokojivé. Tohle je tak uspokojivé. Tohle je tak uspokojivé.

Minulý týden strávila téměř celý den na letišti. Bylo to v pondělí. Měla více příjemných setkání s více příjemnými zkušenostmi než obvykle za celý týden, dva nebo tři. Protože stále hledala důvody se cítit uspokojeně, což přináší něco dalšího a dalšího a dalšího. Toho dne v letištní hale na svém počítači udělala víc věcí než za celé týdny. Je jedno, kde jste, co se děje… jak se dostanete do toho uspokojivého stavu… zajímavé je, že veškeré to uspokojení, a její zavazadlo se i tak rozbilo.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Nechte to být... nesnažte se to napravit

Vždy je něco víc, co je možné vyčistit. Vždy něco více, co chtít. Vždy potenciál pro větší vylepšení u více témat. Více uvědomění, že stále to může být lepší. Mluvíme o tom, jakoby to byly jen malé věci, ale jsou to všechny věci. Vytvořit hrad je stejně snadné jako knoflík. A vytvořit knoflík je stejně uspokojivé jako vytvořit hrad. Pokud vážně potřebujete knoflík…

Host: Děkuji.

Abraham: Stačilo?

Host: Ano.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

1 komentář

  1. Pekné a práve na moje narodeniny ☺ Velikánske ďakujem 😘

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *