Abraham Hicks – Vítejte na planetě Zemi

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Být u vás první den vašeho života, řekli bychom vám: Vítejte na planetě Zemi. Není nic, čím byste nemohli být, co byste nemohli dělat nebo mít. Jste úžasní tvůrci. A jste zde, protože jste se pro to záměrně rozhodli. Uplatnili jste úžasný zákon záměrného tvoření. A výsledkem toho jste tady na Zemi. Věnujte v myšlenkách pozornost tomu, co chcete. Přitahujte si zkušenosti, které vám pomohou si uvědomit, co chcete. A pak už myslete pouze na to, co chcete. Většinu času tady budete shromažďovat data, která vám pomohou se rozhodnout, co chcete. Na vás je ale si uvědomit, co chcete, a pak se na to zaměřovat.

first-class-spring-picture-hd-wallpaper-spring-wallpaper-for-desktop-high-resolution-image-hd-free-iphone-widescreen-pictures-screensavers-downloads-nature-flowers

Takto si to, co chcete, přitáhnete do života. Tomu se říká proces tvoření. Myslet na to, co chcete, tak často a jasně, že vaše vnitřní bytost vám nabídne emoci, A tím, že budete myslet s emocemi, se z vás stane silný magnet. Takto si do života přitáhnete to, na co myslíte. Mnohé myšlenky, které si budete myslet, nebudou ze začátku silně přitažlivé. Pokud si je nebudete myslet dost dlouho, že se z nich stane víc. Čím víc jich bude, tím budou silnější. Vašeho prvního dne bychom řekli: “Vyražte na cestu”. s vědomím, že na vás je uvědomit si, co chcete, a pak se na to zaměřovat.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *