Abraham Hicks – Jak čtení ovlivňuje náš soulad?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Dnes jsme mluvili o slovech. Jsem vášnivá čtenářka a moc ráda čtu. Čtu beletrii, naučnou literaturu… Jaký má čtení vliv na náš vibrační soulad?

Abraham: Obrovský.

Host: Máme si tedy dávat pozor, co čteme?

Abraham: To záleží na tom, jak se ráda cítíte.

Další.

Je to třeba ještě vysvětlovat? Je to dost jasné, ne? Když si dlaněmi zakrýváte obličej, tak se díváte na špatný film.

Host: Dobře.  To je dobré.

Abraham: Takže… Vyberte si knihu… Nejprve si vyberte emoci, jakou chcete cítit. Vyberete si vibraci a pak budete inspirována ke knize. Většina si vybírá knihu, která je inspiruje k vibraci. Když si vyberete vibraci, pak vás inspiruje kniha. Když budete inspirovaná ke knize “Vražda a chaos”, musíte přijmout, jakou jste měla aktivovanou vibraci. Když je někdy vaše vibrace hluboko na dně, tak trocha vraždy ve vás vyvolá příjemné pocity. Že?

Host: To ano.

Book

Abraham: Ale chcete se dostat do vyšších vibrací. A tohle si mnozí z vás začínáte uvědomovat. Tohle vám moc rádi říkáme. Většina lidí hledá něco, co v nich vyvolá nějaký pocit. Když jste zde na náběžné hraně, kde souvisle létáte ve vysokých vibracích, tak se kolem vás nevytvoří moc věcí, které byste našla, tak je musíte vytvořit. Když se ale zamyslíte… Když se vrátíte k základům…

Sledování východu či západu slunce se někdy ničemu jinému nevyrovná. Východy a západy jsou tu od nepaměti. Nemusíte vždy být v nějaké aréně a sledovat, jak se něco děje. Chceme vám říct, že i když je velmi naplňující si vybrat vysokou vibraci a být inspirovaná k tomu se účastnit v něčem, co vytvořil někdo jiný. To je velmi naplňující.

Ale nejvyšší potěšení máte z toho, když se sladíte s tou vysokou vibrací a vytvoříte něco nového. Teď mluvíme o rozdílu mezi tím být stvořitelem a pozorovatelem.

Host: To člověku úplně změní vnímání.

Abraham: Že ano, moc dobré.

Host: Děkuji.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *