Abraham Hicks – Vlna růstu a expanze

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Došlo mi něco zajímavého, co jste právě řekli… a to je, že záleží na naší rezonanci.

Abraham: Používáme slovo rezonance, protože… dříve jsme říkali slovo “vědět”, když něčemu věříte, můžete mluvit o něčem, čemu chcete věřit, a někdy i mluvíte o věcech, o kterých věříte, že jim věříte. Ale když je víte, v tom je ta skutečná rezonance. Když vám něco vážně zní důvěryhodně, to znamená, že myšlenka, kterou máte v tuto chvíli, se vibračně rovná myšlence vašeho vnitřního bytí o té stejné věci ve stejnou chvíli. Abyste pochopila rezonanci nebo skutečné vědět, nejprve musíte přijmout, že vaše vnitřní bytí existuje, a pak musíte přijmout, že vaše vnitřní bytí je s vámi neustále a zaměřuje se na to, co vy.

Má názor na to, na co vy máte názor. Když se díváte na někoho a řeknete: “Ten člověk je špatný člověk,” a cítíte se špatně, a máte různé důkazy a odůvodnění se tak cítit, to není rezonance s vaším vnitřním bytím, to je opak rezonance. To si ukazujete, že vaše vnitřní bytí si myslí něco jiného. Vymysleme zde nové slovo pro váš přínos. Antirezonance vám také může pomoct. Co cítíš? – Antirezonanci. Co tím myslíš? To, co si o tomto myslím, se liší od toho, co si o tom myslí mé vnitřní bytí. Co s tím uděláš? Přesvědčím své vnitřní bytí, že se mýlí.

My na to: S tím hodně štěstí. Tím si akorát přitáhnete více zkušeností, dokud vám vnitřní bytí více způsoby neukáže, že existuje myšlenka, která vám bude více prospívat.

Host: Takže během dne… řekněme, že poslouchám vaši nahrávku, a přijde mi nápad… mám ve svém těle doslova pocit…

Abraham: To se vy, ve svém těle, zaměřujete v naprostém souladu se svým vnitřním bytím. To je ten pocit. To jste vy v souladu se sebou. Jde o nejvyšší pocit moci. To je nejvyšší osvícení. To jste ve svém nejsilnějším stavu bytí. Tato rezonance může přijít z různých míst. Přichází z úst dětí, z přírody… je neustále všude kolem vás. Nemusí přijít z nahrávky Abrahama.

Host: Jasně. Stává se mi to, když poslouchám hudbu, a dostanu se do souladu. Vnímám to fyzicky…

Abraham: Dovolte nám to vyjádřit takto, což pro vás bude znamenat víc nyní s touto aktivní otázkou. Představte si korek plující na hladině vody.

Když ten korek držíte pod vodou… tomu říkáme negativní emoce… ale když ho pustíte, znovu se vynoří na hladinu. To je rezonance.) Nemusíte na svém souladu pracovat. Jen nedělejte to, co tomu souladu brání. Rezonance je přirozená… je pro vás přirozené být v naladění na tuto energii. Jste jejím rozšířením. Je pro vás přirozené se cítit dobře, a aby vám nápady chodily. Některým z vás naskočila husí kůže… to je rezonance. To je rezonance.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Věřte svému vlastnímu vedení

Host: Ano… každý den, když pracuji na svém podnikání, a dojde ke scénáři, jako u zahradníků… mám pocit, že si bráním jít do toho stavu rezonance s tím, kde chci, aby moje podnikání… aby to řešení přišlo…

Abraham: Zde je jedna věc… nežádejte o nemožné… nežádejte o rezonanci, když zažíváte chvíli prvního kroku. Na chvílích prvního kroku záleží… kontrast je důležitý. Takto se váš vortex zaplnil jasností o tom, kým skutečně jste, a co skutečně chcete. Kontrast, který si myslíte, že se ho chcete vyhnout, je to, co dává věčnost do věčnosti. Nechcete přestat zažívat kontrast… nevyčítejte si tedy, když necítíte rezonanci se zdrojem, když zažíváte kontrast. To je chvíle vypuštění rakety, to je chvíle žádání.

Vývoj veškerých druhů a věcí probíhá jedině, protože ti jako vy jsou ochotni se vystavit kontrastním zkušenostem, které ve vás probouzí velmi dobré otázky. Někdy je třeba vystavení docela hodně kontrastu, aby vás to přimělo definovat velmi dobrou otázku. Nemůžete získat velmi dobrou odpověď bez velmi dobré otázky. Nemůžete získat úžasné řešení, aniž byste nějakou chvíli prozkoumávala jeho absenci. Chápete?

Chceme, abyste se měla ráda a přijímala to vše, Protože to vše je součástí procesu expanze. Jak to uděláte, budete uprostřed nějakého chaosu a někdo řekne: Proč máš tak dobrou náladu? Vy na to: Zažívám vlnu růstu. Z tohoto vzniknou velmi dobré věci.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *