Abraham Hicks – Vnímejte celkový obraz

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Být tím, kým jsme… říkáte, že jsme v přední linii a je nás menšina. Slyšela jsem, jak jste v některých nahrávkách mluvili o posunu, kterým na úrovni vědomí procházíme s naší planetou.

Abraham: V přední linii nikdy není plno, že?

Host: Ne.

Abraham: Proč si myslíte, že v přední linii nikdy není dav? Když je vám vesmír schopný dodat cokoliv, co si dokážete představit, není zábavné říct: Co mohu jedinečného si představit? Co mohu dělat, být, mít nebo cítit, co je ještě lepší, než kdokoliv jiný kdy zažil? Proto v přední linii není dav. Protože všichni vždy směřujeme ven. Jsme podporování vším, co nás předchází, a vše, co se děje nyní, dává zrodu nové touze, která nás táhne dopředu k novému. Je spousta lidí, kteří se dívají na to, co je, že je to nutí zůstat v současném stavu bytí déle.

Chtěli jsme to zmínit, protože jste kolem toho chodila a chceme říct, že jediné místo, kde budete uspokojeni, je v přední linii… nikdy nebudete šťastní v realitě, na které se všichni shodnou, a jen ji opakují. Nepřišli jste sem jako historici… přišli jste jako tvůrci nového. Tam se nachází veškeré naplnění a uspokojení. Zbytek je jen opakování.

Host: Abych se dostala k jádru utišení pocitu… chodím už asi tři a půl roku do Anonymních alkoholiků, a mám problém s tím, se ztotožnit s tím: “Jsem alkoholička”. Samotný program o 12 krocích mi velmi pomohl vyrovnat svůj život…

Abraham: Než abyste se dívala na detaily… podívejte se na celkový příklad. a představte si všechny lidi, kteří vás v tom programu obklopují, kteří nabízí důkaz, který chcete žít. Žijí vylepšený život, udržují svou střízlivost, kterou všichni říkají, že chtějí… než abyste se zaměřovala na detaily, na kterých bychom my i vy mohli trochu hledat mouchy, zaměřte se na celek a utište se tím, že řeknete: “Cítím se lépe. Celkově se cítím lépe, že jsem se zde účastnila. Byla to berlička, kterou jsem potřebovala.

Bylo to pro mě tehdy vibračně přístupné. Je dokonalé, že to ke mně přišlo, a chválím se za to, že jsem si to umožnila přijmout.” Mám strach, že když se nebudu držet lidí v programu a sponzorů… když tam chodím, vidím ty rozdíly a poslouchám, jak většina vypráví své staré příběhy, jak hodně pili, apod. Takže ten strach chcete trochu utišit. Začala jste říkat: Tehdy to pro mě bylo dokonalé a je to dokonalé pro spoustu těchto lidí. Vždy mi to bude k dispozici. Tak jako jsem se vzdala drogy a našla rovnováhu, nyní se mohu vzdát této drogy a najít vlastní rovnováhu, protože ve skutečnosti chci cítit vlastní sílu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vesmír se točí kolem vás

Jinými slovy, spousta věcí, které v tom programu říkají… i když vás pobízí, abyste přiznala své selhání tím, že řeknete: “Jsem alkoholička,” nebo “Jsem zotavující se alkoholička,” my bychom řekli: “Jsem zotavující se vysílatel odporu.” “Učím se uvolňovat odpor. Jsem zotavující se umožňovatelka.” Jen najděte jiná slova. Jak byli Esther a Jerry spolu teprve krátce, stáli vedle sebe a poslouchali, jak někdo zpívá národní hymnu, a Esther si nejprve myslela, že Jerry nezná slova písně, a pak si uvědomila, že si vymýšlí vlastní slova, protože některé části se mu nelíbily, tak si vymyslel vlastní slova. To já dělám při modlitbě. Jen si vymyslíte vlastní slova.

Nechcete dělat vlny a říkat: “Tento program je špatný,” protože má velkou hodnotu a pro vás měl taky. Každopádně se můžete posouvat dál. Neřekla jste: “Stanu se alkoholičkou a pak se stanu trvalým členem Anonymních alkoholiků.” To jste neřekla.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *