Abraham Hicks – Vnitřní soulad & ostatní lidé

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Chceme, abyste si uvědomil něco důležitého. Řekněme, že jste si vzal k srdci to, o čem jsme tady mluvili. A tak jste se zaměřoval na dobře pociťované emoce. Jak říkáte, bezpodmínečně. Myslíte to ale vážně. Pociťujete oceňování a lásku a je snadné tyto emoce cítit. Nechováte je jen ke své partnerce, ale k různým jiným věcem a lidem. Trvale tyto emoce cítíte. Daří se vám být bez odporu, protože chcete být. Ráno po probuzení si uvědomujete, že během spánku váš odpor ustal. A pak se obecně zaměřujete na to, z čeho máte dobrý pocit. Ten pocit si chvíli udržíte.

A zákon přitažlivosti posléze reaguje na vaši čistou vibraci. A jak na ni zákon přitažlivosti reaguje, stane se podrobnější, ale zůstane stále čistá. Tím chceme říct, že když se rozhodnete cítit se dobře, ale uvědomíte si, že se dobře necítíte, pak přemýšlíte o těch obou pocitech. Hned zpočátku jste do svého bodu přitažlivosti vnesl trochu odporu. “Chci se cítit dobře, ale… …ale tak dobře se necítím.” Jak uvedete do pohybu tyto dva body přitažlivosti, jeden z nich pochází ze Zdroje, a ten druhý z vašich přesvědčení.

A tak zákon přitažlivosti způsobí, že se do těch obou vibrací vnese více detailů. Odpor tak stále sílí. Uvědomíte si, co chcete, ale pak si všimnete nepřítomnosti toho, co chcete. Všímáte si toho, co se vám na vaší partnerce líbí i nelíbí. Máte teda mezeru mezi tím, kým jste, co chcete a na co myslíte. A to vede k odporu. Čím více na něco opakovaně myslíte, a nejste si vědomi, co vám to do života přitahuje, čemuž říkáme tvoření mimoděk, kdy jen reagujete na okolnosti. Někdo vás pochválí a cítíte se dobře. Pokud vámi někdo pohrduje, cítíte se špatně. Máte pak aktivované tyto dvě vibrace, a máte pocit, že nad nimi nemáte kontrolu, protože spád vás unáší pryč.

1837114

V tuto chvíli vždy uvedeme příklad. Auto na vrcholu kopce v San Franciscu. Byl jste tam? Je tam krásně. Zařaďte na neutrál, parkovací brzdu uvolněte, a trochu do auta drncněte. Ať si dáte lekci ve spádu. Než se auto rozjede z kopce dolů, dostanete rozum a zatáhnete za brzdu. Tím ten spád na začátku zastavíte. Je snažší ho přerušit na začátku, kdy v tom není moc odporu. Pokud rozum nedostanete a necháte odpor narůst, tak pak… pak čtete knihy o vztazích.

Snažíte se zjistit, co je vhodné. Je vůbec vhodné být gayem, proboha? Na to téma musí být hodně knih. A po celém světě je spousta netolerantních lidí. A o tom všem je také hromada knih. A měli bychom se vzít? Měli bychom žít někde, kde můžeme? Budeme z toho mít finanční prospěch? Co si o tom myslí lidé? Brzy se ztratíte v těch všech detailech, které nemůžete kontrolovat. Snažíte se mít všechny ty detaily pod kontrolou. Ale kdybyste svůj odpor vyřešili ze začátku, nalezli byste nárust myšlenek bez rozporu, a pak byste zažili to, o čem jsme roky mluvili, což je vliv souladu. Pocit, kdy vámi proudí Zdroj.

A pokud jde o partnerství… Pokud jde o vztah s někým, na kom vám záleží. Největší nevýhodu, kterou jsi sobě a té osobě způsobujete, je to, že se snažíte sladit s tou osobou namísto se Zdrojem uvnitř vás. Necháváte jejich myšlenky a chování vás rozptylovat od vaší schopnosti nalézt dokonalý soulad s tím, kým jste. A pak z nich ani nezačnete získávat všechny úžasné zážitky, které byste z nich mohl získat, pokud by vaše vibrace byla bez odporu. Dává to smysl?

Host: Ano. Měl bych se teda zaměřit na Zdroj uvnitř mě a na to být v souladu?

Abraham: Je ale třeba na to myslet ze začátku. Jak se zbavíte pochyb? Dříve, než pochybovat začnete. Tato odpověď lidi pěkně štve, protože co dělat, když jste delší dobu v odporu? Zítřek je nový den. Začněte zítra s čistým štítem. Buďte co nejdéle bez odporu. Další den znovu a další den znovu. Než se nadějete, budete většinou bez odporu. Narazíte na nějaké nepříjemnosti, protože máte různá přesvědčení na různé věci. Ale jakmile si dokážete, jak je jednoduché dosáhnout vibrační stability, a co se po tom dosažení stane s vašim bodem přitažlivosti, pak už se nevrátíte ke tvoření mimoděk.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Technika na přitáhnutí si partnerského vztahu

1837580

Přestanete ledabyle myslet. Ledabylé myšlení tvoří velký odpor. A pak trávíte tolik času hrabáním se v detailech. Esther nedávno někomu říkala, že jí velmi záleží na umění rodičovství. Na to téma existuje tolik filozofií a názorů… Esther se z toho chtělo utéct pryč. Protože tohle nikam nevede. Pokud se nacházíte na vysoké vibraci a někdo jiný je uprostřed problému a vy se s ním snažíte domluvit, tak neuspějete. Vaše frekvence jsou od sebe vzdálené. Musíte říct: “Máš nejspíše pravdu. Dej mi vědět, jak ti to vyjde.” A pak utečte, jak nejdál dokážete. Tam, kde najdete svůj soulad.

Buďte bez přesvědčování druhých. Diskutování o podmínkách a správnosti a špatnosti věcí je ohromné plýtvání vaší životní zkušenosti. Nikdy tím ničeho nedosáhnete. Až na to… Něco tím dosáhnete. Přiměje vás to vypustit více raket. Vede vás to k expanzi. Ale nepomůže vám to udržet krok s expanzí, které jste dosáhli. Jaký teda z toho máte pocit? Mám z toho dobrý pocit. Vím, že vše bude v pořádku. Na co jste se chtěl zeptat, než jsme vás přerušili?

Host: Na to, že chci…

Abraham: Vidíte, ani ji nemůže najít.

Host: Promiňte, já vím.

Abraham: Protože se během konverzace změnila. Ale stojíte před situací a znovu jste ji našel, tak to zde vyslovte. Co chcete, aby dělal jinak?

Host: Jen chci, aby byl šťastný.

Abraham: To je podmínka, kterou nemáte pod kontrolou. Tohle nemáte pod kontrolou. Není to zajímavé? “Chci, abys byl sakra šťastný! Protože když ty jsi šťastný, tak já taky. Což znamená, že teď musím mít pod kontrolou vše, co tě dělá nešťastným, nebo tě štve, že štěstí nenacházíš snadněji.” Vy musíte být šťastný tak i tak.

1872796

Host: Jsem šťastný. Jsem šťastný.

Abraham: Tím myslíme trvale šťastný, i když někdo, koho milujete, není šťastný. I když někdo, koho milujete, není šťastný. Jak můžete být šťastný? V tom je ta potíž, že? Protože jste se vycvičil k tomu věřit… Vy jste šťastný a druzí ne. To se nacházíte v takové vibrační slepé uličce. Pokud dokážete setrvat v souladu se Zdrojem, pak máte takový vliv, že ten druhý bude přitáhnut k vašemu štěstí. Ale k tomu obvykle nejste dostatečně dlouho v souladu. Protože jak jste šťastní, tak jste šílení. Jste šťastní a myslíte si, že se snížíte do neštěstí toho druhého a zachráníte ho.

To se vám ale nikdy nepodaří. Když se snížíte do jejich neštěstí, tak začnete cítit vztek. Protože předtím, než něco před chvílí udělali, jste se cítil šťastný. Nebo cítíte vinu nebo zodpovědnost, nebo něco, co nemůžete kontrolovat. Je ale ošemetné… Řekneme vám to a uvidíte, jaký z toho máte pocit. Z nějakého důvodu se cítíte dobře. Pár dní se tak už cítíte. Zapisoval jste si to, z čeho máte dobrý pocit. Stabilizoval jste se a víte to. A začínáte cítit nadšení a osobní sílu.

A pak potkáte někoho, s kým máte schůzku, nebo svou manželku, nebo svého kolegu, nebo někoho jiného. Ať jde o kohokoliv, jsou očividně na jiném vibračním místě. Necítí se dobře. Vy se cítíte skvěle a oni špatně. A vám na nich záleží. Moc vám na nich záleží. A tak vám poví o své situaci. A ve skutečnosti je dokonce naštve, že vy jste tak zatraceně šťastný. Protože vaše štěstí jim připomíná, co jim v životě chybí. Oni potřebují, abyste jim rozuměl, protože to by jim zaplnilo jejich mezeru.

1837718

Pokud by se jim povedlo, abyste se cítil trochu nešťastně, tak si myslí, že se budou cítit lépe, ale lépe se necítí. A vy jim často podlehnete. Ale co kdybyste byl ve svém souladu tak stabilní, že byste se cítil tak dobře, že byste jim nepodlehnul? Že byste jim názorně ukázal, stejně tak jako vaše vnitřní bytost ukazuje vám, že abyste s nimi byl, musí se dostat na stejné místo jako vy. A jak jsi to v sobě takto nastavíte a budete to myslet vážně, protože…

Čtěte také:  Nemůžete přestat vyzařovat to, kým jste

Uvědomte si tyto dvě důležité věci. Zaprvé vaše partnerka chce být vážně šťastná. A zadruhé vaše partnerka chce být tam, kde vy. Pokud tomu druhému podlehnete a snížíte se na její vibraci, aniž byste se udržel na místě, kde víte, že vaše partnerka chce být. Cítíte, jakou tím druhým děláte medvědí službu? Tím, že jim dáte, co si myslí, že chtějí? Tím, že se vzdáte svého souladu a snížíte svou vibraci? Pokud sám nejste v souladu, tak druhým nemáte co dát. Když jste v souladu, jste zaměřen na výsledek. Když nejste v souladu, tak jste součástí problému jako oni. A to vás může na dlouho pohltit.

Lidem, které máte rád, dejte najevo tohle: “Záleží mi na tom, jak se cítím a záleží mi na tobě. Záleží mi na tobě a tom, jak se cítím, tolik, že se budu bezpodmínečně cítit dobře. Zpočátku ti to bude připadat, jako bych ti nevěnoval pozornost, kterou chceš. Ale tu pozornost, kterou si myslíš, že nyní chceš, ti nedávám, protože bych k tomu musel svou vibraci tak moc změnit, že bych tě pak nesnášel, to ti slibuji. Vinil bych tě za snížení mé vibrace.” Není hezké vědět, že to vše máte ve svých rukou? Připisujete za to zásluhy druhým lidem.

“Jsi podmínka, která je tak přesvědčivá, že nyní svou pozornost věnuji této podmínce, kterou jsi ty, a tak nejsem tam, kde chci být. Může za to ta podmínka, kterou jsi ty. Musíš být jiná, abych se cítil lépe.” A tohle představuje zkázu všech vztahů. “Jsi zodpovědná za to, jak se cítím, kdy nic, co bys mohla dělat, by mě sladilo s tím, co chci. Protože při tom hledám lásku na všech špatných místech. Kladu ti za vinu něco, za co nemůžeš být vůbec zodpovědná.”

Galaxy1

Ve svých manželských slibech či jakýchkoliv slibech, které s někým máte, řekněte: “Beru plnou zodpovědnost za to, jak se cítím, a ty se o to nemusíš vůbec starat.” A vaše partnerka řekne: “Páni, vážně? Tohle se mi bude líbit.” A pak povíte: “Což znamená, že když budeš mít špatnou náladu, tak já se k tobě ve tvé špatné náladě nepřidám.” Beru plnou zodpovědnost za to, jak se cítím, což znamená, že pokud se necítíš dobře, tak budeš bez mé plné pozornosti.”

Ou… To jsem nevěděla, že tos tím myslel… Myslela jsem, že to znamená, že se mohu cítit mizerně a že tobě to vadit nebude. Mně to vadit nebude, protože se nebudu s tebou cítit mizerně. To se mám cítit mizerně sama? Přesně tak. Ano.

Bude se vám to líbit. Bude se vám líbit, jak na vás vesmír reaguje. Bude se vám líbit, jak na vás reagují vaše emoce.  Bude se vám líbit, jak se dostanete do souladu. Bude se vám líbit, jak své myšlenky začnete zhmotňovat. Bude se vám líbit, jak svou vibraci, vortex, vibrační realitu přeměníte do vztahů, jasných vět, nových nápadů, prosperujících firem a pokroků v životě. Bude se vám líbit, jak se vám v životě věci změní díky vašemu nově nalezenému bodu přitažlivosti. Bude se vám to líbit. A důkazy toho uvidíte už dnes. Ještě něco?

Host: To je úžasné. Jste úžasní, děkuji.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Způsob, jak si přitáhnout životního partnera

Přepis (video na konci): Pokud budete nadále udržovat vibraci: “To není ono, to není ono, …

4 komentáře

  1. Dajwe, nemohla jsem se dočkat dalšího videa……tohle je úžasné, moc skvělé………..skutečně se v tom vidím, co jsem dělala a jak to dělám nyní…………zabrnkal si na jednu strunu a ve mne se rozezněl celý orchestr 🙂 😉

  2. Dajwe, ty jsi pozemský anděl, zprostředkovatel, který prostřednictvím videí přináší a zprostředkovává neangličtinářům nebe na zem.

    Děkuji.

  3. Vlaďka Elena

    Dajweee… Dajwe, Dajwe, Dajweee…. :o)))) Super!!! :o)

  4. Dajwe, opět skvělý překlad a výběr videa. Souhlasím s Jarmuzzou a Zack 🙂

    Na tomto videu oceňuji hlavně to, jak je polopaticky podané. Je z toho cítit, že láska Abrahams k nám je opravdu bezmezná… Díky všem!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *