Abraham Hicks – Vortexová hra

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Včera jsem byla ve vyhřívané lázni se skupinou lidí, kteří jsou úžasní! Hráli jsme hru: Kdo má co ve vortexu. Byli jsme v kruhu a mluvili jsme o tom, co je v našem vortexu, a jak každý domluvil, rozvířili jsme vodu a vyslali to tam nahoru.

Abraham: Cítila jste všichni narušení síly v té chvíli?

Host: Byla to velká zábava sdílet tyto zkušenosti s každým člověkem. Když jsem řekla něco, co mám vortexu, a všimla jsem si, jaký mám z toho pocit, zjistila jsem, že o tom trochu pochybuji.

Abraham: Trochu se tu s vámi bavíme, protože na tom být v takové skupině, zejména když se bavíte a hrajete hru, jsou pozitivní aspekty. Může to mít také nějaké nevýhody, v tom smyslu, že můžete začít věci zveličovat. Můžete začít říkat věci, které necítíte. Takto pak praktikujete vibraci, kterou cítíte, namísto emoce, kterou chcete cítit. Chápete nás?

Host: Ano.

Abraham: Jedna věc, která nás nejvíce zajímá, je to, abyste všichni odešli z této plavby s naprostým pochopením toho, že vesmír reaguje na vaši vibraci, ne na vaše slova. Vesmír reaguje na vaše pocity. Řekneme to lépe. Vesmír reaguje na vaši vibraci, kterou poznáte podle svých pocitů, ne podle svých slov. To je důvod, proč většina této práce je osobní. Jako meditace, když jste o samotě. Myšlenky, které se vám honí myslí. To, co probíhá každý den.

burning-wallpaper-1366x768

Prostě to, jak přistupujete k životu. Postoj, s jakým přistupujete k věcem. Pokud jste ve spěchu a něco vám spadne, štve vás, že vám to spadlo, nebo se nad tím zasmějete? Takové malé věci jsou způsob, jak ladíte svou vibraci do souladu se svým vyšším Já. Protože vaše vyšší Já to vidí takto: Nikdy zde neprobíhá nic vážného. Neděje se nic vážného. Vše je pro překvapení, potěšení, nadšení. Expanze je přirozená.

Není třeba nikomu nic dokazovat. Není třeba nikomu dokazovat hodnotu. Není třeba napravit něco pokažené. Není třeba nic odčinit. Není třeba se ospravedlnit. Není třeba se vracet zpět. Není třeba regrese. Není třeba odčinění, odpuštění. Není třeba odpuštění od vyššího Já, které nikdy nikoho neodsoudilo. Má jen lásku, očekávání, blahobyt.

Vše je světlo, vše je šťastné a hodnotné a úplné. Není to vážné, není to těžká dřina, není to úsilí. Není to námaha. Je to ladění se. Je to jemné ladění se. Není to dramatické ladění se, nic velkého, ale malé věci v každý okamžik. Je to o tom si vybírat lepší pocit v každém okamžiku. Nyní a nyní a nyní.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Nejlepší rada pro kariéru a podnikání
beautiful colorful sunset with sun rays
beautiful colorful sunset with sun rays

Než se nadějete, budete se tak dobře cítit, a váš vortex se bude měnit na věci a měnit věci, a důkazy vašeho vibračního dosažení se budou všude kolem vás objevovat neustále. Budete se cítit svobodní, veselí, volní a uvolnění a zábavní, plní, zvídaví a dychtiví. To je váš normální stav bytí.

Takže… meditujte, proboha! Nalaďte se na tyto nepatrné frekvence a pak vyrazte do svého života a nakloňte se směrem ke svým touhám. Za dva nebo tři dny tohoto ladění vždy ucítíte, kdy se nakláníte směrem ke svým pochybám, nebo směrem k přesvědčení, které vás omezují. Ucítíte to. Stačilo?

Host: Ano, jsem z toho velmi nadšená. Protože takováto strhující konverzace byla v mém vortexu.

Abraham: Rozhodně jsme ji měli.

Host: Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *