Abraham Hicks – Vše, co chcete, je na cestě

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Mám otázku o tom… někdy se několik dnů nebo týdnů cítím šťastně, a můj život je v takovém proudu. Venku potkávám krásné lidi. V práci mám velmi úspěšné dny. Na semaforech mi vždy svítí zelená. Když hledám nové džíny, ihned pro sebe najdu ty dokonalé. Stále mám ve vortexu věci, které ještě nepřišly.

Abraham: To je dobře. Jinak byste byla mrtvá tak, jak být mrtvá ani nejde. Pokud byste někdy dosáhla konce svého vortexu, museli bychom si promluvit. Nebojte se, nestane se to.

Host: Moje otázka je, jak šťastná musím být, abych získala vše, co mám ve vortexu?

Abraham: Slyšela jste, jak jsme říkali, že dokud žijete, budete zažívat kontrast, díky kterému váš vortex bude růst? Nikdy ve skutečnosti nechcete být na konci toho růstu, protože pohyb k němu je na životě to vzrušující. Ale… Počkejte, na chvíli se nad tím zamyslete, protože to bylo velmi důležité tvrzení, které chceme, abyste pochopila. Nábojem života je dosažení toho souladu. Pokud jste mimo vortex a daleko od svého souladu, jste nešťastná.

Ale jakmile žijete převážně z vortexu, kde rostete a pohybujete se a rostete a pohybujete se, zažíváte úžasnou lehkost a proud. Tak jak jsme mluvili s jedním scénáristou, že to vzrušující je získání nového nápadu. Ne dosažení toho nápadu, ale propuknutí toho nápadu, zrod toho nápadu, a dalšího a dalšího a dalšího. Když nápady se rodí a jste ve vědění absolutna jejich uskutečnění, pak to je ideální místo, kde být.

Neustále na okraji s věděním, že vše, co chcete, je na cestě. Ale vše, co chcete… vyjasněme to… vše, co chcete, nepřijde nikdy naráz… vše, co chcete, je na cestě. A tak rychle, jak se některé ty věci manifestují, ihned více nich jsou na cestě z éteru. Jinými slovy, vždy něco dalšího a dalšího a dalšího. I když se znovu vynoříte do nefyzična, nikdy nezažijete chvíli, kdy se zastavíte. Vždy existuje něco dalšího a dalšího.

three_moons-wallpaper-1366x768

Je to věčný proces stávání se. Jak se uvolníte do stávání se, pak každý moment může být báječný, ne jen ty chvíle, kdy jste těsně před manifestací. Všechny jsou báječné. Kontrast se stane báječný, pronikavý, stane se energií… i když víte, že nejste v souladu se svými raketami touhy, může to být v nějakém ohledu uspokojující. Esther rozbila téměř všechny skvosty dovezené z celého světa, které měla na polici. Jednoho dne utírala prach a neuvědomila si, jak křehká je horní skleněná police. Jak se té horní police dotkla, propadla se do druhé a třetí a čtvrté, a Jerry slyšel, jak se sklo tříští a z druhého pokoje zavolal na Esther, protože ví, že Esther nemá na sobě boty, protože je má na sobě jen zřídka: “Nehýbej se.” Jak Jerry přišel, v podlaze všude kolem ní byly zabodnuté střepy a Esther tam stála uprostřed různých drahocenností a Jerry řekl: “Dobré, něco dalšího, co si můžeme přát.”

Čtěte také:  Abraham Hicks - Příběh záměrného tvoření

Jinými slovy, nikdy to nedokončíte. Neexistuje konec pro kontrast, který podněcuje touhy, které vás volají… to volání je život. Pokud by bylo zodpovězeno vše, co vás volá, nic by vás nevolalo. To jsme řekli zatím nejlépe. Pokud by bylo zodpovězeno vše, co vás volá, což nikdy nebude, pak by vás nic nevolalo… ale vždy bude.

Host: Dobře. Děkuji.

Abraham: Jsme potěšení, že jsme vás tak snadno přesvědčili. Musela jste být přímo na okraji.

Host: Asi ano.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *