Vše je energie

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Abraham: Dobré ráno. Máme velkou radost, že jste tady. Máme velkou radost, že my jsme tady. Je dobré se shromažďovat za  účelem spolutvoření, souhlasíte?

Publikum: Ano.

Abraham: Víte, co chcete?

Publikum: Ano.

Abraham: Užíváte si vývoj svých osobních tužeb?

Publikum: Ano.

Abraham: Ano. Uvědomujete si, že jste  převážně vibrační bytosti?

Publikum: Ano.

Abraham: A že vše ve vesmíru reaguje na váš bod  přitažlivosti, protože vysíláte vibrační signál? Pokud to víte, jste divní. Pokud to víte, nejste normální člověk. Ale máte výhodu, kterou  normální lidé nemají. Protože tak chápete,  jak vám věci fungují. Jakmile to chápete, máte kontrolu. Jakmile chápete, že vyzařujete  signál, na který vesmír reaguje, není pak těžké zjistit, co se vám děje, když si  spojíte svůj signál a to, co se vám zrcadlí. Jak si to tedy spojíte? Jak přeložíte  vibraci do něčeho smysluplného?

Děláte to mnohými způsoby,  aniž byste si to uvědomovali. Překládáte vibrace, a proto vidíte. Většina lidí ale zrak nevnímá  jako vibrační věc, ale je to tak. Je snazší si to představit  u sluchu, že? Překlad vibrace. To, co  cítíte, je překlad vibrace. Váš hmat je překlad vibrace.  I váš jazyk překládá vibrace. Různá jídla mají odlišné vibrace,  a proto odlišně chutnají. Vše je vibrační. Jak začnete přijímat, že tohle je  vibrační vesmír, který překládáte, a že vaše smysly ho překládají,  a pak si začnete být vědomi nejvýznamnějšího překladatele vibrace,  který vlastníte, což je vaše emoční centrum, pak začnete chápat,  jak věci do sebe zapadají.

Než pochopíte, jak věci  do sebe zapadají, musíte pochopit ty věci,  které do sebe zapadají. Jinými slovy… to, co tvoří  vibraci, které říkáte emoce, je vztah mezi vibrací, kterou nabízíte  ze své širší, nefyzické perspektivy, a vibrací, kterou nabízíte na  základě svých současných myšlenek. Jste více, než vidíte  v těchto fyzických tělech, a jste více než vibrace,  kterou fyzicky překládáte. Jste bytost energie Zdroje.

Jak se doktoři na vás dívají,  dokážou vidět energii  v tom smyslu, že říkají: “Jste naživu,” nebo vidí její absenci  ve vašem těle, když říkají: “Jste mrtvý/nejste naživu,” ale nechápou, že dochází  k projekci a přijímání vibrace, dalo by se tomu říct vědomí, Zdroj…  které neustále proudí k vám a skrze vás. Je to váš celek. Je to vaše věčná část. Je to vaše část, která vysílala ještě  předtím, než jste se tady narodili. Je to vaše část, která věčně  vysílá signál, což znamená, že myslí myšlenky, má vědomí, vědění, bytí. Jste bytost, co věčně vysílá. Jste tady ve svém fyzickém těle…  část vás, která je v tomto těle, je jen malá část vašeho celku.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Můj manžel mě irituje

Jak jste ve svém těle, můžete  myslet na svou práci, což děláte zřídka, ale někdy  na ni myslíte… nebo možná myslíte na své  milování nebo svou lásku, nebo možná myslíte na  své auto, které řídíte. Ale nikdy to vše neděláte současně. Promítáte  vědomí v souvislosti s různými tématy. To chápete, že?

Můžete být mistr tesař, ale když hrajete  kuželky, tak na tesařinu obvykle nemyslíte. Pokud ano, tak nehrajete  kuželky moc dobře. Hraje někdo kuželky? Chceme tím říct, že bod vědomí,  což je to, kým jste, je obrovský ve vztahu k vědomí  osobnosti, které znáte jako sebe. Mnohem větší část vás byla  a je nefyzická. To vaše nefyzické já je neustále ve vztahu s vámi. Otázkou je, jestli si jste vědomi vztahu,  který máte se svým větším já?

Jak jste vědomě napojeni na tuto  svou část energie Zdroje? Pokud jde o emoce, když jste nadšení,  když jste ve stavu oceňování, když se cítíte hluboce zamilovaní, když v něčem cítíte vášeň, to znamená, že vibrační  frekvence ve vás vyvolaná zaměřenou myšlenkou  v tu danou chvíli je tak v souladu s vibrační  frekvencí toho, kým skutečně jste, že v tom není žádný odpor.  Jen naprosté umožňování své úplnosti, aby se manifestovalo nebo  bylo přítomno v tuto chvíli.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *