Abraham Hicks – Vše je o vašem zaměření

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci – pozn.: U tohoto se doporučuji podívat i na video 😉 )

Host: Zdravím. Budu se vdávat. Budu se vdávat. Je to skvělé. Také to nadneslo spoustu věcí v mé rodině.

Abraham: Naštěstí naše předchozí konverzace vás na tuto konverzaci připravila.

Host: Ano. Když mně má přesvědčení brání v tom být napojená na své vnitřní bytí…

Abraham: Tak cítíte negativní emoci.

Host: Ano.

nebula_clouds-wallpaper-1920x1080

Abraham: Pak máte příležitost se rozhodnout, co preferujete. Oddělení je příliš silné slovo. Odpojení je příliš sillné slovo. Buď si do jisté míry omezíte napojení na vnitřní bytí, a udržíte to přesvědčení, nebo to přesvědčení změníte. Je to na vás. Nemusíte to vše dělat naráz. Nemusí to být velká věc. Někdy jde o vnímání přesvědčení než o samotné přesvědčení. Někdy to, co si myslíte, že si lidé myslí, není vůbec to, co si myslí. Nesviťte světlem na nesoulad, a nesoulad tam nebude.

Host: Někdy mám potíže, když nesvítím světlem na svůj nesoulad, a libuji si ve sladkých ananasech, protože je miluju. A začnu mít starosti z toho nesouladu. Cítím rozštěpení.

Abraham: To každý. Je to přirozené. Nemůžete mít obojí. Nemůžete se zaměřovat opačným směrem vůči tomu, kým jste, a současně se u toho cítit dobře. Je to volba. Musíte se rozhodnout. Je pro mě důležité být v souladu a cítit se dobře, nebo budu dělat to, co většina lidí, a pokračovat v udržování přesvědčení, které odporují tomu, co ví mé vnitřní bytí, a všemu, čím jsme se stala. Taková přesvědčení jsou na vaší planetě rozšířená. Pocity méněcennosti nebo nadřazenosti. To vše jsou myšlenky, které odporují tomu, co ví vaše vnitřní bytí.

shinning_stars-wallpaper-1920x1080-2

Host: Je stále těžké, abych se utišila.

Abraham: Dejte nám příklad a my vás utišíme.

Host: Dobře.

Abraham: Nabídneme příklad utišení. Prohlašte tvrzení nebo postřeh, který je pro vás nepříjemný, a my se k němu vyjádříme ze svého pohledu. Tudíž z pohledu vašeho vnitřního zdroje. Uveďte něco, co je znepokojivé, co je nepříjemné. Co způsobuje tento nesoulad.

(Delší odmlka)

Viděli jste, že jak sem přišla, byla celá šťastná? A vidíte, že teď je celá smutná a sklíčená? Může za to zaměření, nic víc. Není to o žádné skutečnosti. Není to o ničem jiném než zaměření. Je to volba. Když jste sem přišla, zaměřovala jste tak, co vás sladilo, a byla jste zářivá, radostná, naladěná, a nyní jste opakem, pouze kvůli zaměření. Není to něco k zamyšlení? Okolnosti jsou stejné. Nic se nezměnilo. Jde jen o to, na co jste se zaměřovala, a na co se zaměřujete. Je to volba.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Definování tužeb je klíčem k manifestaci

Říkali jsme, že čím více děláte volby, ze kterých máte dobrý pocit, tím je snadnější, aby se ty volby objevily, protože zákon přitažlivosti vám jich víc dodá, a dodá vám více příležitostí se zaměřovat na to, z čeho máte dobrý pocit.

death_valley_sky-wallpaper-1920x1080

Host: Ano. Mohu to teď říct?

Abraham: Pokud chcete.

Host: Moje rodina nepřijde na svatbu. Z toho jsem znepokojená.

Abraham: Nepřijdou na svatbu?

Host: Ne.

Abraham: Ooh. Ooh.

Bez nich to bude mnohem lepší oslava.

(Dlouhý smích publika a hosta)

ghost_nebula-wallpaper-1920x1080

Tohle je očividně vaše banda. Chtěla byste jít někam, kde jste nechtěná?

Chcete kolem sebe štěstí?

Host: Ano.

Abraham: Zejména toho dne?

Host: Ano.

Abraham: Tak jim řekněte: Díky, že to děláte jednoduché. Stačilo?

Host: Ano.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

3 komentáře

  1. Hezký den Dajwe .Včera se mi úplně,, náhodou,, našlo jedno video od tebe co je na YouTube.Rozhovor s Ester a Abrahams.Koukala jsem na starší video tady a na konci jsou tam čtyři reklamní kousky z YouTube.Vetsinou na ně nekoukam,ale byl tam na mě vystrčenej holej mužském zadek a to mi nejak neslo přehlédnout 🙂 a pod ním bylo to video s Ester.Uz jsem si to dlouho přála ajeste jsem dlouhou přemýšlela o smrti Jerryho.A tam o tommluvi

  2. pokračování komentáře predtim:-)…..Tím jsem ti chtěla moc poděkovat,ze tak dlouhé video jsem si včera mohla dopřát.Bylo to tak krásné slyšet a jak to ke mě ,,samo,, přišlo a ještě v dokonalou dobu pro mě.Diky Zdena

  3. To bylo úžasné 🙂 naskočila mi z toho husí kůže….je to tak jednoduché 🙂 úžasné video a úžasný překlad 🙂 díky Dajwe

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *