Abraham Hicks – Vše je o vašem zaměření

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci – pozn.: U tohoto se doporučuji podívat i na video 😉 )

Host: Zdravím. Budu se vdávat. Budu se vdávat. Je to skvělé. Také to nadneslo spoustu věcí v mé rodině.

Abraham: Naštěstí naše předchozí konverzace vás na tuto konverzaci připravila.

Host: Ano. Když mně má přesvědčení brání v tom být napojená na své vnitřní bytí…

Abraham: Tak cítíte negativní emoci.

Host: Ano.

nebula_clouds-wallpaper-1920x1080

Abraham: Pak máte příležitost se rozhodnout, co preferujete. Oddělení je příliš silné slovo. Odpojení je příliš sillné slovo. Buď si do jisté míry omezíte napojení na vnitřní bytí, a udržíte to přesvědčení, nebo to přesvědčení změníte. Je to na vás. Nemusíte to vše dělat naráz. Nemusí to být velká věc. Někdy jde o vnímání přesvědčení než o samotné přesvědčení. Někdy to, co si myslíte, že si lidé myslí, není vůbec to, co si myslí. Nesviťte světlem na nesoulad, a nesoulad tam nebude.

Host: Někdy mám potíže, když nesvítím světlem na svůj nesoulad, a libuji si ve sladkých ananasech, protože je miluju. A začnu mít starosti z toho nesouladu. Cítím rozštěpení.

Abraham: To každý. Je to přirozené. Nemůžete mít obojí. Nemůžete se zaměřovat opačným směrem vůči tomu, kým jste, a současně se u toho cítit dobře. Je to volba. Musíte se rozhodnout. Je pro mě důležité být v souladu a cítit se dobře, nebo budu dělat to, co většina lidí, a pokračovat v udržování přesvědčení, které odporují tomu, co ví mé vnitřní bytí, a všemu, čím jsme se stala. Taková přesvědčení jsou na vaší planetě rozšířená. Pocity méněcennosti nebo nadřazenosti. To vše jsou myšlenky, které odporují tomu, co ví vaše vnitřní bytí.

shinning_stars-wallpaper-1920x1080-2

Host: Je stále těžké, abych se utišila.

Abraham: Dejte nám příklad a my vás utišíme.

Host: Dobře.

Abraham: Nabídneme příklad utišení. Prohlašte tvrzení nebo postřeh, který je pro vás nepříjemný, a my se k němu vyjádříme ze svého pohledu. Tudíž z pohledu vašeho vnitřního zdroje. Uveďte něco, co je znepokojivé, co je nepříjemné. Co způsobuje tento nesoulad.

(Delší odmlka)

Viděli jste, že jak sem přišla, byla celá šťastná? A vidíte, že teď je celá smutná a sklíčená? Může za to zaměření, nic víc. Není to o žádné skutečnosti. Není to o ničem jiném než zaměření. Je to volba. Když jste sem přišla, zaměřovala jste tak, co vás sladilo, a byla jste zářivá, radostná, naladěná, a nyní jste opakem, pouze kvůli zaměření. Není to něco k zamyšlení? Okolnosti jsou stejné. Nic se nezměnilo. Jde jen o to, na co jste se zaměřovala, a na co se zaměřujete. Je to volba.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Soustavné oceňování na zvýšení vibrace

Říkali jsme, že čím více děláte volby, ze kterých máte dobrý pocit, tím je snadnější, aby se ty volby objevily, protože zákon přitažlivosti vám jich víc dodá, a dodá vám více příležitostí se zaměřovat na to, z čeho máte dobrý pocit.

death_valley_sky-wallpaper-1920x1080

Host: Ano. Mohu to teď říct?

Abraham: Pokud chcete.

Host: Moje rodina nepřijde na svatbu. Z toho jsem znepokojená.

Abraham: Nepřijdou na svatbu?

Host: Ne.

Abraham: Ooh. Ooh.

Bez nich to bude mnohem lepší oslava.

(Dlouhý smích publika a hosta)

ghost_nebula-wallpaper-1920x1080

Tohle je očividně vaše banda. Chtěla byste jít někam, kde jste nechtěná?

Chcete kolem sebe štěstí?

Host: Ano.

Abraham: Zejména toho dne?

Host: Ano.

Abraham: Tak jim řekněte: Díky, že to děláte jednoduché. Stačilo?

Host: Ano.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

3 komentáře

  1. Hezký den Dajwe .Včera se mi úplně,, náhodou,, našlo jedno video od tebe co je na YouTube.Rozhovor s Ester a Abrahams.Koukala jsem na starší video tady a na konci jsou tam čtyři reklamní kousky z YouTube.Vetsinou na ně nekoukam,ale byl tam na mě vystrčenej holej mužském zadek a to mi nejak neslo přehlédnout 🙂 a pod ním bylo to video s Ester.Uz jsem si to dlouho přála ajeste jsem dlouhou přemýšlela o smrti Jerryho.A tam o tommluvi

  2. pokračování komentáře predtim:-)…..Tím jsem ti chtěla moc poděkovat,ze tak dlouhé video jsem si včera mohla dopřát.Bylo to tak krásné slyšet a jak to ke mě ,,samo,, přišlo a ještě v dokonalou dobu pro mě.Diky Zdena

  3. To bylo úžasné 🙂 naskočila mi z toho husí kůže….je to tak jednoduché 🙂 úžasné video a úžasný překlad 🙂 díky Dajwe

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *