Abraham Hicks – Vše je v pořádku a nic neděláte špatně

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Shrneme to, co jsme tady říkali, protože to byla nová, přední konverzace. Cítili jsme, že jste ji přijali. Také jste to cítili, že? Co z toho, co jste právě slyšeli, bylo pro vás smysluplné tak, že jste to věděli? Bylo to to, že život bude nadále růst, a že život nemůže nadále růst bez rozmanitosti nebo kontrastu. Takže přijetím věčného kontrastu a ochoty se v něm účastnit uděláte velký krok dopředu v tom být záměrným tvůrcem.

Ale to, z čeho jste měli tak dobrý pocit, když jste to přijali, bylo to, že jak prozkoumáváte kontrast, připomínejte si, že neděláte nic špatně tím, že stojíte na tomto místě s kontrastem, ale že děláte něco předního… vylepšujete. Děláte něco detailnějšího. Nestojíte na nesprávném místě, ale na správném místě, protože není špatné mít problém.

Je to cesta k řešení. A řešení je expanze. Není špatné mít otázku, ke které neznáte odpověď, protože cesta k odpovědi je expanze, pro kterou jste přišli. Jen se ponoříme do toho dobrého pocitu, jak to místo nalézáte. A chceme vám říct, že se z toho nikdy zpět nevrátíte. To byla konverzace, která jak zapadne, a také zapadla, vám bude od teď skvěle prospívat.

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte moji tvorbu i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Oceňuji vaše rozhodnutí přispět na překlady a chod stránek.

Jakmile vyplníte jméno a email a níže kliknete na "Přispějte nyní", přijde vám email s informacemi o platbě.

Děkuji.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Účel a výhody spánku

Proč někteří potřebují více spánku a jiným stačí méně? Abraham v tomto článku a videu vysvětluje, jaký je účel spánku a co nám přináší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *