Vše má svůj důvod a řád

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Je zde pro vás spousta lásky. Teď rozumím jaké je prožívat svou vlastní hodnotu. /potlesk/

AH: Nemůžeme s vámi nesouhlasit a totéž jsme říkali vašemu přítelovi před tím, když tu oba seděli v našem křesle. Takhle toho dosahujete. Nejdřív něco chcete, pak se s tím sladíte, ono to přijde a řeknete: To se mi povedlo. Udělala jsem to. A když k vám přijde něco už ne tak dobrého, také řeknete: Udělala jsem to. Takže teď už chápete, že to není o hodnotě, je to o Souladu. O tom pustit to k sobě.

Host: Řekla jsem si, že pokud bych někdy měla možnost sedět před vámi…

AH: Ach, čas vypršel. /smích/

Host: že bych chtěla poděkovat nekonečné inteligenci za dar, kterým pro mě jsou zvířata. Pracuji v průmyslu se zvířaty a jsem velmi zapálená do práce s psi a kočkami a jejich záchranářství.

AH: A nekonečná inteligence by vám také ráda něco řekla, kdyby měla tu možnost. OK. Zeptejte se první nekonečné inteligence.

Host: Ne, vy první prosím.

AH: Vše funguje přesně podle plánu. A není tu nic, co se pokazilo. A tyhle příšerky přicházejí do svých fyzických zkušeností pro radost z té zkušenosti a pro radost z expanze a nekonečná inteligence nechce, abyste trpěla kvůli jedinému z nich, protože ani jeden z nich by to od vás nežádal. Mýlíte se, pokud díky nim trpíte. Oni si z toho teda nic moc nedělají, ale… /smích/

Host: Děkuji. Spíš jsem chtěla mluvit o radosti, kterou mi přinesli do života, ale když už mluvíte o utrpení…

AH: Ano, ano, ano. /smích/

Host: Ano. Ale zrovna minulou noc jsem myslela na utrpení.

AH: Vážně? /smích/ Jednou se Esther procházela zadní chodbou jednoho hotelu a bylo to při příležitosti vystoupení, které vysílali naživo na internetu a zapomněla si vypnout mikrofon a když procházela chodbami, mluvila s kamarádkou a telefonovaly si a Tracy, její dcera jí napsala sms:

Mami, máš zapnutý mikrofon. A Esther se tomu smála, protože si řekla, vždyť vůbec netušili o čem jsme mluvily. Říkala jsem jí, že tady je rozlité mléko, a že támhle je zas něco jiného a prostě jsme se bavily. A my jsme řekli Esther:

Tvůj mikrofon je stále zapnutý. Je stále zapnutý. Když stojíš s nohama na zemi a očima otevřenýma, vysíláš signál do vesmíru. Tvůj mikrofon je stále zapnutý. Jen vás trošku zlobíme. Protože, váš mikrofon je stále zapnutý.

Host: Děkuji. Jeden z konceptů, který učíte a který mi změnil život je výrok: Nemůžete brnkat na strunu nedostatku a požadovat štěstí, které na vás čeká ve vibračním depozitáři.

AH: Ano. Je tam pro vás a přes něj přes celý je napsané vaše jméno a nikdo jiný vám ho nemůže vzít a bude tam navždy čekat na vaše probuzení. Ale dokud budete brnkat na strunu nedostatku, nemůžete to pustit dovnitř.

Host: Tak kde jsme vzali tu myšlenku na snahu a boje? Proč to tak máme, že…

AH: Protože lidé zapomněli na energetickou páku Souladu. Protože jsou neustále svědky orientace na akci. A proto, je totiž jednodušší to vidět, cítit a chutnat a dotýkat se než cítit a rozumět. A další logická otázka by byla: Proč by vůbec někdo dostával sám sebe do takové pozice, kdy si vůbec nevzpomíná důležitost toho všeho.

A ten důvod je: Protože vy se chcete vystavovat kontrastu a chcete si dávat věci do Vortexu a vy jste opravdu přišli na to, že nebude tak těžké na to přijít. Protože když jste přišli do těchto fyzických těl, cítili jste se tak dobře. Mysleli jste, že se budete stále zaměřovat těmihle způsoby.

Čtěte také:  Jak jsem vyhrála loterii bez tiketu

Jenže v procesu číslo jedna, který je tak důležitý, se tolik lidí začalo zaměřovat na to co nechtěli a tak nějak v tom začli zůstávat a pak jste se tak nějak úplně dostali pod vliv toho, a dovolili jste tomu co vidíte, aby bylo důvodem pro to, jak se cítíte. Ztratili jste schopnost poodstoupit a uvidět celý obraz.

Když jste se nám prezentovala a mluvila jste o zachraňování zvířat a prezentovala jste nám vibraci, která pro nás byla velmi jasná, cítili jsme potřebu, nabídnout vám celý obraz. A občas se stává, že detailní obraz ve fyzické podobě vás zahřeje u srdce, ale občas také ne. A tak, musíte sami sebe nějak zaizolovat tak, aby bez ohledu to, jaký obraz zrovna sledujete jste měli zaktivované tlumiče nekonečné inteligence, která vámi proudí. a abyste rozuměli hodnotě tohoto všeho.

Nikdo z vás neřekl: Půjdu tam, ale před tím, než se dostanu do fyzického těla, ukliďte to tam všechno. Protože já to chci vše kolem úhledně poklizeno Chci aby se k sobě všichni pěkně chovali. Chci, aby dobře fungovaly všechny vlády, Chci překypující prosperitu všude, žádné nemoci prosím, vše ukliďte a já jdu. A my na to: To byste stále seděl a houpal nohama někde nad mraky, prostě byste sem nikdy nešel. Takhle to prostě chodí.

Nikdy byste sem nepřišel protože, jste znal hodnotu požehnaného kontrastu, který ve vás vytvoří životadárný majetek touhy, která vás volá. A věděli jste, že není uspokojení, které by bylo oddělené od tohoto volání. A věděli jste, že vše bude zařízeno takovým způsobem, že se to vše přirozeně bude dít i vám.

Věděli jste, že kontrast vás bude nutit žádat, věděli jste, že vaše vnitřní bytost se připojí k žádání, věděli jste, že Zákon přitažlivosti odpoví vašemu vnitřnímu bytí a věděli jste, že tento vliv a tento bod přitažlivosti, jehož každý, každý a každičký kousek obsahuje vás samé, vás bude k sobě volat.

A věděli jste, že když se ať již vědomě nebo nevědomě otočíte po směru vaší touhy, že to bude požehnaný pocit, že to bude pocit spokojenosti a že když to neuděláte… A taky jste věděli, že to bude vnitřní vedení, krystalicky čisté, které zde pro vás bude. No, jenže pak se do toho zapletli nějací lidé, kteří vás úplně zmátli a řekli: Pojď do našeho klubu. Je to náboženský klub, bude se ti líbit Pojď a připoj se a tohle jsou pravidla: Nedělej věci na seznamu a dělej věci na seznamu.

No a vy jste řekli: Tohle vypadá zábavně, ham. Takže jste takhle šli… Sarkasmus od Zdroje zní divně, že ano? Takže tak jdete a pak vidíte, že vzkvétají lidé, kteří nedrží pravidla. A lidé, kteří je drží, trpí. A tak se zeptáte logickou otázku: Hej, co se to tu děje? Držím se pravidel a oni ne. Oni vzkvétají a já ne. Ach (řekli vám), Nemůžeš toho dosáhnout, dokud jsi ve svém těle na Zemi. Musíš počkat až na život po smrti. Zda budeš odměněn nebo potrestán za své chování.

Takže pak jste ztratili svůj systém vnitřního vedení. Jak že to tedy funguje? Že to co je mi nepříjemné je dobré. A to co je mi nepříjemné je dobré. Neděláme si legraci, takhle se to stalo. Takže, chci být dobrý. Chci být tak dobrý, budu trpět. To byl jednoduchý přístup že ano? A víte co za tím stojí? Nebylo tam žádné církevní spiknutí. Důvod pro to byl jednoduchý. Bude to pro vás jednoduché pochopit.

Čtěte také:  Můj partner nemá dostatečné kvality

Lidem se zdá jednodušší podívat se na vás, zde v celé vaší reálnosti a požádat o váš souhlas. Je jednodušší věřit tomu co se již zhmotnilo než mít víru v to, co přichází. A tak, je to dost sebedestruktivní, dalo by se říci. Čím více se spoléháte na fyzické, tím více vás to fyzické potápí dolů.

Protože realita, kterou kolem sebe vidíte neměla být nikdy vaším zdrojem. Měla být vašim odrazovým můstkem. Jenže lidé ji jako vše začali škatulkovat a archivovat a nazývat správným a špatným a přenášet to z generace na generaci a hádat se jeden s druhým ohledně svých pohledů na to, co je dobré a špatné. Je naprosto nemožné oddělit správnost od nesprávnosti na kolektivní úrovni. Je možné pouze roztřídit chtěné od nechtěného.

Co je ve Vortexu a zda se k tomu přibližuji nebo ne. Pro jednotlivce je naprosto nemožné, aby dokázal s přesností pochopit bod přitažlivosti druhého člověka. Jenže protože věci jsou tak viditelné a vy je můžete vidět, slyšet, ochutnat a dotknout se jich, chcete od druhých jejich souhlas. Chcete, aby vás chápali. Chcete být pochopení. A jste ochotní se přizpůsobovat, dokud nebudete pochopení.

A co se děje u tolika z vás? Řekneme vám něco velmi silného a to poprvé: Pro většinu lidí znamená “být druhým pochopen” jednoduše toto: “dosáhnu té samé vibrace jako máš ty a díky tomu pochopíme jeden druhého”. A protože ty nevzkvétáš, tak já také nebudu. A protože nejsi milý, tak já také nebudu. A protože ty soudíš, tak já budu také. A protože máš v srdci nenávist tak já jí budu mít také. A čím dál se takhle dostanete od toho kým opravdu jste, tím je pro vás těžší nalézt svůj Soulad.

Ale pak se stejně stane, že protože vaše vnitřní bytost vás k němu stále povede, stane se, že se ve vaší zkušenosti objeví zvíře a stanou se další různé věci. A vy zachytíte takové ty záblesky radosti a záblesky propojení a záblesky svobody. Takové ty pozdravy od vašeho opravdového já. Tyto občerstvující a uspokojivé momenty napojení, o které občas jen tak náhodně zakopáváte.

Spousta z vás má to štěstí, že v nich toto podporovali druzí, kteří zde byli před vámi. Ale většina z vás ne. Většina z vás si na to chce přijít sama, protože slova neučí. A proto většina z vás usiluje o takovéhle zkušenosti až dokud neřeknete: Ále, počkejte! Počkejte chvíli! Já to vím, že jsem radostná bytost. Dávám přednost tomu, být veselý a ne smutný. A dávám přednost milovat, ne nenávidět. A tak, jakmile jednoho krásného dne toto objevíte, pak jste připraveni na takové jako jsme my. Aby vám vysvětlili, jak to chodí. Ano?

Host: Ano.

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *